Ok, 2 uur later kwamen ze alsnog aankakken in een oude Escort (exact zelfde modeljaar, kleur, etc) en liepen even rond de auto. Man was van type hardrockcafé met een sjekkie in zijn mond. Hij zegt 'goh, ik vind hem niet mooi'. Ik vraag 'wat bedoel je precies, is hij beschadigd, ben ik iets vergeten ofzo?' (hij heeft de exact zelfde foto's gezien als in dit topic)
'nee, ik vind de kleur niet mooi, en de lak is niet mooi gespoten'.

Ik: "hoezo, niet mooi gespoten? hij is glad, krasloos, deukloos, metallicglans enzo"
Hij: 'ja hij glans niet zo mooi als bv die andere Mondeo daar (hij wijst naar die van mijn buurman, die een type MK4 rijdt uit >2004). Nee, dit gaat hem niet worden, we rijden weer door.
Noot: Ze kwamen uit omgeving Zwolle, en hadden gebeld voor te komen kijken omdat ze een goedkope auto zochten om de caravan mee te trekken), de man bleek autospuiter van beroep, en koopt auto's zonder proefrit, met als uitgangspunt de glansfactor van de lak.
Iemand nog een bod doen? Ik wil hem snel weg hebben, ik heb de BMW al voor de deur staan en 2 auto's is echt teveel, aangezien Soempie geen rijbewijs heeft