Dan heb je wel de grenscontroles omzeild.quote:Op donderdag 27 november 2008 11:00 schreef Putdeksels het volgende:
Belooft veel goeds als je in Oberhausen al verkeerd zit
Die er nooit zijn.quote:Op donderdag 27 november 2008 11:37 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Dan heb je wel de grenscontroles omzeild.
WTFquote:Op donderdag 27 november 2008 07:44 schreef Jasza het volgende:
Iemand die ff kan posten hoe je vanaf oberhausen naar hamburg moet? Maatjes zitten verkeerd
Rond oud en nieuw op vuurwerk jaquote:Op donderdag 27 november 2008 11:54 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Bij Enschede waren (/zijn) "gewoon" grenscontroles.
quote:De begin dit jaar 'in onderling overleg vertrokken' Ajax-directeuren Maarten Fontein en Martin van Geel hebben samen een vertrekpremie van in totaal 1.125.000 euro meegekregen. Algemeen directeur Fontein streek 325.000 euro op plus een bonus van 150.000 euro, technisch directeur Van Geel kreeg zelfs 600.000 mee en daarbovenop een bonus van 50.000 euro. Van Geel is nu werkzaam voor Roda JC. (De Telegraaf)
hehehe wel grappigquote:Op donderdag 27 november 2008 11:40 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
WTF![]()
Vanuit welk deel in Nederland zijn ze vertrokken dan?
Hiermee bedoelt hij dus gewoon dat ie denkt dat HSV uiteindelijk wint vanavond.quote:Der heutige Fernseh-Abend wird für den Real-Star nicht einfach. „Für mich schlagen schon zwei Herzen in meiner Brust. Aber ich glaube trotzdem, dass der HSV am Ende die Nase vorn haben wird.“
Dat is wat ik ook al dacht ja.quote:Op donderdag 27 november 2008 12:33 schreef Mr.Mills het volgende:
[..]
Hiermee bedoelt hij dus gewoon dat ie denkt dat HSV uiteindelijk wint vanavond.
Telegraafquote:Op donderdag 27 november 2008 12:41 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Maar zoals het in het Nederlands stond, leek het er meer op dat Raf bedoelde dat hij meer gevoel bij HSV had. Dat Duitse stukje veranderd de zaak
Ben benieuwd rest van de middag en vanavondquote:Op donderdag 27 november 2008 12:30 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Schijnt gisteren al gezellig geweest te zijn in Hamburg. Krijg net een smsje. Al aardig wat incidentjes geweest. Heel veel politie en erg veel gekken van Ajax.
Denk dat die gast een beetje overdrijft! Ik had net een Ajacied aan de lijn die er sinds gister avond al is. Hij zei dat er alleen gister een de kroeg wat hatelijk gezongen is naar een groepje (Waarschijnlijk voetbalsupporters. Hij wist niet eens van welke club) en dat het voor de rest wel rustig was.quote:Op donderdag 27 november 2008 12:30 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Schijnt gisteren al gezellig geweest te zijn in Hamburg. Krijg net een smsje. Al aardig wat incidentjes geweest. Heel veel politie en erg veel gekken van Ajax.
Ik heb van meerderen ondertussen gehoord dat er al wel wat incidentjes geweest zijn. Ik denk dus niet dat ze overdreven, maar goed. Lekker boeiend ook verderquote:Op donderdag 27 november 2008 13:03 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Denk dat die gast een beetje overdrijft! Ik had net een Ajacied aan de lijn die er sinds gister avond al is. Hij zei dat er alleen gister een de kroeg wat hatelijk gezongen is naar een groepje (Waarschijnlijk voetbalsupporters. Hij wist niet eens van welke club) en dat het voor de rest wel rustig was.
quote:Op donderdag 27 november 2008 11:00 schreef Putdeksels het volgende:
Belooft veel goeds als je in Oberhausen al verkeerd zit
Tis maar net wat je onder "incidentjes" verstaat. Hatelijk naar elkaar zingen vind ik geen incidentjes. Incidentjes vind ik elkaar op de bek poffen en elkaar bestoken met stenen en vuurwerk.quote:Op donderdag 27 november 2008 13:05 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Ik heb van meerderen ondertussen gehoord dat er al wel wat incidentjes geweest zijn. Ik denk dus niet dat ze overdreven, maar goed. Lekker boeiend ook verder
Het feit dat jouw bron niet eens weet welke club het was zegt wel genoeg toch?quote:Op donderdag 27 november 2008 13:07 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Tis maar net wat je onder "incidentjes" verstaat. Hatelijk naar elkaar zingen vind ik geen incidentjes. Incidentjes vind ik elkaar op de bek poffen en elkaar bestoken met stenen en vuurwerk.
Jij gaat elk weekend uit met een Ajax shirt aan?quote:Op donderdag 27 november 2008 13:09 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Het feit dat jouw bron niet eens weet welke club het was zegt wel genoeg toch?
Dat is inderdaad verstandigerquote:Op donderdag 27 november 2008 13:12 schreef Sethje het volgende:
Ga er toch niet op in HAFCAhaha...
Geen last minute meer voor jou ?
Sufferd! Hoe kun je nou zeggen dat ik er niets van snap? Ik heb die gast aan de telefoon gehad en hij zei dat er niets noemenswaardig gebeurt is. Waarom zou hij daar over liegen?quote:Op donderdag 27 november 2008 13:13 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Dat is inderdaad verstandiger
Sommigen snappen er bar weinig van
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |