Wilde je het altijd al? Gevoelsmatig wilde ik al heel lang moeder worden, maar rationeel wilde ik eerst zeker weten dat ik er ook echt aan toe was; anders had ik het niet gewild, ook al wilde mijn gevoel nog zo graag.
Was het wat je verwachtte? Nee, het is veel geweldiger! Daar waar ik bang was dat het me tegen zou vallen, of ik me bijv niet goed kon hechten aan de kleine, of andersom, dat valt allemaal 1000% mee! Het gaat juist heel goed en het voelt absoluut geweldig! Vanaf de eerste minuut was het meteen al liefde; was overigens al in de buik zo, maar ik was bang dat ik dat teveel koesterde en dat het dan zou tegenvallen als ze er eenmaal uit was. Niet dus, want het is nu nog veel leuker!
Viel het mee? Ja dus! Valt me alles mee! Maar wij hebben het gemak met een baby die vanaf het begin vrij goed doorslaapt. Voor de rest moeten we het allemaal nog zien; want we hebben nog vele jaren te gaan natuurlijk, maar tot nu toe valt het zeker mee!
Wat valt er tegen? Dat ik een uur bezig ben eer ik de deur uit ben, soms zelfs nog langer

Maargoed, dat is inmiddels ook redelijk gewend. Ik heb er iig geen moeite mee veel tijd te besteden aan dat kleine moppie, want ik ben zo graag bij d'r! En in de eerste weken was ik een enkele keer wel wanhopig door oververmoeidheid omdat ik zelf te alert was, ook al sliep ze; ik werd wakker en sliep veel te licht om uitgerust te zijn. En tepelkloven viel absoluut tegen! Au wat deed dat pijn! Zeker met een hard toehappende baby. Maar ben blij dat ik heb doorgezet en niet heb afgehaakt! Daar heb ik nu het profijt van!
Waarom vind jij dat het de moeite waard was om 9 maanden met een toeter te lopen? Ik heb vrijwel iedere dag genoten van de zwangerschap; ik kon er echt volledig in opgaan, het kon me niet lang genoeg duren! Echt heerlijk! Tuurlijk ben ik misselijk geweest, opvliegers, bekkeninstabiliteit, de onzekerheid of er niks mis was. Maar dat heb ik allemaal vrij goed doorstaan, en daarbuiten dus heel veel genoten! (De schopjes!

Ik was gezegend met een drukke beeb die ik met 12w 4d dus al voor het eerst voelde!)
Wat maakt jouw helse pijn weer goed? Veel pijn ja, maar hels wilde ik hem niet noemen. Maar wel meer pijn dat ik aan kon, naja, enkele dagen weeen met beenweeen op het end dat werd me iets teveel, dus die ruggeprik waarvan ik nooit gedacht had hem te vragen kwam dus wel goed van pas

Maargoed; het was het alles waard; want ik heb er een geweldige dochter voor terug! Ze is het me alles waard; en ik heb zoiets van ik heb er me best ook voor moeten doen; en daar ben ik goed voor beloond (met een mooie lieve dochter, en een mooie roze draagdoek

)
Wat maakt de inlevering van vrijheid, waar velen zo bang voor zijn nietig of onwaar?Daar heb ik mezelf zowieso al op voorbereid; ik heb bewust gewacht zodat ik er aan toe was om m'n eigen ego opzij te kunnen schuiven, niet helemaal natuurlijk, maar dat ik er iig geen problemen mee zou hebben.
Daarbij; het is zo heerlijk zo'n leuk moppie; het is beter dan verliefdheid, en dat had ik toch eigenlijk niet aan zien komen dat je zo vast zit qua verliefdheid aan je kind. M'n ogen gaan al twinkelen bij de gedachte dat ik weer naar huis mag naar m'n moppie als ik een dag gewerkt heb.
Iedere dag weer genieten; de lachjes; nieuwe dingen leren, zelfs de minder leuke dingen zijn schattig!

SHE; sukses met plannen

Ik dacht ook te plannen; ik wilde een weegschaal-oktober kindje, nou dat werd het wel; maar dat was dus de verwekdatum

3 maanden te vroeg zwanger geraakt
"Next was Llewella, whose hair matched her jade-colored eyes. For some reason, I knew she was not like the rest of us."
Amber Mae