Fijn dat je kennelijk zo'n hoog verwachtingspatroon van mods hebt, maar wij zijn ook gewoon users en voor ons gelden precies dezelfde regels als voor jou. Er is gewoon een policy en er zijn algemene voorwaarden.quote:Op maandag 24 november 2008 11:39 schreef Posdnous het volgende:
Jawel, alleen liefst een iets doordachtere dan die van de gangbare prutser.
Dat weet ik niet en ik denk ook niet dat daar precieze cijfers over beschikbaar zijn. Maar berichten over kinderen die hun vader vermoorden, heb ik toch zeker wel eens gelezen. Als ze tot zo'n daad overgaan, blijkt er niet zelden een heel verleden van mishandeling of misbruik aan vooraf te zijn gegaan. Die Oostenrijker Fritzl, die zijn eigen dochter thuis opsloot, verkrachtte en er kinderen bij verwekte, werd vroeger als kind ook misbruikt.quote:Op maandag 24 november 2008 11:47 schreef Loedertje het volgende:Hoe vaak en heb je daar voorbeelden van?
Bron: http://www.standaard.be/A(...)elId=dmf06122007_029quote:Veertienjarig meisje vermoordt vader in Luik
LUIK - In Jemeppe-sur-Meuse, in de provincie Luik, heeft een meisje van veertien gisteren haar vader om het leven gebracht met verschillende messteken. Het meisje werd regelmatig geslagen, zegt ze.
Je schreef dat het regelmatig zou gebeuren dat mishandelde kinderen hun ouder(s) doden en dat is gewoon niet waar. Wél is het zo dat mishandelde kinderen later hun eigen kinderen kunnen gaan mishandelen omdat zij nu eenmaal *niet beter weten* (lees: niet weten en leerden hoe ze anders moeten reageren)quote:Op maandag 24 november 2008 11:58 schreef Elfletterig het volgende:
Die Oostenrijker Fritzl, die zijn eigen dochter thuis opsloot, verkrachtte en er kinderen bij verwekte, werd vroeger als kind ook misbruikt.
[..]
Bron: http://www.standaard.be/A(...)elId=dmf06122007_029
Ik zou uren op Google kunnen gaan zoeken om allerlei berichten te traceren, maar ik heb daar geen zin in. Mijn punt is: bescherming van de kinderen voorop.
quote:Als hij het ook maar een klein beetje niet vertrouwde kreeg ze klappen van haar vader. Een 14-jarig meisje uit de Belgische plaats Jemeppe-sur-Meuse werd vaak door haar 45-jarige paps geslagen omdat hij dacht dat ze contact had met jongens. Eergister heeft het meisje daarom twee messen in zijn rug gestoken, terwijl hij aan het bidden was. De man heeft het niet overleefd.Eerder die dag had paps haar geslagen met een stuk hout omdat hij dacht dat ze met een vriendje belde. Ze wilde haar vader niet vermoorden verklaart ze; wel wilde ze hem pijn doen. Nu wordt ze in ieder geval niet meer uitgehuwelijkt aan een man in Algerije, waar haar vader vaak mee had gedreigd.
De man raakte zwaargewond en ondanks het feit dat de ziekenwagen vlug ter plaatse was, overleed hij kort nadien. De tiener werd opgepakt door de politie. Tijdens haar ondervraging donderdag verklaarde de dochter dat haar vader haar regelmatig sloeg. Ze liet aan de speurders de sporen van de slagen op haar benen zien. Het gezin is van Marokkaanse oorsprong. De jeugdrechter besliste het meisje in een instelling te plaatsen.
Ik heb boeiend leesvoer voor je gevonden:quote:Op maandag 24 november 2008 12:12 schreef Loedertje het volgende:
Je schreef dat het regelmatig zou gebeuren dat mishandelde kinderen hun ouder(s) doden en dat is gewoon niet waar. Wél is het zo dat mishandelde kinderen later hun eigen kinderen kunnen gaan mishandelen omdat zij nu eenmaal *niet beter weten* (lees: niet weten en leerden hoe ze anders moeten reageren)
Je kunt dagen gaan googlen maar je zult echt niet kunnen vinden dat het regelmatig voorkomt dat kinderen hun ouder(s) doden n.a.v. jarenlange mishandeling, dit zijn incidenten. (Overigens ook nog een Marokkaans gezin, pa zat te bidden toen het meisje hem tweemaal in zijn rug stak)
De rest mag je zelf gaan lezen.quote:Weinig ouderen durven er over te praten, toch is mishandeling van 65-plussers wijdverbreid. Elk jaar treft het zo'n honderdduizend ouderen. De dader is vaak het eigen kind of kleinkind, dat nog een rekening te vereffenen heeft.
In de helft van de gevallen is de dader hun eigen kind of kleinkind. De daders handelen vaak vanuit hun eigen problematiek. Ze zijn verslaafd aan drugs of alcohol, hebben een psychiatrische stoornis of handelen uit rancune, omdat ze zelf als kind mishandeld zijn. Beide hulpverleners maken het in de praktijk mee.
,,De daders geven het vaak ook gewoon toe dat ze wraak nemen. Ze pakken wat ze pakken kunnen. Als de oudere niet meewerkt, gaan de daders dreigen. Je ziet me nooit meer of je gaat naar een verpleeghuis'', vertelt Krediet. Van Dongen: ,, It's payback time , zeggen ze dan. Jij hebt mij altijd een ellendig leven bezorgd, nu zul jij eens voelen hoe dat is.''
Ik zou niet weten waarom ik dat moet gaan lezen aangezien het niets te maken heeft met hetgeen waar jij eerder over schreefquote:Op maandag 24 november 2008 12:39 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik heb boeiend leesvoer voor je gevonden:
http://www.nd.nl/artikele(...)het-mishandelde-kind
Hier wordt onder meer het volgende gemeld:
[..]
De rest mag je zelf gaan lezen.
Mishandeling van ouderen is een geheel andere tak van sport dan het doden van je ouders in je jeugd.quote:met z''n allen verbolgen zijn omdat zoonlief het niet langer trekt en zijn vader in een woede-aanval neersteekt. Want ZO lopen dit soort zaken regelmatig af.
Uitingen van hetzelfde probleem dat zich vroeger of later voordoet. Kinderen die in hun jeugd zijn mishandeld en dan later op enigerlei wijze wraak nemen. Ik zie WEL een verband, jij niet. We worden het niet eens.quote:Op maandag 24 november 2008 12:58 schreef Loedertje het volgende:
Ik zou niet weten waarom ik dat moet gaan lezen aangezien het niets te maken heeft met hetgeen waar jij eerder over schreef
Mishandeling van ouderen is een geheel andere tak van sport dan het doden van je ouders in je jeugd.
Heel toevallig twee gevallen meegemaakt. Eén dat de kerk gezorgd heeft voor opvang zodat de vrouw aangifte kon doen. Dochter misbruikt. En een geval van vergeving van een pedofiel. Dus incest binnen de kerk was bij ons vroeger in ieder geval juist niet binnen de kerk, maar het pedofiel vergeven kon ik niet. Wat mij weer de nodige discussies en gesprekken heeft opgeleverd.quote:Op maandag 24 november 2008 11:25 schreef yvonne het volgende:
Dit is in bepaalde geloofskringen ene heel normaal verschijnsel, niet naar buiten treden, onderling met gebed oplossen, óók incest..
Ik wees erop dat deze vader veel te soft wordt gestraft en dat de rechter de gezinstherapie niet oplegt aan de moeder (die niks tegen de mishandeling deed). De straf is dusdanig laag dat er een serieus gevaar is dat de man in herhaling valt, of dat de gezinssituatie niet stabiel wordt. Ik heb alleen willen aangeven dat dit voor diepe wonden kan zorgen bij kinderen. Niet zelden leidt dat later tot problemen. En of dat nu over 5 of over 45 jaar is, vind ik niet zo belangrijk. Het gaat mij om het preventief straffen. Straffen om nu EN later erger te voorkomen.quote:Op maandag 24 november 2008 13:19 schreef Loedertje het volgende:
Deze thread ging volgens mij over een vader die zijn kinderen schopt en slaat en jij kwam vervolgens met het punt dat het vaak voorkomt dat deze kinderen tijdens hun jeugd wraak nemen door in een vlaag van verstandsverbijstering (en haat) de betreffende ouder dood te steken, dit kwam volgens jou vaak voor.
Het mishandelen van ouderen staat daar geheel buiten, ik bleef keurig ontopic en vroeg slechts naar een bewijs van dat punt wat jij aandroeg m.b.t. het doden van een ouder.
quote:
was je erbij? het komt steeds vaker voor dat de linkse media berichten uitgeeft die ervoor zorgen dat christenen in een kwaad daglicht komen te staan. om zo maar te zorgen dat de moslims iets betere reclame krijgen.quote:Op maandag 24 november 2008 10:45 schreef Oblivion het volgende:
[..]
Noem je: ,,Hij schopte zo hard dat het leek of hij penalty’s aan het nemen was" , corrigerend?
Ik heb nog nooit zoveel onzin in een post gezien als deze.quote:Op maandag 24 november 2008 15:39 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
was je erbij? het komt steeds vaker voor dat de linkse media berichten uitgeeft die ervoor zorgen dat christenen in een kwaad daglicht komen te staan. om zo maar te zorgen dat de moslims iets betere reclame krijgen.
ik geloof inderdaad dat het nieuwsbericht overdreven is. ik heb zelf geen kinderen, maar van iedereen die kinderen heeft hoor ik hoe speciaal het gevoel is als je kinderen hebt. die liefde voor je kind gaat boven alles.
het gaat er bij mij niet in dat zowel een vader als een moeder dit zou toelaten.
dus ouders die van kinderen houden doe je af als onzin?quote:Op maandag 24 november 2008 15:42 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit zoveel onzin in een post gezien als deze.
Hmmmmm hoe heette dat meisje ook alweer wat dood gemarteld is door haar ouders?quote:Op maandag 24 november 2008 15:45 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
dus ouders die van kinderen houden doe je af als onzin?![]()
nee, dan heb je hier inderdaad niet veel te zoeken.
Kindermishandeling bestaat niet, het zijn allemaal fantasten die kinderen ? Want dat is wat je zegt.quote:Op maandag 24 november 2008 15:45 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
dus ouders die van kinderen houden doe je af als onzin?![]()
nee, dan heb je hier inderdaad niet veel te zoeken.
ik denk dat je de helft van het verhaal maar kent.quote:Op maandag 24 november 2008 15:48 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Hmmmmm hoe heette dat meisje ook alweer wat dood gemarteld is door haar ouders?
On ieder geval door haar vader/vriend van mams die geen ruk deed??
nee, en zolang je je als linksmenschje gedraagt binnen een discussie (lees: alles uit zijn verband haalt) heb ik geen zin om daar tijd in te steken.quote:Op maandag 24 november 2008 15:50 schreef gelly het volgende:
[..]
Kindermishandeling bestaat niet, het zijn allemaal fantasten die kinderen ? Want dat is wat je zegt.
Je zou ook kunnen proberen normaal te posten, of iig begrijpelijk.quote:Op maandag 24 november 2008 15:53 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
nee, en zolang je je als linksmenschje gedraagt binnen een discussie (lees: alles uit zijn verband haalt) heb ik geen zin om daar tijd in te steken.
te zien aan je vorige reactie was het compleet duidelijk wat de strekking van mjjn verhaal was.quote:Op maandag 24 november 2008 15:54 schreef gelly het volgende:
[..]
Je zou ook kunnen proberen normaal te posten, of iig begrijpelijk.
Je blijft raaskallen makker.quote:Op maandag 24 november 2008 15:52 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
ik denk dat je de helft van het verhaal maar kent.
de moeders in kwestie doen vaak wel een beroep op instanties. helaas zijn dit bureaucratische instanties als de kinderbescherming (:r)
die leggen een dergelijk geval onder op de stapel en intussen is het kind dood.
de linkse media zorgt er voor dat de kinderbescherming buiten schot blijft en de moeder, vaak van eenvoudige komaf en niet in staat er ook maar iets tegen te doen, krijgt de schuld.
maar ja, denk jij maar wat je wilt denken hoor, en doe mijn posts maar af als onzin.
ja in de telegraagf wellicht.quote:Op maandag 24 november 2008 15:58 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Je blijft raaskallen makker.
De media heeft de betreffende jeugdzorgmedewerkers totaal afgefakkeld.....
Maar dan ook totaal.
Dus daar ga je al met je linkse media.
Sterker nog, ze werden aangeklaagd.
Maar blijkbaar zitten je oogkleppen zo vastgeroest dat het geen ruk uitmaakt wat iemand tegen je zegt.
Ow:quote:Op maandag 24 november 2008 16:00 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
ja in de telegraagf wellicht.
ik denk niet dat je een dergelijk bericht in de volkskrant () zult aantreffen.
quote:Op maandag 24 november 2008 15:39 schreef S1nn3rz het volgende:
Was je erbij? het komt steeds vaker voor dat de linkse media berichten uitgeeft die ervoor zorgen dat christenen in een kwaad daglicht komen te staan. om zo maar te zorgen dat de moslims iets betere reclame krijgen.
ik geloof inderdaad dat het nieuwsbericht overdreven is. ik heb zelf geen kinderen, maar van iedereen die kinderen heeft hoor ik hoe speciaal het gevoel is als je kinderen hebt. die liefde voor je kind gaat boven alles.
het gaat er bij mij niet in dat zowel een vader als een moeder dit zou toelaten.
Ik denk dat je de grote boze wereld nog niet goed kent.quote:Op maandag 24 november 2008 15:39 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
ik geloof inderdaad dat het nieuwsbericht overdreven is. ik heb zelf geen kinderen, maar van iedereen die kinderen heeft hoor ik hoe speciaal het gevoel is als je kinderen hebt. die liefde voor je kind gaat boven alles.
het gaat er bij mij niet in dat zowel een vader als een moeder dit zou toelaten.
Duh, Elfletterig haalde er ook een Belgisch bericht bij over een moslima die haar biddende vader doodstak en volwassenen die hun demente ouders mishandelen, ook totaal niet relevant .quote:Op maandag 24 november 2008 19:57 schreef Specularium het volgende:
En hulde voor het feit dat je de moslims erbij haalt.
Het is totaal niet relevant maar toch lukt het je.![]()
!
Mag ik je vragen vanuit welke proffessie je met die hulpverleners over hun cliënten sprak?quote:Op maandag 24 november 2008 19:21 schreef Elfletterig het volgende:
Ik heb in ziekenhuizen gesproken met hulpverleners die het meemaken dat
het probleem is denk ik dat de vrouwen en kinderen ook natuurlijk bang zijn. maar het zou best weleens mee kunnen spelen dat de straffen hier te laag zijn.quote:Op maandag 24 november 2008 10:14 schreef Copycat het volgende:
Even je vrouw tandjes laten spugen en reken maar dat ze wil meewerken.
quote:Op dinsdag 25 november 2008 00:03 schreef KingOfPop het volgende:
Hehehe, letterlijk een strafschop..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |