Op zaterdag 22 november 2008 12:30 schreef zwabbertje28 het volgende:Hoi,
Ik heb zojuist dezelfde factuur ontvangen..
artikel 022.100SR S0ny dvd box 100 rewriteable,3 box a 45,- = 135,- + BTW = 166,15
De factuur ziet er slecht uit, vermeld geen internetadres, maar wel:
"De bestelde producten zullen door onze bezorger onder rembours op bovenstaand adres afgeleverd worden. Tenzij u heeft aangegeven doormiddel een eenmalige-incasso. In dat geval zal het bedrag van uw rekening worden afgeschreven.
Natuurlijk wordt naar de incasso gerefereerd.
Het afleveradres op de bon vermeld:
VD Meer
Gerard Brandtweg 55
1602 LZ Enkhuizen.
Leuke is hier dat genoemde mensen op detelefoongids.nl geregistreerd staan als wonende op nr 53.
Volgens de envelop zit het bedrijf "Scrappy,s Electronics" Jonkerdreef 1
2542 XB 's Gravenhage.
Hier ook een fout adres, het moet nml zijn JonkerSdreef 1. Dit adres bestaat, en eveneens het vermelde KvK nummer is geregistreerd bij KvK Den Haag, op adres Jonkersdreef 1.
Verder inderdaad het dure 0900 nummer (0900-7586500).
Het gaat hier zeker te weten om oplichterspraktijken, en de geadresseerden die "gefactureerd" zijn, zijn denk vrij bewust uitgekozen. Ik heb zelf namelijk een ICT bedrijfje bijvoorbeeld.
Ik ben vast van plan dit tot op de bodem uit te (laten) zoeken, desnoods m.b.v. de media (Peter R o.i.d.)
Voor geinteresseerden die contact met mij willen opnemen ben ik bereikbaar via msn op zwabbertje34 en de hete meel punt com.
Ja ik heb vaak bij Opus besteld
Patrick
Tilburg