Dit is een lang koord. De matversie vind je [url=]hier[/url]quote:Op maandag 10 november 2008 11:36 schreef mcwops het volgende:
[..]
is dit een mat of is t eenl lang koord. (zoek zo'n mat namelijk)
Waar?quote:Op maandag 10 november 2008 13:59 schreef Beelzebufo het volgende:
[..]
Dit is een lang koord. De matversie vind je [url=]hier[/url]
Zouden ze die ook in 't wit hebben?quote:
Wow dan heb ik geluk gehad, heb vorige week nl. een bestelling van 3 stuks geplaatst.quote:Op maandag 10 november 2008 12:43 schreef luciferist het volgende:
bah die 2 gig micro sd kaartjes zijn uitverkocht
Ja, beetje wel he..?quote:Op maandag 10 november 2008 12:43 schreef Kadooosh het volgende:
Weet iemand of ze dit ook bij DX verkopen:
http://www.1dayfly.nl/index.asp
(kraan verlichting).
Lijkt me wel handig alleen ¤20 is een beetje overdreven.
Die dat 1dayfly heeft vandaag, die zijn van ThinkGeek. Alleen daar zijn ze nóg duurder geloof ik.quote:Op maandag 10 november 2008 19:43 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Ja, beetje wel he..?
Ik las hier op Fok dat ze kraanverloopjes met kleurenledjes lverkopen bij de action. M'n vriendin heeft er een meegenomen (2 euro..) maar heb nog niet kunnen zien of dit prul ook van kleur veranderd als de straal water warm is of koud is. Ik vrees het niet eik. Zal proberen vanaaf nog eens te kijken, laat het dan wel weten. Verandert ie niet van kleur, tsjah, 2 euro..
Holy shit, DSTT verkoopt beter dan sku.1888!quote:Op maandag 10 november 2008 21:38 schreef Stinosss het volgende:
http://www.dealextreme.com/products.dx/top.sellers
Nuttig alleen niet.
*ahum*quote:Op maandag 10 november 2008 21:39 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Holy shit, DSTT verkoopt beter dan sku.1888!![]()
Ik heb nog nooit gezien dat er iets beter verkoopt dan 1888!
Elke handelaar koopt er 50 ofzo, na de laatste price drop, en sinterklaas en kerst in aantocht
Wat heb je er aan 50 in een keer?quote:Op maandag 10 november 2008 21:39 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Holy shit, DSTT verkoopt beter dan sku.1888!![]()
Ik heb nog nooit gezien dat er iets beter verkoopt dan 1888!
Elke handelaar koopt er 50 ofzo, na de laatste price drop, en sinterklaas en kerst in aantocht
Kopen voor 9 dollar en verkopen voor 25 euro? Met kerst zijn die dingen gewild en niet te krijgen, dus als jij er dan 50 hebt kan je ze zo met 15-20 euro winst verkopen.quote:Op maandag 10 november 2008 22:02 schreef Dionysiou het volgende:
[..]
Wat heb je er aan 50 in een keer?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |