er is niks er af gehaaldquote:foto Op zaterdag 22 november 2008 11:45 schreef nuget het volgende:
Moet je even langs de bank hoppen, kunnen ze de betalen terug storten op jou rekening.
Je kan ook bellen.quote:Op zaterdag 22 november 2008 11:45 schreef nuget het volgende:
Moet je even langs de bank hoppen, kunnen ze de betalen terug storten op jou rekening.
da's idd een goeiequote:foto Op zaterdag 22 november 2008 11:48 schreef TheSilverSpoon het volgende:
Zou de truc niet zijn dat je een peperduur 0900 nummer belt om de zaak op te lossen, en dat ze daarmee hun geld verdienen? Bijna iedereen die zo'n factuur ontvangt zal dat wel doen, of waarschijnlijk toch wel een groot deel.
Klinkt dus als een scam. Ik zou me nergens druk over maken, en het bedrag simpelweg terugboeken als het afgeschreven wordt.
Of je hebt een goede bank en je doet het zelf gewoon via internetbankierenquote:Op zaterdag 22 november 2008 11:52 schreef Lariekoek het volgende:
[..]
Je kan ook bellen.
Hoef je met dit gure weer niet naar buiten
bij mijn weten wel hoor, een belletje naar mijn bank was voldoende. Uiteraard krijgt de tegenpartij wel bericht van de stornering, waardoor ze vrijwel zeker contact met jou op gaan nemen zeg maarquote:Op zaterdag 22 november 2008 11:59 schreef Billy_Talent het volgende:
Eenmalige incasso's kunnen niet zo direct teruggeboekt worden. Als ze het toch van de rekening halen kunnen ze wel een boekfoutonderzoek starten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop