Omdat je een linker en een rechter hartklep hebt?!quote:Op donderdag 25 december 2008 17:48 schreef dr.dree het volgende:
Iemand trouwens een idee waarom de ene kaak er steeds slechter uitziet dan de andere ?
Na je kuur lekker gaan zonnebanken tegen rode plekjes. Werkt supergoed! Niet tijdens je kuur doen en ook niet te lang.quote:Op dinsdag 16 december 2008 17:26 schreef harry16 het volgende:
hey allemaal,
meld me weer ff
slik het nu al sinds begin september 20 mg per dag moet van me derma stoppen binnekort kijken hoe het dan gaat, begrijp het niet echt allemaal.
Het verschillende ervaringen gehad tot nu, dat het wat "rustiger" word kennen we allemaal.
Me acne is erg verminderd maar heb op me wangen littekens (rode velkjes) al bijna een jaar nu:@:( en het vervaagt gewoon niet, weet iemand hoe dit te vervagen valt (SUDOCREM HELPT NIET!!!!!!!!!!!!!!!) mischien dat bruine gedoe van axe wat je op je zelft smeert ook ben ik heel droog en heb last van schilfertjes etcetc,
ik hoop zo snel mogelijk een reactie te krijgen!!!1
succes allemaal
greetz,,
Harry!
deze van nivea is zeker comedogeen , dus verstopt de poriën ( niet aan te radenquote:Op vrijdag 26 december 2008 16:55 schreef Laur het volgende:
Ik ben sinds vandaag ook net een week aan de Roa en ik ben reuzeblij! Nog nooit zo gelukkig geweest als ik van de dokter terug kwam, nog nooit met zoveel plezier pillen geslikt!![]()
Ik mag eigenlijk niet echt klagen vergeleken met sommigen, maar ik heb er wel erg weinig zelfvertrouwen door. Ik heb ook altijd het gevoel dat wie het ziet, ervan walgt en ik voel me echt slechts als het weer "erg" is en ik zo naar buiten moet. Ik ben ondertussen ook 20 geworden en na 8 jaar nooit een puistloos gezicht gehad te hebben, werd het wel eens tijd.![]()
Ik begin al te voelen dat mijn huid droger wordt, neus en lippen moet ik al goed inwrijven. Aan de puistjes zelf is er nog niets veranderd, maar er zijn wel geen nieuwe bijgekomen.
Ik gebruik nu gewone hydraterende gezichtscrème van Nivea, maar daar staat niet op dat ze niet-comedogeen is (verstopt de poriën niet). Moet ik nog steeds producten gebruiken die niet-comedogeen zijn, of maakt dat niet meer uit nu? Welke gezichtscrèmes raden jullie aan?
nee ik ben er nog niet aan begonnenquote:Op vrijdag 26 december 2008 11:26 schreef dr.dree het volgende:
ondervind je er veel last van ?
ik heb binnenkort ook examens en ondervind geen last tijdens het leren.
Dat zal ik maar niet gaan proberenquote:Op zaterdag 3 januari 2009 00:08 schreef GustavFTW het volgende:
Ik had met oud & nieuw ook eens wat gedronken sinds 1,5 maand.
Tien bier en 2 glazen champagne ongeveer, afgewisseld met cola over de hele avond, merkt er vrij weinig van, alleen dat ik supergaar was, maar dat was meer moeheid. Viel voor mij wel mee dus.
Heb al goeie ervaringen gelezen over sudocreme ( dermocreme in vlaanderen ) en het zou je rode vlekjes echt goed doen vervagen, voor andere littekens mss eens biodermal proberen.quote:Op zondag 4 januari 2009 15:38 schreef PoisionedCherry het volgende:
hey mensen
ik ben nu bijna 2 maanden bezig met roa.
1e maand 30 mg geslikt
2e maand 40 mg..
ik heb nu helemaal nix op mijn gezicht dus ben daar wel blij mee.. heb ook helemaal geen outbreak gehad? ik hoor van de meesten dat ze dat wel hebben is dat niet raar dan? of werkt het nie bij mij..
jik had eigenlijk ook niet echt veel acne. lichte vorm ervan.. amaar ikw as het zat al sinds mijn 14e last van acne en ben nu 21 dus sja.. maar goed ik zit dus eraan te denken om te gaan stoppen of is dit te vroeg.. zijn er mensen die ook lichte vorm hadden? hoelang hebebn jullie roa ingeslikt?
voor de roa had ik minocycline gebruikt die hgeeft echt lelijke littekens achtergelaten bij me kind ik kreeg namelijk bij de mino wel outbreak.. echt gaar en die littekens gaan echt heel langzaam weg.. hoop dat die verdwijnen
en ik hoor nog steeds van niemand een goeie creme die je tijdens de roa kan gebruiken?
alvast bedankt
Ja dat is wel voldoende, ik weeg 75 kilo ongveer en slik 20 mg en had precies hetzelfde verhaal met droge armen enzo, zelfs het krabben heb ik met je gemeen. NIET krabben, het is me gelukt om een maand niet te krabben en dat zie je meteen!! echt niet doen, probeer een ergens anders aan te zitten met je vinger om aan te frummelen zodat je dat krabben vergeet!quote:Op dinsdag 6 januari 2009 14:55 schreef Laur het volgende:
Ik slik ook 30mg per dag en weeg 60kg. Is dat dan eigenlijk voldoende?
Ik zit nu in mijn 3de week en ik merk toch wel veranderingen. De droge huid rond mijn mond en droge lippen had ik al na 1 week. Ik merk dat de rest van mijn huid nu ook droger is; droge benen, droge armen, zelf een droge rug en dat jeukt!![]()
Als ik nu een puistje open pruts, komt er veel sneller een soort van korstje op. Het zien er wel nogal rood uit... maar het verdwijnt vrij snel. Ik weet dat ik er af moet blijven maar in sommige gevallen lukt dat eeccht niet..
Nope,dat niet.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 15:48 schreef Yuin het volgende:
Hebben jullie ook last van beginnende neusverkoudheid? Heb dat al bijna zolang dat ik het spul slik dat ik verkouden neig te worden, het gebeurt alleen niet.
100% MET JE EENS.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 15:24 schreef JpvdVeeken87 het volgende:
Je kan er tegen of niet tegen.Ik kan niet tegen cola,noten en pinda's want dan merk ik dat het erger wordt,en toch wordt gezegt: Het ligt niet daaraan!Echt wel,nu vermijd ik alles waarvan ik weet of twijfel dat ik meer acne van krijg..
Zoals zoveel mensen met (beginnende) verkoudheid heeft puur met je weerstand te maken.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 15:48 schreef Yuin het volgende:
Hebben jullie ook last van beginnende neusverkoudheid? Heb dat al bijna zolang dat ik het spul slik dat ik verkouden neig te worden, het gebeurt alleen niet.
Niet doen, deed ik ook teveel door roa krijg je een erg verdunde huid hierdoor beschadig je je huid erg en je krijgt enorme rode vlekquote:Op dinsdag 6 januari 2009 14:55 schreef Laur het volgende:
Als ik nu een puistje open pruts, komt er veel sneller een soort van korstje op. Het zien er wel nogal rood uit... maar het verdwijnt vrij snel. Ik weet dat ik er af moet blijven maar in sommige gevallen lukt dat eeccht niet..
quote:Op donderdag 8 januari 2009 22:25 schreef whateveryoulike het volgende:
het is een mengsel van gelijke delen lanoline-vaseline-glycerine, het is bedoelt voor (in) je neus, maar de dermatoloog zij dat het perfect werkt voor droge lippen. En dat moet ik hem wel toegeven, na 1 keer smeren gelijk van de droge/gebarsten lippen af!. Het is volgens mij alleen maar op recept verkrijgbaar, dus dat is weer een nadeel!
Denk dat je het beter bij de dokter kan vragenquote:Op vrijdag 9 januari 2009 00:38 schreef whateveryoulike het volgende:
voorderest heet het mengsel gewoon lanoline-vaseline-glycerine, als je vraagt bij de apotheek weten ze het heust wel!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |