In feite heb je een punt want deze mensen lijden vaak zelf onder hun voorkeur terwijl dit m.i.z. gewoon een kwestie van genen en stofjes in de hersenen net als met homo's alleen hun hebben de pech dat we dat als samenleving (terecht) niet tolererenquote:Op vrijdag 28 november 2008 01:59 schreef Fascination het volgende:
Ik zit soms wel eens te denken over de hele problematiek rondom pedofilie. Seks tussen een volwassene en een kind keur ik ten zeerste af maar het is voor een persoon toch bijna ondraaglijk een heel leven lang zijn seksuele lusten te moeten bedwingen?
Ik kan me voorstellen dat je op een gegeven moment zo gek wordt van seksuele frustratie dat je een misstap begaat. Bovendien is het onderwerp pedofilie extreem taboe in de samenleving. Even je frustraties luchten kan dan haast niet of zeer moeilijk.
Zou het onderwerp niet iets bespreekbaarder moeten worden? Zou dit misschien ook leiden tot minder kindermisbruik/verkrachting?
Nogmaals, ik keur seks tussen een kind en een volwassene absoluut niet goed.
Een pedofiel is niet ziek maar heeft een sexuele voorkeur die terecht niet acceptabel is .quote:Op vrijdag 28 november 2008 02:07 schreef Zotheid het volgende:
Uhhm, op welke manier bespreekbaar maken? Mogelijkheden om het onder controle aan te bieden? Net als ze bij sommige drugsverslaafden doen? En wat moet je ze dan aangeven? Ik bedoel, je kan moeilijk tegen een willekeurig kind zeggen, in belang van de samenleving gaan er even 10 mannen jou penetreren.
Als ze iets van een opblaaspop zouden krijgen, ja het komt maar in me op, zouden ze hun daar misschien hun frustaties op kwijt kunnen.
Het zou dan mogelijk moeten zijn om anoniem met een psygologische hulpverlener kunnen praten. Misschien dat praten inderdaad iets oplost, al betwijfel ik of je als pedofiel zo snel naar een klinkiek daarvoor zal gaan, ook al is het anoniem.
Met het taboe doorbreken is op zich niks mis en dit kan bijna alleen maar voor vooruitgang zorgen.
De vraag is dan waar de grens tussen ziekte en abnormaal ligt. Ik heb vanwege mijn studie boeken die zich bezig houden met anatomie en ziekteleer en ziekteverschijnselen. In het laatste boek staat hoe de Wereldgezondheidsraad het begrip gezondheid definieert; een toestand van zich volledig welbevinden op lichamelijk, geestelijk en maatschappelijk gebied. Dit moet men echter subjectief zien, de mening van de patient is hierin erg belangerijk. Als jij als pedofiel dus niet gelukkig bent met het pedofiel zijn, wat gelukkig vaak zo is, spreekt men dus al van ziekte.quote:Op vrijdag 28 november 2008 02:10 schreef Superfast het volgende:
[..]
Een pedofiel is niet ziek maar heeft een sexuele voorkeur die terecht niet acceptabel is .
Je kunt het vergelijken met mensen die van SM , dikke vrouwen , voeten fetisj of met sex met meerdere personen ambiëren alleen is dat WEL maatschappelijk geaccepteerd en hun sexuele voorkeur NIET.
Met merendeel van de pedofielen heeft hier zelf geen enkele moeite mee volgens mij hoor maar omdat het verboden is en in de maatschappij extreem gevoelig ligt geven ze aan "geholpen" te willen worden.quote:
Daar kun je het absoluut niet mee vergelijken. Want dat betreft een contract tussen volwassenen. En wat die in bed doen moeten ze zelf weten.quote:Op vrijdag 28 november 2008 02:10 schreef Superfast het volgende:
[..]
Een pedofiel is niet ziek maar heeft een sexuele voorkeur die terecht niet acceptabel is .
Je kunt het vergelijken met mensen die van SM , dikke vrouwen , voeten fetisj of met sex met meerdere personen ambiëren alleen is dat WEL maatschappelijk geaccepteerd en hun sexuele voorkeur NIET.
Omdat het verboden is kan het niet zo zijn dat er lieden zijn die erop geilen wat is dat voor lariekoekquote:Op vrijdag 28 november 2008 02:45 schreef OllieA het volgende:
[..]
Daar kun je het absoluut niet mee vergelijken. Want dat betreft een contract tussen volwassenen. En wat die in bed doen moeten ze zelf weten.
Bron? Pics?quote:Op vrijdag 28 november 2008 03:06 schreef Superfast het volgende:
Er zijn ook bankdirecteuren en politieke leiders die het wellicht leuk vinden om in luiers rond te kopen en aan een vrouw haar borsten willen sabbelen is ook niet bepaald normaal te noemen maar is toegestaan .
Ik ken ze niet persoonlijk hoor maar als je interesse hebt kun je misschien een oproepje plaatsen?quote:Op vrijdag 28 november 2008 03:09 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Bron? Pics?
En zelfs politieke leiders je meent het niet.
Mark Rutte... of niet?
Die kunnen dus op een legale manier wel aan hun trekken komenquote:Op vrijdag 28 november 2008 03:12 schreef RijstNatie het volgende:
wtf is dit voor onzin?
er zijn toch ook mannen die zo lelijk zijn dat ze nooit een vrouw kunne krijgen?
die gaan toch ook niet vrouwen verkrachten?
je hebt altijd nog pornofilm, hoeren van 18 jaar etc
Ze kunnen er ook niks aan doen, lijkt me niet dat je je voor je lol een sexuele voorkeur aanmeet waarin je nooit een gelijkwaardige (en legale) relatie kan opbouwen.quote:Op vrijdag 28 november 2008 02:43 schreef Salvad0R het volgende:
Ja ja, bla bla. Bespreekbaar maken, ze kunnen er niets aan doen, bla bla.
Als iemand mijn hypothetische jeugdige dochter onheus en sexueel bejegent, dan hak ik 'm in 2'en.
/agreequote:Op vrijdag 28 november 2008 07:30 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Ze kunnen er ook niks aan doen, lijkt me niet dat je je voor je lol een sexuele voorkeur aanmeet waarin je nooit een gelijkwaardige (en legale) relatie kan opbouwen.
Internetheld
ahh ze zijn zo zielig!quote:Op vrijdag 28 november 2008 07:30 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Ze kunnen er ook niks aan doen, lijkt me niet dat je je voor je lol een sexuele voorkeur aanmeet waarin je nooit een gelijkwaardige (en legale) relatie kan opbouwen.
Internetheld
ze zegen dat je homo geboren wordt toch?quote:Op vrijdag 28 november 2008 09:13 schreef Kluts het volgende:
Ik durf zelfs nog wel zo ver te gaan dat pedofilie, net als homofilie bijvoorbeeld, gewoon een geaardheid is.
quote:Op vrijdag 28 november 2008 02:44 schreef FritsVanEgters het volgende:
Kunnen ze geen sex-dolls maken voor die gasten.
Iemand met pedofiele gevoelens is nog niet automatisch een kinderverkrachter. Er zijn zat pedofielen die "niet praktiserend" zijn, om het maar even mooi te zeggen. Het is ook niet zo dat elke heteroman die geen seks heeft aan de lopende band vrouwen verkracht.quote:Op vrijdag 28 november 2008 09:21 schreef rival het volgende:
[..]
ahh ze zijn zo zielig!![]()
![]()
het zijn gewoon fucking monsters... sommige mensen genieten van het vermoorden van anderen... en sommige volwassenen genieten er van om kleine kinderen te misbruiken om aan hun trekken te komen.. zonder berouw...
en dat soort monsters moeten opgesloten worden, is toch simpel... niks hulp of wat dan ook... opsluiten!
en zodra die merken dat ze zich niet meer in kunnen houden dan zouden ze zich aan moeten geven en vragen om chemische castratie.... of pillen die ervoor zorgen dat zijn libido nihil is....quote:Op vrijdag 28 november 2008 09:25 schreef Kluts het volgende:
Er zijn zat pedofielen die "niet praktiserend" zijn
Dat zeiden ze vroeger ook van homo'squote:Op vrijdag 28 november 2008 09:24 schreef rival het volgende:
[..]
ze zegen dat je homo geboren wordt toch?
ik ga er vanuit dat niemand pedo geboren wordt maar dat er ergens in hun leven iets flink mis gaat waardoor ze een kronkel in de kop krijgen..... eentje die ze niet kunnen beheersen....
Dat is exact het punt wat ik probeerde te maken ja.quote:Op vrijdag 28 november 2008 09:54 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dat zeiden ze vroeger ook van homo's
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |