Waarquote:Op maandag 17 november 2008 11:53 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Dat heeft er zat mee te maken, vrouwen overcompliceren dingen gewoon meer als mannen.
Behalve als de man verliefd is volgens mij (als ik soms die verhalen hier hoorquote:Op maandag 17 november 2008 11:53 schreef dawg het volgende:
[..]
Tot op zekere hoogte natuurlijk wel. Een man twijfelt niet zo snel als een vrouw. denk ik
Maar hij/zij had wel gelijk !quote:Op maandag 17 november 2008 11:54 schreef Cuegirllie het volgende:
Laatst op hyves iemand van een oude muziekvereniging die zei: wat ben je toch groot gewordenDat klinkt na je 20e toch wel heel raar
Ik ben idd wel wat groter geworden sinds m'n 10equote:Op maandag 17 november 2008 11:55 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Maar hij/zij had wel gelijk !
toch...?
Dat zei iemand met wie ik bij de AH heb gewerkt toen ik 16 was ofzo ook ja.quote:Op maandag 17 november 2008 11:54 schreef Cuegirllie het volgende:
Laatst op hyves iemand van een oude muziekvereniging die zei: wat ben je toch groot gewordenDat klinkt na je 20e toch wel heel raar
Zelfverzekerdheid en wel of niet twijfelen zijn twee verschillende dingen.quote:Op maandag 17 november 2008 11:55 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ik denk dat dat niks uitmaakt eigenlijk. Vrouwen hebben altijd het idee dat mannen niet twijfelen en zelfverzekerd zijn, maar dat is helemaal niet zo.
Weet ik, ik sleepte zelfverzekerdheid er ook nog als apart ding bij.quote:Op maandag 17 november 2008 11:57 schreef dawg het volgende:
[..]
Zelfverzekerdheid en wel of niet twijfelen zijn twee verschillende dingen.
Ach, het pleit wel voor me dat niet iedere man die in mijn hyves staat in mijn bed mag liggen.quote:
Okay, dan geef ik je daar wel gelijk in. Mannen zijn net als vrouwen ook wel onzeker, met hier en daar de welbekende uitzondering.quote:Op maandag 17 november 2008 11:58 schreef Kluts het volgende:
[..]
Weet ik, ik sleepte zelfverzekerdheid er ook nog als apart ding bij.
Een beetjequote:Op maandag 17 november 2008 11:59 schreef Kluts het volgende:
Ach, het pleit wel voor me dat niet iedere man die in mijn hyves staat in mijn bed mag liggen.
Toch?
of hij dacht dat je een groeispurt van 5cm gehad hadquote:Op maandag 17 november 2008 11:57 schreef Kluts het volgende:
[..]
Dat zei iemand met wie ik bij de AH heb gewerkt toen ik 16 was ofzo ook ja.
Een soort van kleine meisjes worden groot opmerking die viezer bedoeld was dan ie leek.
Que? Als ik verliefd ben, weet ik heel duidelijk wat ik wil.quote:Op maandag 17 november 2008 11:55 schreef Cuegirllie het volgende:
Behalve als de man verliefd is volgens mij (als ik soms die verhalen hier hoor)
Hyves?quote:Op maandag 17 november 2008 11:59 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ach, het pleit wel voor me dat niet iedere man die in mijn hyves staat in mijn bed mag liggen.
Toch?
Ik ben nu even groot als dat ik was toen ik 16 was, dus dat zegt genoeg.quote:Op maandag 17 november 2008 12:00 schreef kwaakvaak het volgende:
[..]
of hij dacht dat je een groeispurt van 5cm gehad had![]()
(maar inderdaad het klinkt eerder als een, hey je bent nu wel legaal meisje opmerking)
Nee maar al die nadelen dan, dat kan toch niet!quote:Op maandag 17 november 2008 12:02 schreef dawg het volgende:
[..]
Que? Als ik verliefd ben, weet ik heel duidelijk wat ik wil.
Ik kan me niet zo goed voorstellen dat iemand toch twijfelt als hij of zij wel verliefd is. Maar het zou kunnen.
quote:Op maandag 17 november 2008 12:04 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Nee maar al die nadelen dan, dat kan toch niet!
En dat heeft een half jaar geduurt? Serieus...quote:Op maandag 17 november 2008 11:55 schreef kwaakvaak het volgende:
[..]
Mag ik je het telefoonnummer van mijn rest recente ex geven?
Dat was een drama van 6 maanden op deze manier. Ja ik vind je leuk, ja ik wil wel.. nee ik wil toch niet want ik weet het nog niet, ja je had toen je kans en toen wilde je niet. Nee ik wil niet, ja ik wil wel, maar ik wil niet gebonden zijn, nee ik vind je wel leuk maar ik niet op die manier, ja ik wil toch.
Uiteindelijk knoop doorgehakt dat ik er wel klaar mee was begin april. best lastig omdat ik oprecht gek van haar was, maar hier kun je niet op verder gaan. Mevrouw is intussen getrouwd, en in feb/maart komt de eerste kleine eraan.
Goed voor je zelfvertrouwen dat soort dozen!
Precies. Ik moet er voor 100% achter staan en voor kunnen gaan, anders werkt het gewoon niet.quote:Op maandag 17 november 2008 12:08 schreef Elegy het volgende:
[..]
En dat heeft een half jaar geduurt? Serieus...
Ik ben behoorlijk zwart/wit op dat gebied. Het is ja, of nee. "Misschien" is iets waar ik niks mee kan.
Sta ik gelijk aan iedere manquote:Op maandag 17 november 2008 11:59 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ach, het pleit wel voor me dat niet iedere man die in mijn hyves staat in mijn bed mag liggen.
Toch?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat heeft inderdaad serieus een half jaar geduurd, tja... roze bril he...quote:Op maandag 17 november 2008 12:08 schreef Elegy het volgende:
[..]
En dat heeft een half jaar geduurt? Serieus...
Ik ben behoorlijk zwart/wit op dat gebied. Het is ja, of nee. "Misschien" is iets waar ik niks mee kan.
ik ook een soortje van danquote:
Valt nou ook wel weer meequote:Op maandag 17 november 2008 12:08 schreef Kluts het volgende:
Sedan die iets goed weet te verwoorden?
Hoax!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |