Nee, het is geen standaard mailtje. Er zijn goedkopere varianten van verzending naast de aangetekende verzending, zoals normale priority post naar China (regular mail is anno 2008 niet meer mogelijk). En idd, wanneer de verzendkosten meer dan 30% van je item zijn krijg je een gedeelte van je shippingkosten terug en de rest als DX-tegoed.quote:Op dinsdag 11 november 2008 17:55 schreef Daantke het volgende:
Hello,
would you please send it back without tracking number abd drop the box, it maybe cost less.
If it still exceed 30% of the item, how about we refund part of the postage and take the rest as your store credit?
If you agree, please send it back and remember to take a photo on the receipt.
Best regards,
Evelyn
Wtf bedoelt ze nou? Zijn er goedkopere varianten van verzenden?
En anders storten ze een gedeelte terug en heb je een gedeelte als shoptegoed ofzo?
Ik snap niet waarom ze alles per se terug willen hebbenis dit een standaard mailtje? anders zeg ik wel gewoon dat het niet goedkoper kan en dat ik dat tweede niet wil..
Alles terugsturen behalve de verpakking. Doosje dus niet. Oortjes en overige accessoires dus wel.quote:Op dinsdag 11 november 2008 18:29 schreef Daantke het volgende:
Dan doen we dat
En met die eerste zin bedoelt ze dus dat ik het zonder doosje terug kan sturen? Moet ik dan alles meesturen of is alleen de mp3speler genoeg? Er zitten natuurlijk ook oordopjes enzo bij
Sorry dat ik zo zeik maarja
En, en, en??quote:Op dinsdag 11 november 2008 16:05 schreef Dionysiou het volgende:
[..]
Ik heb net mijn True 50mW binnen, kan niet wachten.. tot het donker is
knip
Hij is echt sterk!!quote:
Is je bundel sterk divergerend? Elke laser van dx heeft om zijn dot wel wat vervuiling.quote:Op dinsdag 11 november 2008 19:01 schreef Dionysiou het volgende:
[..]
Hij is echt sterk!!
Maar de laser is niet gebundeld ik kijk even of ik een extra lens heb.. heb 'm niet laten vallen ofzo wel jammer, desnoods mail ik Jack wel even!
Zeker z'n geld waard hoor!
Mjah, ik heb dus de eerste.. Op zich is de kwaliteit wel redelijk, maar een afstand van 8 meter zou ik niet proberen. Het is gewoon maar een zwak FM zendertje. Ter indicatie: als ik bij m'n auto weg loop, is na 4 meter het signaal ri. de autoradio hoorbaar verstoord.. En het blijft gewoon radiogolf, dus de kwaliteit is sowiezo ook niet om over naar huis te schijven. Als je bijvoorbeeld om je zender heen zou lopen, hebbie al kans dat het stoort. Dus al met al, je KAN het proberen voor het geld, maar ik zou er geen goed, helder geluid van verwachten.quote:Op dinsdag 11 november 2008 17:50 schreef divided het volgende:
mensen ervaring met fm transmitters van DX ?
ik zoek een makkelijke manier om draadloos signaal van me pc naar de stereo te krijgen, is dat nog een beetje kwaliteit als het gaat over een afstand van 8 meter (hemelsbreed) zonder noemenswaardige obstakels ?
dit ofzo
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.3102
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.625
Nee, totaal niet te vergelijken. Dat is echt rotzooi. Van dat goedkoop plastic. Zou een originele halen. Is het geld zeker waard.quote:Op dinsdag 11 november 2008 21:12 schreef divided het volgende:
er staat op DX meerdere dock voor de ipod.
ik zoek een dock incl remote voor de iPod nano 2nd en 3rd Gen tegelijk
ik dacht aan deze
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.8418
of deze
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.12003
ik vind persoonlijk de eerste mooier, is het te vergelijken met de originele van apple van 40 euro.
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.469quote:Op dinsdag 11 november 2008 20:44 schreef henkjan90 het volgende:
Ik wil even een betaalbare laser kopen.
Welke is nu echt redelijk geprijsd en erg goed?
Zeg zo'n 15a20 dollar.
Opgelost, thanx.quote:Op dinsdag 11 november 2008 19:04 schreef Stinosss het volgende:
[..]
Is je bundel sterk divergerend? Elke laser van dx heeft om zijn dot wel wat vervuiling.
Er staat te weinig info, vind je nietquote:Op dinsdag 11 november 2008 23:16 schreef Dionysiou het volgende:
Ik mocht m'n 200mW red laser inruilen ik zit te twijfelen tussen één van deze 2;
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.17405
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.15241
Which one should you choose?
De 2e, die vind ik namelijk mooier, die 1ste is zo, sja eigenlijk gewoon lelijk.quote:Op dinsdag 11 november 2008 23:16 schreef Dionysiou het volgende:
Ik mocht m'n 200mW red laser inruilen ik zit te twijfelen tussen één van deze 2;
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.17405
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.15241
Which one should you choose?
of nog erger: de pauper die denkt dat ie het kan en zo je auto beschadigd achterlaat. En pas na 10x doorheeft dat het niet lukt.quote:Op woensdag 12 november 2008 08:17 schreef neo2000 het volgende:
Weet nu niet zo goed wat ik hier van moet denken..
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.17613
Wel leuk als je net een nieuwe auto hebt.. Dat iedere pauper tegenwoordig goedkoop aan spullen kan komen om je deur open te hengelen en je auto te jatten..
Die spullen waren allang verkrijgbaar voordat DX er ook mee kwam, alsnog blijft lockpicking een kunst op zich die een gelegenheidsdief zich nooit eigen zal maken.quote:Op woensdag 12 november 2008 08:17 schreef neo2000 het volgende:
Weet nu niet zo goed wat ik hier van moet denken..
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.17613
Wel leuk als je net een nieuwe auto hebt.. Dat iedere pauper tegenwoordig goedkooper aan spullen kan komen om je deur open te hengelen en je auto te jatten..
DIe discussie woedt ook op de DX forums. Maar vanuit het oogpunt van DX is het gewoon handel in spullen waar behoefte aan is. Ze overtreden (vermoedelijk) geen lokaal geldende wetten met de verkoop.quote:Op woensdag 12 november 2008 08:46 schreef mcwops het volgende:
[..]
dat assortiment lock picks vind ik ook niet echt passen bij DX.
Deze dingen schijnen vrij makkelijk te werken.quote:Op woensdag 12 november 2008 08:57 schreef g0dz0r het volgende:
[..]
Die spullen waren allang verkrijgbaar voordat DX er ook mee kwam, alsnog blijft lockpicking een kunst op zich die een gelegenheidsdief zich nooit eigen zal maken.
Alsnog zullen noobs er voornamelijk sloten mee slopen ipv open krijgen.quote:Op woensdag 12 november 2008 09:46 schreef Beelzebufo het volgende:
Deze dingen schijnen vrij makkelijk te werken.
Paar dagen vaak.quote:Op dinsdag 11 november 2008 23:19 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Er staat te weinig info, vind je niet
Ik heb nu weer een bestelling gedaan ($30 ofzo), staat er: waiting for supplier
Iemand ervaring met hoe lang dat duurt?
Heb ik dus ook al last van, wacht nu al 9 dagenquote:Op dinsdag 11 november 2008 23:19 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Er staat te weinig info, vind je niet
Ik heb nu weer een bestelling gedaan ($30 ofzo), staat er: waiting for supplier
Iemand ervaring met hoe lang dat duurt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |