Guis misschien of Muijs terug op 3FM?quote:Vanaf 3 januari presenteert Timur Perlin samen met zijn side-kick Ramon Verkoeijen een nieuwe programma op zaterdag en zondag van 12:00 tot 15:00 uur. Het is nog niet bekend wie het ochtendprogramma van Timur gaat vervangen.
Timur is in ieder geval een stuk beter dan Eddy Zoeyquote:Op donderdag 20 november 2008 16:20 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Guis misschien of Muijs terug op 3FM?
Mooi jaquote:
Af en toe kwam Eddy best verrassend uit de hoek qua muziek, maar het is niet echt een favo jock van mij. Denk en hoop dat Timur er een leuke show van weet te maken maar ik denk dat het wel goed komt. De laatste tijd doet Timur het best goed.quote:Op donderdag 20 november 2008 16:29 schreef Impry het volgende:
[..]
Timur is in ieder geval een stuk beter dan Eddy Zoey
's Ochtends op za/zondag luister ik toch niet zo veel.
Mwah. Allemaal een beetje van hetzelfde (maar dat geldt voor meer dj's @ 3FMquote:Op donderdag 20 november 2008 16:30 schreef DiedjeeJ het volgende:
Eddy stopt?! Erg jammer, vind z'n programma in 't weekend altijd erg fijn om te horen.
Da's waarschijnlijk al gebeurd toen Giel Tubthumping er tegenaan gooidequote:Op donderdag 20 november 2008 16:33 schreef Impry het volgende:
En Eddy moet gewoon op de TV blijven, dat doet hij echt leuk.
Haha, en nu die gitaren op Radio 4, die oma's vallen van hun stoelVolgens mij werd het ook tijdens die gitaren iets zachter geschoven.
Nu luisteren er alleen nog maar 3fm liefhebbers naar radio 4....quote:
Och, ja, da's ook wel zo. Ik vind Eddy 'n coole gast, dus erg jammer dat 'ie stopt.quote:Op donderdag 20 november 2008 16:32 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Mwah. Allemaal een beetje van hetzelfde (maar dat geldt voor meer dj's @ 3FM). Tijd voor weer es wat nieuws.
Haha, ja toen stond ik ff voor de klas, dus kon ik niet luisteren. Maar dat is typisch Giel natuurlijkquote:Op donderdag 20 november 2008 16:34 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Da's waarschijnlijk al gebeurd toen Giel Tubthumping er tegenaan gooide
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |