Hij doet het in elk geval goed in je actives.quote:Op vrijdag 21 november 2008 13:18 schreef Jarno het volgende:
Dit is echt zo'n topic waar je in gepost moet hebben!
en de mijnequote:Op vrijdag 21 november 2008 13:19 schreef Joene het volgende:
[..]
Hij doet het in elk geval goed in je actives.
Dat is dan weer jammer, Doeg !quote:
nieteens ->quote:
Je wilt agressieve Joego sletjes met een stalen rechtse?quote:Op vrijdag 21 november 2008 13:32 schreef Anosmie het volgende:
Roemenen, schroemenen! Ik heb Joego's nodig. Een paar maar. Maar dan wel van die kei agressieve. Het liefst met een stalen rechtse en niet al te hoge looneisen.
Hejje problemen?quote:Op vrijdag 21 november 2008 13:32 schreef Anosmie het volgende:
Roemenen, schroemenen! Ik heb Joego's nodig. Een paar maar. Maar dan wel van die kei agressieve. Het liefst met een stalen rechtse en niet al te hoge looneisen.
Hardcore SM FWT!!!!!1111WHOEHOEI!quote:Op vrijdag 21 november 2008 13:37 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Je wilt agressieve Joego sletjes met een stalen rechtse?
Mijn baas eist dat ik 40 uur per week beschikbaar ben voor een extra klus. Niet mijn werkveld. Niet mijn verantwoording. Toch wordt het in mn strot gedouwd. Daarnaast mijn eigen functie uitoefen en mijn collega met zwangerschapsverlof vervang. En eventuele overuren zijn mijn probleem, hij betaalt ze niet.quote:
Gewoon één dag alles doen en je dan ziek melden met een burnout.quote:Op vrijdag 21 november 2008 14:04 schreef Anosmie het volgende:
Mijn baas eist dat ik 40 uur per week beschikbaar ben voor een extra klus. Niet mijn werkveld. Niet mijn verantwoording. Toch wordt het in mn strot gedouwd. Daarnaast mijn eigen functie uitoefen en mijn collega met zwangerschapsverlof vervang. En eventuele overuren zijn mijn probleem, hij betaalt ze niet..
Project is 40 u/pw. Mijn eigen functie is ruim 40 u/pw en mijn collega vervangen is 36 u/pw.
Dat heb ik hem voorgerekend. ZIjn tegenargument: "Geen tijd mag nooit een reden zijn om iets niet te doen. Dat wil ik nooit meer van jou horen".
"kennen":')quote:Op vrijdag 21 november 2008 14:00 schreef HeatWave het volgende:
Ik ken daar wel een Poolse, een Russische en een Litouwse, maar Roemeens niet....
Heb jij weleens een mandarijn in je aarsch gehad?quote:Op vrijdag 21 november 2008 14:17 schreef HeatWave het volgende:
Klinkt als een hele redelijke vent A.
En dat vraag jij?quote:Op vrijdag 21 november 2008 14:35 schreef Anosmie het volgende:
[..]
Heb jij weleens een mandarijn in je aarsch gehad?.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |