Pop goes my heart?quote:Op zondag 9 november 2008 01:24 schreef Vivi het volgende:
Stiekem vind ik het een schattig liedje btw.
Ik heb daar een heel proffesioneel apparaat voorquote:Op zondag 9 november 2008 14:02 schreef conleche het volgende:
Met 2 lepels, of ijslepel bolletjes van maken,
Maar je hoeft toch ook niet op de weegschaal te staan? Ik sta er bijna nooit op, ik merk het aan hoe mijn kleren zitten.quote:Op zondag 9 november 2008 14:12 schreef kwakveense het volgende:
t komt me mijn neus uit om op de weegschal te gaan en dan blij of teleurgesteld te zijn
Dat oude mannetjequote:Op zondag 9 november 2008 14:21 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ik heb daar een heel proffesioneel apparaat voor.
[ afbeelding ]
Oja, zijn de afleveringen van Greys Anatomy allemaal zo zielig geworden, of ben ik gewoon een jankmuil dat ik het de afgelopen afleveringen niet droog heb kunnen houden?.
ik ben te lang dik geweest om nu op die manier mezelf in de gaten te kunnen houden...ik merk t pas als t al echt weer te ver is....quote:Op zondag 9 november 2008 14:22 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Maar je hoeft toch ook niet op de weegschaal te staan? Ik sta er bijna nooit op, ik merk het aan hoe mijn kleren zitten.
Ik had het alleen ff zwaar bij dat oude stel... slik!quote:Op zondag 9 november 2008 14:21 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ik heb daar een heel proffesioneel apparaat voor.
[ afbeelding ]
Oja, zijn de afleveringen van Greys Anatomy allemaal zo zielig geworden, of ben ik gewoon een jankmuil dat ik het de afgelopen afleveringen niet droog heb kunnen houden?.
Ik weet niet of ik nou zo'n enorme eet-junk ben, maar ik vrees dat het bij mij in elk geval nooit vanzelf zal gaan. Laatst was er zo'n man op tv die een boek heeft geschreven over afvallen, daar beschreef hij ook hoe hij op een barbecue vooral bezig is met wat waar staat, wanneer er weer nieuw vlees komt, waar hij moet gaan zitten om de beste keus te hebben... Dat was heel herkenbaar.quote:Op zondag 9 november 2008 14:24 schreef MariaEtcetera het volgende:
Aw Kwak!
Iedereen heeft wel eens zo'n bui, dat je er allemaal geen zin in hebt. I've had them by the dozen. Probeer toch positief te blijven, denk maar zo: je bent niet bezig met dieeten, maar met het creeeren van een gezonde Kwak met een gezonde levensstijl, en als je daaraan eenmaal gewend bent, doe je dat op de automatische piloot en zal je niet meer hoeven op te letten op hoeveel calorieeen nou ergens in zit!
Oeh sorry, maar dit was geen lopende verhaallijn hoor, gewoon een 'klein' moment in één aflevering.quote:Op zondag 9 november 2008 15:48 schreef conleche het volgende:
Ik denk dat iedereen het wel herkent, Kwak. Het is niet voor niets dat de meeste mensen nogal jojoën. Geef er vandaag aan toe. Maar hou het bij 1 dag. Dan kán de schade gewoon niet groot zijn! Dus vandaag eet je alles waar je zin in hebt en so what als er 4000+ cal inzitten. Daar kom je niet 4 kilo van aan. Morgen gewoon weer serieus doen en dan komt alles goed. Dat is dus wel belangrijk: niet vervallen in een nu is alles verloren mentaliteit, want dan zit je nog voor de kerst weer op de 85 kilo. Terwijl als je er vandaag van geniet en morgen weer gewoon verder gaat, er echt niets aan de hand is.
Bovenstaand peptalkje moet ik overigens ook op mezelf toepassen, want ik eet ook lekker door vandaag.![]()
O: 1koffiecacao (melk met cacaopoeder en koffiepoeder en zoetstof) met 2 sneeen rozijnenbrood.
L: 1 volkorenpistoletje met een soort brie, preiringetjes en sla.
T: 2 rijstkoekjes.
D. iets met vis.
Please, geen spoilers van GA graag, want ik wacht tot de DVD uit is!!!!!
Shit ik zat net te kijken of de 5 al in de klok is, voor m'n wodkaatje en het is far from it.Ik ga denk ik maar een klein rondje rennen, ben gister ook al geweest, maar 3 km kan geen kwaad denk ik....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |