Iedereen mag hier posten, of dat van die Hong Kong -in-de-hemel-prijzende postsquote:Op maandag 22 december 2008 15:48 schreef illusions het volgende:
Beetje jammer dat de helft van de reacties hier van die HK-in-de-hemel-prijzende-posts
zijn van één bepaald persoon.
Mooi manquote:Op woensdag 24 december 2008 13:09 schreef static het volgende:
Yep. Erg mooi. Mooier dan op de foto's.
Die les heb ik inderdaad al geleerd; heb het via de Oris website geregistreerd en het is een echte.quote:Op woensdag 24 december 2008 17:08 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Mooi man
Wel goed dat je gewoon bij een 'officiele' winkel hebt gekocht, want in TTT moet je een beetje oppassen bij die kleinere winkeltjes die iets voor 'heel goedkoop' aanbieden, en dan ben je binnen en dan blijken ze het niet 'in stock' te hebben en proberen ze je iets duurders aan te smeren etc, of je moet er allemaal spullen los bijkopen, of whatever.
Netjesquote:Op woensdag 24 december 2008 17:22 schreef static het volgende:
[..]
Die les heb ik inderdaad al geleerd; heb het via de Oris website geregistreerd en het is een echte.
Nee, dat idee had ik niet, maar we horen wel dat je regelmatig overal zit, en ik nam eigenlijk aan dat je niet in ieder nieuw land weer een nieuwe PC ofzo gaat kopenquote:Op woensdag 24 december 2008 17:53 schreef static het volgende:
Heb nog nooit last van de douane gehad; behalve toen ik vanuit Trinidad terug wilde naar Nederland, via een wat ´rare´ route.
Volgens mij heb jij de indruk dat ik verhuis en verhuis, maar mijn thuisbasis is altijd Amsterdam Zuid waar ik ´officieel´ woon en dus al mijn spullen heb staan die ik niet nodig heb (denk aan thuisbioscoop e.d.).
Minder belangrijk spul (zoals een 2.1 set e.d.) koop ik altijd in het land waar ik naartoe ga en laat het daar achter. Investering die je moet maken, maar ach, beter dan gezeik bij over de grens gaan.
Ik leef dus niet uit de koffer zeg maar.
dat is standaard gebruik in deze contreienquote:Op woensdag 24 december 2008 18:24 schreef static het volgende:
Nee, het 'ergste' wat ik mee heb gemaakt is dat ik mijn laptop aan moest zetten zodat ze konden zien dat het ook echt een laptop was.
(..)
HK is HEEL goedkoop, maar je moet inderdaad niet op HK Island daarvoor zijnquote:Op donderdag 25 december 2008 17:02 schreef static het volgende:
Als je buiten de toeristische gebieden blijft is het hier ook nog redelijk goedkoop.
Heel apart, zo 'n ligplaats voor schepen midden in een winkel en woongebied.quote:Op vrijdag 26 december 2008 17:43 schreef static het volgende:
Wat pics van Tsim Tsa Tsui.
Komt er zomaar een schip binnenvaren in de straat bij mij om de hoek:
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |