Van de Sint hoorde ik jet toch goedquote:Op zaterdag 15 november 2008 12:50 schreef Jor_Dii het volgende:
"Zullen we die eenwieler om zeep helpen''
In Utrecht toen daar de officiele sint kwam gingen ze ook weer met de boot weg zogenaamd naar andere plaatsen toe.quote:Op zaterdag 15 november 2008 12:49 schreef Ireth het volgende:
Zeg, blijft die boot daar dan nu ook daadwerkelijk liggen de komende dagen?En hoe doen ze het dan met de illusie dat al die kadootjes daarin liggen? Of wordt dat ding ook verscheept naar het Grote Pietenhuis?
Aha, zat me al af te vragen hoe ze dat zouden oplossen cq uitleggenquote:Op zaterdag 15 november 2008 12:54 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
In Utrecht toen daar de officiele sint kwam gingen ze ook weer met de boot weg zogenaamd naar andere plaatsen toe.
quote:Op zaterdag 15 november 2008 12:56 schreef morpheus_at_work het volgende:
wat een rampenstad is almere toch
Alleen die opmerking van het kindje over de opkikkerdag kindjes , reageerde hij beetje afwijzend opquote:Op zaterdag 15 november 2008 12:56 schreef Frey het volgende:
Die evenementjes met die kinderen vind ik altijd een van de leukste dingen van de intocht. Vooral ook de reacties van Bram er altijd bij.
Echt he, "is dat mooi, of is dat mooi? Dat is MOOI!"quote:Op zaterdag 15 november 2008 12:56 schreef Frey het volgende:
Die evenementjes met die kinderen vind ik altijd een van de leukste dingen van de intocht. Vooral ook de reacties van Bram er altijd bij.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |