Tof dat je nu samenwoont! Zal wel even wennen zijn, maar goed dat het bevalt!quote:Op zondag 16 november 2008 21:37 schreef vrolijke-frits het volgende:
[..]
Ja prima jongen. Woon nu een week of 2 samen en het is heerlijk! Vandaag de laatste spulletjes van mijn meisje overgebracht dus weer even in de zooi. Maar dat is gauw genoeg weer opgeruimdHoe is het met jou dan?
Haha, ja het bevalt prima joh! Mooi dat het jou ook nog steeds bevalt om met jezelf samen te wonen!quote:Op zondag 16 november 2008 21:44 schreef DaMart het volgende:
[..]
Tof dat je nu samenwoont! Zal wel even wennen zijn, maar goed dat het bevalt!
Met mij gaat het ook prima... woon nog steeds samen met mezelf.
Ach, zou leuker zijn met iemand erbij, maar zolang die er niet is, maak ik er maar het beste van hequote:Op zondag 16 november 2008 21:45 schreef vrolijke-frits het volgende:
[..]
Haha, ja het bevalt prima joh! Mooi dat het jou ook nog steeds bevalt om met jezelf samen te wonen!
quote:
Ja inderdaad. Er zullen ook vele voordelen zitten aan het alleen wonen, alleen heb ik die nog niet ervaren. Hopelijk komt dat ook niet, maar goed de toekomst moet het uitwijzenquote:Op zondag 16 november 2008 21:48 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ach, zou leuker zijn met iemand erbij, maar zolang die er niet is, maak ik er maar het beste van he.
als jullie elkaar ook je on your own time gunnen, kan het alleen maar goed blijven gaanquote:Op zondag 16 november 2008 22:12 schreef vrolijke-frits het volgende:
[..]
Ja inderdaad. Er zullen ook vele voordelen zitten aan het alleen wonen, alleen heb ik die nog niet ervaren. Hopelijk komt dat ook niet, maar goed de toekomst moet het uitwijzen
En dat gunnen we elkaar ook zeker. We hebben hier gelukkig de luxe van een aparte studeerkamer. We lopen elkaar dus geenszins in de wegquote:Op zondag 16 november 2008 22:13 schreef BrandX het volgende:
[..]
als jullie elkaar ook je on your own time gunnen, kan het alleen maar goed blijven gaan
ik kan je anders een voorbeeld geven waarbij het duizend keer beter is om alleen te wonen dan samen...quote:Op zondag 16 november 2008 22:12 schreef vrolijke-frits het volgende:
[..]
Ja inderdaad. Er zullen ook vele voordelen zitten aan het alleen wonen, alleen heb ik die nog niet ervaren. Hopelijk komt dat ook niet, maar goed de toekomst moet het uitwijzen
quote:
Doe is!quote:Op zondag 16 november 2008 22:18 schreef DR34M3R het volgende:
[..]
ik kan je anders een voorbeeld geven waarbij het duizend keer beter is om alleen te wonen dan samen...
Mijn ex... ik zal je niet met alle details vervelen, je zult me op mijn woord moeten geloven. Laten we het er op houden dat ik het niet snap als gescheiden moeders klagen dat het niet meevalt om er alleen voor te staan. Ik werk fulltime en voed 2 kids op van 5 en bijna 7, en het is een eitje in vergelijking met wat getrouwd zijn met mijn ex wasquote:
Hehe, dat moet dan helemaal wel een opgave geweest zijn!quote:Op zondag 16 november 2008 22:38 schreef DR34M3R het volgende:
Truste KG
[..]
Mijn ex... ik zal je niet met alle details vervelen, je zult me op mijn woord moeten geloven. Laten we het er op houden dat ik het niet snap als gescheiden moeders klagen dat het niet meevalt om er alleen voor te staan. Ik werk fulltime en voed 2 kids op van 5 en bijna 7, en het is een eitje in vergelijking met wat getrouwd zijn met mijn ex was
Sinds een jaar mag ik me weer tot de levenden rekenenquote:Op zondag 16 november 2008 22:40 schreef vrolijke-frits het volgende:
[..]
Hehe, dat moet dan helemaal wel een opgave geweest zijn!
GK ipv KG?quote:
Gitaar zitten spelenquote:Op zondag 16 november 2008 22:57 schreef DR34M3R het volgende:
Mijn armen worden zwaar.. ik ga zo naar bed. En ja, ik bedoel idd mijn armen en niet mijn ogen
Ik heb dat met die ogen dus wel, dus ik taai nu ook af.quote:Op zondag 16 november 2008 22:57 schreef DR34M3R het volgende:
Mijn armen worden zwaar.. ik ga zo naar bed. En ja, ik bedoel idd mijn armen en niet mijn ogen
Vanmiddag even. Maar dat is niet de oorzaak. De borrel pakt nogal hard aan. Trustequote:
Ik slaap nog nietquote:
WMzquote:
oh ik dacht dat je al ging slapenquote:
* MPG doet het licht uit hierquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |