Ze verloren van Ajax...quote:Op maandag 1 december 2008 22:14 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ongeslagen kampioen met Pier Tol en Kees Kist in de spits. De derde spits was Kurt Wezl.
Chirurgenvoetbal.quote:Verder speelden ze wat mensen schaakvoetbal noemen. Maar geen team kwam aan de bal bij ze.
En een speeltje van de gebroeders Molenaar. Laten we het niet mooier maken dan het is. Het was bij elkaar gekocht succes...quote:Wereldelftal
Ja wat wil je met zulke televisie, het lijkt wel een soapquote:Op dinsdag 2 december 2008 11:52 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
399.000 gisteren. Nog steeds een stijgende lijn dus.
Ze verloren van Ajax nadat ze kampioen waren geworden.quote:
Lijkt me wel. Stevens is niet zo sterk in discussies, wordt ook snel boos. Ik zou niet weten waarom Genee 'm niet uit de tent zou willen lokkenquote:Op dinsdag 2 december 2008 16:27 schreef TLC het volgende:
Kijken of Genee ook zo'n "grote mond" heeft als Stevens aan tafel zit
Nee hoor. Je lult uit je nek.quote:Op dinsdag 2 december 2008 18:34 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ze verloren van Ajax nadat ze kampioen waren geworden.
Was dat weer een van z'n driftbuien? Ik zapte net te laat terug om het begin van die discussie te zien. Johan reageerde imo idd nogal overdreven, terwijl hij normaal geen enkel probleem heeft met 't afzeiken van trainers (Jonker, Vergoossen, en Sollied) en nu ineens mogen ze 't niet over Stevens hebben en moeten ze 'm tijd geven??quote:Op maandag 1 december 2008 22:35 schreef planethugo het volgende:
johan vindt het prima als mvv gewoon zo doorgaat maar roda en fortuna moeten wel van hem fuseren. En die discussie over stevens was helemaal lachwekkend, hij had toch ook gewoon kunnen antwoorden ipv opeens te gaan janken
Henk Kesler komt pas 22 december.quote:Op zondag 7 december 2008 17:07 schreef vitessezuid113 het volgende:
Morgen met Henk Kesler en Hans Westerhof
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |