Wat is je specialiteitquote:
En ik maak serieus dat geluid bij het hoestenquote:
quote:Op woensdag 12 november 2008 01:25 schreef Fascination het volgende:
[..]
Mmmmaak er maar iedereen van
.
Ja hoorquote:
Je moet eerst je Fobo lezen.quote:Op woensdag 12 november 2008 01:27 schreef Fascination het volgende:
[..]
Ja hoor. Ga toch zo slapen denk ik
.
Wat is dit nuquote:
Waar hij nu ligt geen idee, maar kreeg hem ooit eens van een vriend voor mijn verjaardag toen we op Mallorca vakantie aan het vieren waren. Er zit overigens wel een aan/uit knop op.quote:
Gewoon op zijn verjaardag terug gevenquote:Op woensdag 12 november 2008 01:28 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Waar hij nu ligt geen idee, maar kreeg hem ooit eens van een vriend voor mijn verjaardag toen we op Mallorca vakantie aan het vieren waren. Er zit overigens wel een aan/uit knop op.
Die knop heb ik dan weer nietquote:Op woensdag 12 november 2008 01:28 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Waar hij nu ligt geen idee, maar kreeg hem ooit eens van een vriend voor mijn verjaardag toen we op Mallorca vakantie aan het vieren waren. Er zit overigens wel een aan/uit knop op.
quote:
Jawel, k wil meer, maar dan moet k weer naar benedenquote:
quote:Op woensdag 12 november 2008 01:29 schreef Noorsbloed het volgende:
[..]
Die knop heb ik dan weer niet
Visquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |