Want de media haalt al hun nieuws van FOK!quote:Op zaterdag 22 november 2008 15:45 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
FOK! maakt nu een nieuwsbericht, de media zal dit vast wel snel overnemen
600?quote:Op zaterdag 22 november 2008 15:47 schreef kree het volgende:
[..]
Staat er nog wel, maar de topics worden automagisch gesloten na 600 post's (vandaar dus dit "#2")
Factuur waarvan ik niks weet. is het oude topic
FOK! is in dienst van de telegraaf, net als Geenstijl.quote:Op zaterdag 22 november 2008 15:52 schreef Lariekoek het volgende:
[..]
Want de media haalt al hun nieuws van FOK!![]()
Ook goed Hehehe, 6 pagina's met 50 posts was ik mee in de warquote:
Fok is toch aangemeld bij de ANP, krijgt daar nieuwsberichten van maar kan ze toch ook daar uploaden???quote:Op zaterdag 22 november 2008 15:52 schreef Lariekoek het volgende:
[..]
Want de media haalt al hun nieuws van FOK!![]()
http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1323447quote:Op zaterdag 22 november 2008 15:54 schreef Qunix het volgende:
Ook een topic reeks op GoT?
Kan iemand daarvan de link geven?
Werkt wel, maar het is een besloten forum waar speciale toegang voor vereist is. Sorry.quote:Op zaterdag 22 november 2008 16:11 schreef Isegrim het volgende:
De Tweakers-link werkt niet.
Helemaal niks doen, niet naar dat nummer bellen, helemaal niks dusquote:Op zaterdag 22 november 2008 16:22 schreef Stephan123 het volgende:
Ik zat zo op fok.nl te kijken en opeens zie ik dit topic: Ik heb ook een factuur ontvangen van Scrappy Electronics en het ziet er precies hetzelfde uit als die scans die ik heb. Wat moet ik nu doen
quote:Op zaterdag 22 november 2008 16:22 schreef lizardtattoo het volgende:
[..]
Werkt wel, maar het is een besloten forum waar speciale toegang voor vereist is. Sorry.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |