abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_63340938
Misschien niet echt seksualiteit, maar dit leek me toch het meest geschikte subforum:

Ik zag laatst iets over een vrouw die haar kinderen van 8 en 5 nog steeds borstvoeding geeft ( ), en naar aanleiding daarvan vroeg ik me af of het niet vaak voorkomt dat als een vrouw borstvoeding geeft haar man er ook wel eens van 'mee wil profiteren'. Ik zou in ieder geval wel nieuwsgierig zijn, en neem aan dat ik vast niet de enige daar in ben, maar het lijkt me ook nogal apart om tegen je vrouw te zeggen: "Hey, schat, mag ik ook een slokje?"

Dus, welke mannen hier hebben wel eens de moedermelk van hun vrouw gedronken?
pi_63341085
ik had er het laatst over met me vriendin, leek ons wel grappig
pi_63341256
Wat is daar mis mee? Je moet toch proeven wat je, je kleine geeft.
Verder als je dit als man of vrouw lekker vindt moet je dat toch gewoon doen. Ik zou ook wel een keer willen doen melk drinken van een vrouw.
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_63341302
Jerry Springer had toch een keer zo'n gast?
  woensdag 19 november 2008 @ 12:03:08 #5
165512 MASD
Music is dead.
pi_63341498
Grappig hoe sappen komende uit uiers van dieren die wij niet kennen wèl maatschappelijk aanvaard zijn.
Long live music.
pi_63341706
quote:
Op woensdag 19 november 2008 11:54 schreef tijnbrein het volgende:
Wat is daar mis mee? Je moet toch proeven wat je, je kleine geeft.
Verder als je dit als man of vrouw lekker vindt moet je dat toch gewoon doen. Ik zou ook wel een keer willen doen melk drinken van een vrouw.
Zo heb ik idd wel eens de melk voor mijn neefje geproefd, je doet wat op je pols voor de temperatuur, en dan is het net zo gemakkelijk om dat even snel weg te likken ipv een doekje te pakken. Deed het ongemerkt, en was nou niet echt een eye-opener ofzo, en er zat zeker geen seksuele lading aan verbonden.

Ik heb overigens niet de drang om mijn mond vol te drinken aan de bron, ik zie er de opwinding niet echt van in, en je gaat er nogal van boeren...
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
pi_63341793
TS, bedoel je dit in sexuele context of gewoon als de baby klaar is met lurken, zelf ook even proberen?
pi_63342096
Sowieos sexuele context is echt totaal ranzig, er is echt niks sexueels aan borst voeding geven, en mannen die daar wat erotisch in zien moeten echt ff langs de psych.

Verders kan ik het me persoonlijk niet echt voorstellen dat je zoiets wil proeven, maarja ieder zn ding
pi_63342331
quote:
Op woensdag 19 november 2008 12:14 schreef MLI het volgende:
TS, bedoel je dit in sexuele context of gewoon als de baby klaar is met lurken, zelf ook even proberen?
Nee, juist niet in sexuele context, maar het leek me ook niet helemaal in Relaties en Psychologie passen, en bij Ouders leek het me ook niet helemaal op zijn plaats... Pure nieuwsgierigheid dus.
pi_63344074
weet niet waarom, maar de gedachte eraan maakt me misselijk....
pi_63347815
In SEX hoort hij dus ook niet thuis.. Misschien in OUD.. Maar daar kunnen de mods daar over beslissen..
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
pi_63347946
Ik heb mijn melk ook wel eens geproeft. Inderdaad bij het opwarmen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  woensdag 19 november 2008 @ 17:01:26 #13
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_63349922
Overigens zullen er maar weinig mannen zijn die daadwerkelijk uit de borst kunnen drinken.
De techniek van borstkinderen is zo verfijnd en lastig dat volwassenen dat (bijna) niet kunnen.
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_63351165
quote:
Op woensdag 19 november 2008 15:55 schreef Ticootje het volgende:
Ik heb mijn melk ook wel eens geproeft. Inderdaad bij het opwarmen.
Was het lekker?

Lijkt het op de melk die we uit een pak drinken?
pi_63354055
Ik heb het ook bij het opwarmen wel eens geproefd, en vond het wat weeig, lichtzoet en flauw van smaak.
Maar ik moet er wel bij zeggen dat ik ook niet van lauwe koemelk houd.
Melk moet voor mij goed koud zijn.
Zolang er was is, is er leven.
pi_63354456
quote:
Op woensdag 19 november 2008 17:54 schreef MLI het volgende:

[..]

Was het lekker?

Lijkt het op de melk die we uit een pak drinken?
In de verste verte niet

Het is zoetig, een beetje flauw. Heel apart.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_63354982
Grote verschil met borstvoeding van een vrouw en melk uit een pak, is dat die dieren op een dieet leven. Daardoor smaakt elk pak melk nagenoeg hetzelfde. Ook is het bewerkt natuurlijk, melk direct van de koe...tja daar moet je ook van houden.

Mijn borstvoeding had elke keer een andere kleur, vaak ook verschillende geuren en ik denk ook verschillende smaken. Ik heb het wel een paar keer geproeft, om te zien of de fles niet te warm was. Mijn man vond dat toch wel echt een slecht idee, haha of misschien een vreemd idee.
Ik ben het misschien niet eens met jou, en jij bent het misschien niet eens met mij. Maar laten we het daar dan over eens zijn.
  woensdag 19 november 2008 @ 23:06:42 #18
22740 Grijs
en eigenwijs
pi_63360991
Mijn man heeft wel eens per ongeluk melk binnengekregen tijdens het vrijen. Best een afknapper vond ik.
"Het meeste werk is onbegonnen werk
...eenmaal begonnen wordt het al snel minder"
- [i]Rikkert Zuiderveld[/i]
pi_63362003
haha grijs! en hij?
pi_63362965
Mijn man heeft wel eens met zijn vinger in een fles opgewarmde afgekolfde melk gedoopt om te kijken of het goed warm was en daarna afgelikt, niet eens bij stilgestaan verders maar zijn gezicht toen hij het besefte sprak boekdelen.
Zelf ook wel eens geproeft overigens, is een beetje zoetig.


Maar nooit wegens sexuele doeleinde, gelukkig maar, daar is het niet voor bedoeld.
"One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad."
pi_63366756
quote:
Op woensdag 19 november 2008 17:54 schreef MLI het volgende:

[..]

Was het lekker?

Lijkt het op de melk die we uit een pak drinken?
De smaak verschilt per vrouw en ook wat je gegeten hebt. Ik proefde mijn melk ook van tijd tot tijd, kijken of het anders smaakte. Veel mensen vergelijken de smaak met die van koffiemelk.
Ik vond het niet echt lekker, maar ook niet vies.
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
pi_63367904
Ik kan er trouwens ook niet tegen om te zien als er zo'n straaltje melk uit een tepel spuit, ook geen idee waarom, maar ik heb dan het gevoel dat het pijn moet doen, alsof je er een naald doorheen steekt.

Misschien ben ik in een vroeger leven vrouw geweest en deed het pijn toen mijn kind eraan zoog ofzo :p
pi_63367999
Ik vind toch dat kinderen voeden en seks onverenigbaar is.

Dat je als papa ook wel es wilt weten hoe het smaakt alas.
Antwoord daarop is : vies!

Maar om het bij je seksuele beleving te trekken vind ik echt not done.

Dat kindjes van 8 en 5 nog aan tieten lurken heb ik zeker ook mn bedenkingen bij. Vanaf de geboorte ben je bezig virtuele navelstrengetjes door te knippen zodat je kind steeds meer een eigen mensje wordt.
Afscheid nemen van borstvoeding geven is een hele grote virtuele navelstreng doorknippen.. als je daar na zoveel jaar nog niet bereid toe bent, heb je wellicht wel een beetje een probleem.
  donderdag 20 november 2008 @ 10:44:59 #24
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_63368250
quote:
Op donderdag 20 november 2008 10:35 schreef MarMar het volgende:

Afscheid nemen van borstvoeding geven is een hele grote virtuele navelstreng doorknippen.. als je daar na zoveel jaar nog niet bereid toe bent, heb je wellicht wel een beetje een probleem.
*popcorn pakt*
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_63368708
quote:
Op donderdag 20 november 2008 10:44 schreef Vivi het volgende:

[..]

*popcorn pakt*
Helaas, reacties blijven uit...
  donderdag 20 november 2008 @ 11:40:00 #26
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_63369711
Give it some time...
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_63370076
psies, mensen werken nu nog...
* huuphuup zet alvast popcorn klaar voor vanavond
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_63370974
Koffie erbij?
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_63372048
quote:
Op donderdag 20 november 2008 11:00 schreef MarMar het volgende:

[..]

Helaas, reacties blijven uit...
ben het met je eens dus tja....
"One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad."
  donderdag 20 november 2008 @ 14:59:22 #30
22740 Grijs
en eigenwijs
pi_63374908
quote:
Op woensdag 19 november 2008 23:42 schreef bixister het volgende:
haha grijs! en hij?
Van hem hoefde het ook niet
"Het meeste werk is onbegonnen werk
...eenmaal begonnen wordt het al snel minder"
- [i]Rikkert Zuiderveld[/i]
pi_63375057
quote:
Op donderdag 20 november 2008 12:32 schreef Cat22 het volgende:
Koffie erbij?
vooruit doe maar een koekje... duurt nog lang tot vanavond zeg...

Ik ben het er ook mee eens hoor, daar niet van. Ik heb die reportage toen ook gezien op tv en ik heb de hele aflevering met een opgetrokken wenkbrauw gekeken. "Niet preuts" zijn en "close zijn als gezin" is 1 ding, maar ik vond dit eigenlijk toch wel een beetje ver gaan.
Maarja then again.. als ze er allemaal gelukkig mee zijn...

nou, doe nog maar een koekje dan.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_63375154
Tot wanneer is het dan wel normaal om borstvoeding te geven (ik ben het er wel mee eens dat 5 jaar iets aan de oude kant is)
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_63375311
weet ik eigenlijk niet, dát vind k wel een interessante vraag.
Hangt misschien een beetje af van wat sociaal geaccepteerd is ofzo. Ik denk hier in westerse landen dat mensen het typisch gaan vinden zodra je kindje loopt en praat ofzo? dus na een jaar of anderhalf? Ik weet niet, zelf zou ik daar niet zo'n probleem mee hebben als iemand dat doet, maar op de vijfde nog of zelfs de 8e nog dat vind k toch wel héél erg lang en dan ga ik me ook een beetje vragen te stellen over waarom die moeder dat doet. Wil je dan graag dat je kind afhankelijk van alleen jou blijft ofzo? Navelstrengen dan dus toch.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_63375520
Mijn man heeft het weleens geproeft, vies, was ik het mee eens, heb het ook weleens geproeft.
Wat veel leuker was was dat je als je melk geeft ze ook kan gebruiken als waterpistool, daar heb ik nog weleens gebruik van gemaakt in de badkamer, hij rennen, ahh hou op!

Wat leeftijd voor borstvoeding betrefd, als een kind geheel op vast voedsel kan, als het daar echt tijd voor is is het tijd op te houden met borstvoeding wat mij betrefd.
Alhoewel er mensen zijn die van mening zijn dat tot 2 a 3 jaar doorgaan met borstvoeding niet verkeerd is.
Is niet mijn ding, vond een half jaar kolfen echt wel zat, als hij echt aan de borst had gezeten had ik misschien door gegaan tot een jaar, maar dat is achteraf gepraat.
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
pi_63376659
quote:
Op donderdag 20 november 2008 15:15 schreef huuphuup het volgende:
weet ik eigenlijk niet, dát vind k wel een interessante vraag.
Hangt misschien een beetje af van wat sociaal geaccepteerd is ofzo. Ik denk hier in westerse landen dat mensen het typisch gaan vinden zodra je kindje loopt en praat ofzo? dus na een jaar of anderhalf?
Als ik Gonneke van Veldhuizen (lactatiekundige) mag geloven gaan mensen het vreemd vinden zodra je kindje schoenen aan heeft

Verder zou ik zeggen, misschien dat meer dingen sociaal geaccepteerd worden zodra er meer mensen komen die schijt hebben aan wat sociaal geaccepteerd is en gewoon hun gevoel volgen
Maar ik dacht dat dit ging over mannen die wel eens moedermelk gedronken hebben en niet over langvoeden?
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
pi_63377515
quote:
Op donderdag 20 november 2008 15:58 schreef TearSong het volgende:

[..]

Als ik Gonneke van Veldhuizen (lactatiekundige) mag geloven gaan mensen het vreemd vinden zodra je kindje schoenen aan heeft
maar ik heb zulke leuke baby-schoentjes gezien, hoe moet dat nu dan met voeden?

klopt inderdaad, OT: nooit geproefd. Dus geen ervaring. ohja, en ben geen man
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_63377552
quote:
Op donderdag 20 november 2008 15:22 schreef erodome het volgende:
Mijn man heeft het weleens geproeft, vies, was ik het mee eens, heb het ook weleens geproeft.
Wat veel leuker was was dat je als je melk geeft ze ook kan gebruiken als waterpistool, daar heb ik nog weleens gebruik van gemaakt in de badkamer, hij rennen, ahh hou op!

Wat leeftijd voor borstvoeding betrefd, als een kind geheel op vast voedsel kan, als het daar echt tijd voor is is het tijd op te houden met borstvoeding wat mij betrefd.
Alhoewel er mensen zijn die van mening zijn dat tot 2 a 3 jaar doorgaan met borstvoeding niet verkeerd is.
Is niet mijn ding, vond een half jaar kolfen echt wel zat, als hij echt aan de borst had gezeten had ik misschien door gegaan tot een jaar, maar dat is achteraf gepraat.
De meeste kinderen drinken tot de leeftijd van 2-3 jaar nog regelmatig melk naast hun vaste voeding hoor
Meestal is het koemelk, maar als het kind (en moeder ook nog steeds) het wil, kan dat dus ook moedermelk zijn.

Maarreh, ontopic... nee, vriendlief heeft nooit 'aan de bron' willen proeven. Hij zal vast wel eens geproefd hebben van een flesje afgekolfde melk, maar dan meer om te checken of het warm genoeg was (onbewust dus)
En zelf proeven, naaah, 't is en blijft melk. En ik lust geen melk
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 20 november 2008 @ 16:28:26 #38
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_63377650
Heb je ook moedermelk van man dan
  donderdag 20 november 2008 @ 16:43:24 #39
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_63378111
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_63379199
Wel eens iemand er "last" van gehad dat ze tijdens de seks (en dan vooral het orgasme) borstvoeding verloren?
Ik hield in die tijd mijn bh angstvallig aan, omdat het orgasme bij mij meteen lekkages veroorzaakte. En om nou mijn man in zijn gezicht te spuiten met melk?

Ik vind dat borstvoeding tot een jaar of 3 best normaal is. Waarom die leeftijd...tja misschien laat ik me ook lijden door de kunstvoedings maatschappij, je kan ook groeimelk krijgen tot 3 jaar.
Ik ben het misschien niet eens met jou, en jij bent het misschien niet eens met mij. Maar laten we het daar dan over eens zijn.
pi_63379348
Nouja, Grijs dus hihi
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie donderdag 20 november 2008 @ 17:52:25 #42
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_63379656
quote:
Op donderdag 20 november 2008 16:23 schreef huuphuup het volgende:

[..]

maar ik heb zulke leuke baby-schoentjes gezien, hoe moet dat nu dan met voeden?
gewoon de schoenen uit en dan voeden
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_63379945
hoi! Iemand popcorn of een koekje bij de koffie?

Mike heeft nooit aan mijn borst gelurkt om er melk uit te krijgen,zou hem ook niet lukken denk ik. Hij zal het vast wel eens geproefd hebben bij het opwarmen van een flesje al zal dat héél erg per ongeluk zijn gegaan omdat hij al griezelde bij het idee om het te proefen.
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
pi_63381324
Ik zou idd zeggen tot een jaar of drie. Daarna een jaar om te ontwennen en dan gewoon lekker met de andere grote kinderen naar de basisschool.
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
  donderdag 20 november 2008 @ 19:06:07 #45
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_63381462
Ik heb dan geen kind, maar 3 lijkt me ook al erg oud?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_63381617
ze hoeven niet aan je borst te hangen om borstvoeding te krijgen hè...
je kunt het natuurlijk ook gewoon een half jaar lang of een jaar lang via de borst geven en daarna afkolven. Als je het om wat voor reden dan ook op die leeftijd niet meer uit de borst zelf zou willen geven.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  donderdag 20 november 2008 @ 19:12:12 #47
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_63381646
quote:
Op donderdag 20 november 2008 17:30 schreef DDBtje het volgende:
Wel eens iemand er "last" van gehad dat ze tijdens de seks (en dan vooral het orgasme) borstvoeding verloren?
Ik hield in die tijd mijn bh angstvallig aan, omdat het orgasme bij mij meteen lekkages veroorzaakte. En om nou mijn man in zijn gezicht te spuiten met melk?
Ik zou spontaan in lachen uitbarsten als zoiets gebeurde

Het idee alleen al is
Huilen dan.
  donderdag 20 november 2008 @ 19:12:58 #48
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_63381676
Oja, ik heb dan ook verder niet de behoefte om moedermelk te proberen Ik vind 't maar een vreemde gedachte.
Huilen dan.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')