Astro TVquote:Op woensdag 12 november 2008 13:48 schreef debbie_19 het volgende:
[..]
Omdat ik me niet zo bestnog voel dus ik ga weer even liggen maar moest ff een filmpke branden wat OMG er is echt niks op de tv overdag
Hehe, ah nog steeds ziek dusquote:Op woensdag 12 november 2008 13:48 schreef debbie_19 het volgende:
[..]
Omdat ik me niet zo bestnog voel dus ik ga weer even liggen maar moest ff een filmpke branden wat OMG er is echt niks op de tv overdag
ik vind hun bloopers bij dwdd echt geweldig. en ook die aan mekaar geplakte stukjes bij stenders leedvermaak op 3fm ookquote:
quote:
ik wilde al een vermist topic voor je openenquote:Op woensdag 12 november 2008 13:53 schreef Crazy-p het volgende:
tvp.. ik was serieus het topic kwijt
Wannab moozziequote:Op woensdag 12 november 2008 13:54 schreef WhiteLightning het volgende:
[..]
ik wilde al een vermist topic voor je openen
lekker een half uurtje slapen johquote:Op woensdag 12 november 2008 13:59 schreef Crazy-p het volgende:
zometeen lunch pauze!geen idee waarom dat nodig is.. maar ja..
door werken en half uur eerder vrij zou beter zijn
Zo laat lunchenquote:Op woensdag 12 november 2008 13:59 schreef Crazy-p het volgende:
zometeen lunch pauze!geen idee waarom dat nodig is.. maar ja..
door werken en half uur eerder vrij zou beter zijn
quote:
Ik ook hahahquote:
ik moet beter opletten wanneer ik eetquote:Op woensdag 12 november 2008 14:13 schreef GilaMonyet het volgende:
Nah lompe trend, doe ik lekker niet aan mee!
dat is juist het gevaarlijke ervan. het is té lekkerquote:Op woensdag 12 november 2008 14:15 schreef draculettetje het volgende:
drop is wel lekker!
Nee, drop is niet lekker..quote:
lust jij geen drop ?quote:Op woensdag 12 november 2008 14:15 schreef -Madskillz28TH het volgende:
[..]
Nee, drop is niet lekker..
meldt zich weer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |