Sjee, domper, k*t, dieptepunt... Kijk, leuk wassie zoals hij was, of zo.quote:Op woensdag 11 februari 2009 19:19 schreef Ole het volgende:
O nee he, komt ie nou ook morgen bij Char
Zijn we nog niet van 'm af.quote:Duits avontuur Dries Roelvink blijkt stunt
Uitgegeven: 12 februari 2009 16:53
Laatst gewijzigd: 12 februari 2009 16:52
AMSTERDAM - Het verhaal dat Dries Roelvink zijn avontuur gaat zoeken in Duitsland, blijkt een reclamestunt te zijn. Dat liet zijn management donderdag weten.
Eerder deze week maakte de zanger bekend dat hij een single in Duitsland gaat uitbrengen en plannen heeft voor een tournee bij de oosterburen. Die single is wel opgenomen, maar dus voor de reclamecampagne.
Roelvink is de tweede artiest in korte tijd die misleidende informatie naar buiten brengt voor reclamedoeleinden.
Het verhaal in het najaar dat clown Bassie (Bas van Toor) een kind verwekt zou hebben bij een 31-jarige vrouw, bleek onderdeel te zijn van een commercial voor een verzekeraar.
quote:Op donderdag 12 februari 2009 17:54 schreef Croupouque het volgende:
[ afbeelding ]
"Dries, ik krijg de naam van de overledene door...het begint met een S... nee, een C.. Ja! Een C....
...Caro...nee, Carly...Carry...Carrie...."
(...)
"Carrière?"
quote:Op donderdag 12 februari 2009 17:54 schreef Croupouque het volgende:
[ afbeelding ]
"Dries, ik krijg de naam van de overledene door...het begint met een S... nee, een C.. Ja! Een C....
...Caro...nee, Carly...Carry...Carrie...."
(...)
"Carrière?"
Ja hoor, schatje, wees maar niet bang. Char is écht echt.quote:
quote:Op zondag 15 februari 2009 19:09 schreef Remcosb het volgende:
Jammer dat Dries niet naar Duitsland gaat.
Ik heb het niet gezien, maar als ik vanmiddag goede zin heb, me heel erg verveel en echt niet meer weet wat ik doen moet; ga ik ff een bezoekje brengen aan uitzending gemist.quote:Op vrijdag 13 februari 2009 18:37 schreef Ole het volgende:
Helaas wel ja
Iemand het nog gezien trouwens? Zat zij ook in het complot en voorspelde zij hem ook een flitsende carriere in Duitsland?
Op uitzending gemist zal je Char niet vinden. Char hoort bij RTL en niet bij de Publieke Omroep.quote:Op maandag 16 februari 2009 09:58 schreef Elounda het volgende:
[..]
Ik heb het niet gezien, maar als ik vanmiddag goede zin heb, me heel erg verveel en echt niet meer weet wat ik doen moet; ga ik ff een bezoekje brengen aan uitzending gemist.
bron:www.telegraaf.nlquote:
van onze redactie
AMSTERDAM - Dries Roelvink liet zich lekker gaan tijdens Bananasplit toen hem werd gevraagd Topper te worden
De zanger werd door de makers van het programma te pakken genomen doordat hij werd gevraagd voor de Toppers. Dries had destijds geroepen dat hij alleen beschikbaar zou zijn voor de Toppers als Gordon uit de band zou stappen, en Gerard Joling weer terug zou keren. Een Russische 'afgevaardigde' voelde Dries aan de tand over zijn zangtalent, waarna hij riep: 'Slechter zingen dan Gordon. Dat wordt moeilijk.' Toen werd gesuggereerd dat Dries homo zou zijn, antwoordde hij: 'Als Gordon loopt kun je zien aan hem dat hij homo is, alsof er nog wat inzit bij hem.'
Naast Dries werden ook Thomas Berge, Wolter Kroes en Peter Beense te pakken genomen.
quote:Dries Roelvink daagt Gordon uit
Showbizz Dries Roelvink daagt Gordon uit. Helaas niet in de boksring, maar om een strijd wie er het beste kan zingen. Dat schrijft de volkszanger in een open brief op zijn website aan Gordon.
De zanger zonder hit wil een battle met Gordon. "Zie het maar als een strijd der titanen", aldus Dries. Tijdens de uitzending van Bananasplit van afgelopen zondag gaf Dries zijn collega er al flink van langs, maar daar biedt hij nu zijn excuses voor aan. "Deze opmerking was ongepast, kleinerend en tevens niet gebaseerd op feiten". Desondanks vindt Dries dat Gordon "nog steeds voor geen meter kan zingen."
Dries wil een zang-battle waarbij het publiek uiteindelijk bepaalt wie er de beste stem heeft. "Zie het maar als een strijd der titanen om je in ieder geval een goed gevoel te geven. Mocht jij de battle winnen dan zal ik nooit meer negatief over jou praten en in het openbaar verkondigen dat jij de mooiste stem van Nederland hebt." Mocht Dries de battle verliezen, zijn daar volgens hem ook consequenties aan verbonden. "Dan blijf je voor mij de eeuwige loser."
De open brief is te lezen op de website van 'Triest'. Gordon heeft nog niet gereageerd. FOK! verwacht dat campingzender SBS6 de zang-battle wel live wil uitzenden.
quote:Dries Roelvink daagt Gordon tot zangduel!
(26-2-2009) Dries Roelvink heeft Gordon uitgedaagd tot een zangduel om uit te maken wie van de twee het 'beste' kan zingen! Drie op zijn site: "Om de discussie voor eens en altijd achter ons te laten wil ik je uitdagen voor een battle. We laten het publiek bepalen welke drie liedjes wij moeten zingen en zij bepalen vervolgens wie er de beste stem heeft. Zie het maar als de strijd der titanen om je in ieder geval een goed gevoel te geven."
De complete brief van Dries aan Gordon:
Lieve Gordon,
Als eerste wil ik mijn excuus maken over het feit dat ik bij de uitzending van Bananasplit gezegd heb 'Als Gordon loopt kun je zien aan hem dat hij homo is, alsof er nog wat inzit bij hem". Deze opmerking was ongepast, kleinerend en tevens niet gebaseerd op feiten.
Wat me wel dwars zit, is dat je over iedereen, inclusief mij, altijd iets aan te merken hebt en beweert dat ik in een restaurant naar je toe ben gekomen om je te omarmen terwijl je donders goed weet dat dit andersom was. Ik zou bijna zeggen dat het wel lijkt of je mij wilt overtreffen qua in het nieuws zijn. Jou grap over Triest Roelvink is flauw en oud, hoop volgende keer op iets creatievere reactie. Maar goed, wij danken onze populariteit beide aan onze opvallende manier in de media en door onze "bijzondere" stemmen.
Waar ik nog wel achter sta is dat je echt voor geen meter kunt zingen. Niet voor niets heeft afgelopen jaar een uitgever zijn geld terug geëist na een optreden van jou.
Natuurlijk ga je nu zeggen "ik heb wel hits en vul dit jaar de arena 2x" , in beide gevallen heb je gelijk maar dat wil nog steeds niet zeggen dat je kunt zingen. Om de discussie voor eens en altijd achter ons te laten wil ik je uitdagen voor een battle.
We laten het publiek bepalen welke drie liedjes wij moeten zingen en zij bepalen vervolgens wie er de beste stem heeft. Zie het maar als de strijd der titanen om je in ieder geval een goed gevoel te geven. Mocht jij de battle winnen dan zal ik nooit meer negatief over jou praten en in het openbaar verkondigen dat jij de mooiste stem van Nederland hebt.
Mocht je de battle niet willen aangaan dan blijf je voor mij de eeuwige loser.
Liefs Dries
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |