Spijker op z'n kop.quote:Op zaterdag 22 november 2008 13:26 schreef Cracka-ass het volgende:
Wat een hoer.
Die is het dus echt niet waard om te laten zien dat het je wat doet. Dat geeft haar alleen maar een excuus om het jullie probleem te maken ipv het hare. Oh wat zijn we zielig enzo.
Het gaat niet om sympathie, het gaat om een waardige afsluiting voor jezelf. Je zegt dat direct laten vallen de beste afsluiting is, maar op de lange termijn zal het mijn inziens toch beter zijn om het op een 'normale' manier af te sluiten. Je zal haar niet voor eeuwig haten en misschien kom je elkaar nog eens tegenquote:Op zaterdag 22 november 2008 13:24 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Iemand die moedwillig kiest om een relatie te verneuken door vreemd te gaan kan van mijn kant echt niet rekenen op sympathie. Ik weet dat het per persoon verschillend is maar door de boel direct te laten vallen en gewoon door te gaan met je eigen leven is de beste methode.
Ik hoef geen tranen te zien en te horen dat ze zoooooveel spijt heeft. Koop ik niets voor. Vreemdgaan = einde relatie. Punt. Andersom werkt het ook zo, als ik vreemdga kap ik de relatie ook direct af.
En haar de kans geven het nog eens over te doen, right!quote:Op zaterdag 22 november 2008 13:31 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Het gaat niet om sympathie, het gaat om een waardige afsluiting voor jezelf. Je zegt dat direct laten vallen de beste afsluiting is, maar op de lange termijn zal het mijn inziens toch beter zijn om het op een 'normale' manier af te sluiten. Je zal haar niet voor eeuwig haten en misschien kom je elkaar nog eens tegen.
Alsof mannen nooit vreemdgaan. En alsof ze daar dan nooit de vrouw de schuld van zullen gevenquote:Op zaterdag 22 november 2008 13:29 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Spijker op z'n kop.
Vrouwen zijn daar een ster in.
"Maar als je wat liever voor MIJ zou zijn geweest dan was ik misschien helemaal niet vreemd gegaan"
En zo voel je je als man nog schuldig ook. Vrouwen zijn wat dat betreft echt een ander ras.
Je hebt jezelf toch in de hand of niet?quote:Op zaterdag 22 november 2008 13:34 schreef fransbreda het volgende:
[..]
En haar de kans geven het nog eens over te doen, right!
Nee! Want mannen poepen niet!quote:Op zaterdag 22 november 2008 13:34 schreef djenneke het volgende:
[..]
Alsof mannen nooit vreemdgaan. En alsof ze daar dan nooit de vrouw de schuld van zullen geven
Wat is er waardig aan om te moeten accepteren dat ze willens en wetens met iemand anders heeft geneukt? Dan is het gewoon een vuile grafhoer die een rotte kut verdient. En die woede kun je toch niet kwijt in een gesprek met haar aangezien jij dan de boeman bent en je geen rekening met haar gevoelens houdtquote:Op zaterdag 22 november 2008 13:31 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Het gaat niet om sympathie, het gaat om een waardige afsluiting voor jezelf. Je zegt dat direct laten vallen de beste afsluiting is, maar op de lange termijn zal het mijn inziens toch beter zijn om het op een 'normale' manier af te sluiten. Je zal haar niet voor eeuwig haten en misschien kom je elkaar nog eens tegen.
Dan is de reden meestal meer:quote:Op zaterdag 22 november 2008 13:34 schreef djenneke het volgende:
[..]
Alsof mannen nooit vreemdgaan. En alsof ze daar dan nooit de vrouw de schuld van zullen geven
maar dan is het:quote:Op zaterdag 22 november 2008 13:34 schreef djenneke het volgende:
[..]
Alsof mannen nooit vreemdgaan. En alsof ze daar dan nooit de vrouw de schuld van zullen geven
Kan me niet voorstellen dat hij zo'n masochist is, dat hij zoiets hier durft te plaatsen :pquote:Op zaterdag 22 november 2008 13:41 schreef Xebrozius het volgende:
Ik gok dat de TS ons straks komt melden dat hij haar nog een kans geeft.
Apart dat je denkt de wijsheid in pacht te hebben. Woede is prima te ventileren, je moet het gewoon rationaliseren. Als mijn vriendin een ander heeft geneukt is dat niet het einde van de wereld hoor. Vreemdgaan is misschien niet goed te praten, maar er kan wel over gepraat worden.quote:Op zaterdag 22 november 2008 13:36 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Wat is er waardig aan om te moeten accepteren dat ze willens en wetens met iemand anders heeft geneukt? Dan is het gewoon een vuile grafhoer die een rotte kut verdient. En die woede kun je toch niet kwijt in een gesprek met haar aangezien jij dan de boeman bent en je geen rekening met haar gevoelens houdt
(serieus, dit verzin ik écht niet).
Wat jij beschrijft komt misschien in 2% van alle gevallen voor dat mensen het als goede vrienden afsluiten. Een relatie die kapot is gegaan door vreemdgaan valt daar hoe dan ook nooit onder. Kijk als ze nou 5 jaar bij elkaar waren en qua levensstijl niet meer bij elkaar passen dan kun je waardig de relatie beeindigen.
Maar vreemdgaan is nooit goed te praten en zal nooit waardig afgesloten worden omdat één partij woedend en gekwetst is en de andere partij schijnbaar toch niet zo verliefd was.
Oh god, de visualisatie...quote:Op zaterdag 22 november 2008 13:45 schreef beertenderrr het volgende:
beter gaat hij dan die slet op bed vastbinden bij haar thuis. Als ze eenmaal geboeid is, boven op haar een drol draaien en naar huis gaan. Altijd leuk als haar moeder dan thuiskomt
Volgens mij wel, hoor.quote:
Wie ben jij om je vage open-relatie normen aan anderen op te leggen?quote:Op zaterdag 22 november 2008 13:47 schreef Pjederdy het volgende:
Vreemdgaan bestaat niet. Wie ben jij om haar te claimen?
en waarom zou dat moeten?quote:Op zaterdag 22 november 2008 13:48 schreef Mrs.Snaaz het volgende:
Boem ! voor het eerst op hier en gelijk door hebben dat er genoeg mensen zijn (net als ik ) die soms vergeten dat wij allemaal menselijk zijn. Dat emotie niet gelijk kunnen of worden verwoord. Dat misschien een eerdere gesprek over vertrouwen, wantrouwen, eerlijk zijn, ik zal dit of dat Nooit doen etc, etc. niet per definitief alles bloot legt over iemands innerlijke gedachtengang.
Wat zij gedaan heeft is misschien HEEL fout...wat zeg ik misschien., is HEEL fout maar... dat moet aan iets anders liggen.... Haar verwijten dat ze eerst zei het nooit te doen etc is te summier. Een mens heeft tijd nodig om te beseffen hoe ze zelf in elkaar steken.
Advies, als je van haar houd (nog), praat met haar over de daadwerkelijk reden van het feit. Geen genoegen nemen met antwoorden als; ik mistte je zo, het was een moment opname, ik voelde me alleen. Neen!
Zoeken (samen ) naar de echte reden. Alleen zo kan je je beslissing onderbouwen.
Een fout kan mensen uitelkaar halen maar ook juist dichterbij elkaar laten komen. It's up to you......
Emoties zijn niet te rationaliseren. Een emotie verdringt elke vorm van rationaliteit. Ik beschouw mijzelf als een zeer rationeel persoon. Maar als ik bijvoorbeeld boos ben is daar weinig meer van over...quote:Op zaterdag 22 november 2008 13:51 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Apart dat je denkt de wijsheid in pacht te hebben. Woede is prima te ventileren, je moet het gewoon rationaliseren. Als mijn vriendin een ander heeft geneukt is dat niet het einde van de wereld hoor. Vreemdgaan is misschien niet goed te praten, maar er kan wel over gepraat worden.
Bovendien zeg ik niet dat ze het als goede vrienden moeten afsluiten, maar ikdenk dat het beter is dat je het op een normale manier afsluit. Denk dat je er dan een stuk sneller en een stuk prettiger overheen komt. Maarja waarschijnlijk zie jij dat anders
[q]Je argument dat jij als boeman wordt neergezet is natuurlijk onzin. Dat heb je helemaal zelf in de hand.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |