Ik krijg over twee weken weer Hoog Bezoek, dus dan moet ik ook weer even een restaurantje zien te regelenquote:Op vrijdag 14 november 2008 13:54 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Nee, bij de Kleine Groote moet je zijn! Echt, probeer het eens!
Ik ben over 2 weken jarig, dan gaan we er weer heen hoop ik..
quote:Op vrijdag 14 november 2008 @ 13:48 schreef Viking84 het volgende:
Ik ben er weer. Ik heb het overleefd!.
[..].
En @ Miss_Bliss: je hebt gewoon een supergrote dildo besteld. Geef het maar toe!.
Meen je dat?quote:Op vrijdag 14 november 2008 @ 13:52 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik dacht dat die van Bon Jovi was(ik heb hem live, maar dan in de uitvoering van BJ
)
Zie je wel...Ik wist dat er eerder deze week ook al wat was!!quote:Op vrijdag 14 november 2008 13:49 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nee, eerder deze week moest ik een CT-scan laten maken.
De katjes zijn weer heerlijk actief. Ik zal zo even mee ravotten!
.
quote:Op vrijdag 14 november 2008 13:52 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Oeh!.
Dat is een lekker eettentje!. Ik neem daar altijd Argentijnse biefstuk met pepercognacsaus oid
.
En dan Brandende Liefde na. Maar dat hebben ze niet meer
.
Tis van The Isley Brothersquote:Op vrijdag 14 november 2008 13:56 schreef MissBliss het volgende:
[..]Nee
[..]
Meen je dat?Whehe, nee man, cultuurbarbaar
Hoewel ik niet zeker weet of het origineel van de Beatles is hoor.
In december moet ik weer naar de KNO-arts en dan wordt onder andere de scan besprokenquote:Op vrijdag 14 november 2008 13:56 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Zie je wel...Ik wist dat er eerder deze week ook al wat was!!
Heb je daar al een uitslag van gehad?
Had dan in dat topic ook naar mij geluisterd!quote:Op vrijdag 14 november 2008 13:56 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik krijg over twee weken weer Hoog Bezoek, dus dan moet ik ook weer even een restaurantje zien te regelen. Land v. Kokanje viel tegen. Heel lekker voorgerecht, maar de hoofdgerechten...
.
quote:Op vrijdag 14 november 2008 13:57 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
NOOOOOOOOOOOOOOEEEEEES
[ afbeelding ]
Vergeef me, maar waarom moest die CT-scan ookalweer gemaakt worden?quote:Op vrijdag 14 november 2008 14:00 schreef Viking84 het volgende:
[..]
In december moet ik weer naar de KNO-arts en dan wordt onder andere de scan besproken.
Toetjes met vuurwerk zijn ge-wel-digquote:Op vrijdag 14 november 2008 14:00 schreef Viking84 het volgende:
[..].
Tip: nooooooooit een toetje met verrassing bestellen. Dan krijg je die ellende.
Nou Land van Kokanje wordt heel goed gerecenseerd anders. Misschien had de kok z'n dag niet ofzoquote:Op vrijdag 14 november 2008 14:00 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Had dan in dat topic ook naar mij geluisterd!.
Wij zijn er intussen een keer of 8 geweest, en het is werkelijk nog niet één keer tegengevallen. Dat vind ik behoorlijk knap voor een restaurant zonder al te hoge pretenties en betaalbare prijzen. En de eigenaar heeft vorige keer een tipje van de sluier van de nieuwe menukaart voor ons opgelicht, dus die moeten we hoognodig proberen natuurlijk..
Ik heb ook nog geen IP ban gehad, ondanks mn pantys, dus ik heb goede hoop voor jequote:Op vrijdag 14 november 2008 14:02 schreef Merel het volgende:
Ik heb vandaag huidskleurige pantykousjes aan, van die kniekousjes. Nu moet ik zeker verbannen worden?
Nee, radbraken is de enige juiste straf voor een dergelijk vergrijpquote:Op vrijdag 14 november 2008 14:02 schreef Merel het volgende:
Ik heb vandaag huidskleurige pantykousjes aan, van die kniekousjes. Nu moet ik zeker verbannen worden?
Vanwege m'n operatie. Ze moeten weten of het technisch gezien wel kánquote:Op vrijdag 14 november 2008 14:01 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Vergeef me, maar waarom moest die CT-scan ookalweer gemaakt worden?![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |