abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_63062871


Inleiding/Spelregels

Om even kort uit te leggen hoe het spel in elkaar zit: we bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp, het kan dus iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen vermoordt de maffia ook door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.

In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)

Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Deze rol heb je voor de rest van het spel. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij mij). Na de rollenverdeling zal er een burgemeester gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) hebben, die zullen voorkomen dat de burgemeester ‘s nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelynched worden door het dorp.

Elke dag zullen er aanwijzingen zijn, die leiden naar de maffia, die de dorpsleden kunnen analyseren. Hiermee moeten ze proberen de maffialeden te vinden en lynchen.

's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen mij een PM sturen met hun kills of andere abilities. Let er hierbij goed op wanneer de tijd is: de lynch door het dorp gebeurt elke dag om 19:00. Tussen 19:00 en 22:00 sturen de maffialeden en speciale rollen hun PM’s. Om 22:00 zullen deze ook bekend worden in het topic.

In de nacht (19:00 tot 22:00) zullen er dorpsleden sterven door toedoen van de maffia, waarna er aanwijzingen achtergelaten zullen worden. Aan de hand van deze aanwijzingen moet het dorp uitzoeken wie er tot de maffia behoren. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; postcount, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.

Overdag zal er iemand gelynched worden door het dorp, n.a.v. de kills van ’s nachts. Hierbij mag iedereen stemmen, in het topic! Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.

De burgemeester mag in één dag naar zijn keuze een dubbele lynch instellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelynched worden door het dorp. Iedereen mag dan op twee mensen stemmen, en de twee mensen met de meeste stemmen worden gelynched. Dit moet van te voren aangekondigd worden door de burgemeester.

Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is.

Stemregels:

1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ”##Ik stem voor Piet.” Doe aub de ## ervoor zodat voor mij gemakkelijk te vinden is wie waarop stemt.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten: ”##unvote Jan, ##vote Piet”
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelynched worden.

Algemene gameregels:

1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. En ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit. Let’s keep it gezellig


Deadlines

De dag -> nacht-overgang zal elke dag om 19:00 plaatsvinden. (Tot die tijd mag iedereen stemmen wie er dood gaat)
De nacht -> dag-overgang zal elke dag om 22:00 plaatsvinden. (Tot die tijd mag iedereen met een speciale rol PMen)

Rollen:

Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt:

Dorpsbewoner - Je hebt geen speciale krachten. Je kunt slechts meedoen en stemmen. Je wint als alle maffia dood is gegaan, dit kun je bereiken door de hints van de nachtkills zo goed mogelijk op te lossen.

Maffia - Jouw doel is om de stad uit te moorden! Je zult te weten krijgen wie je medemaffialeden zijn. Samen zullen jullie elke dag mij een aantal kills kunnen sturen, waarbij het aantal kills gelijk is aan het aantal maffia gedeeld door twee (naar boven afgerond).

Rechercheur - Elke dag/nachtcyclus mag je me één van de volgende vragen stellen: of een bepaalde aanwijzing naar een bepaald persoon leidt, of hoeveel maffia er op een bepaald persoon gestemd hebben.

Nachtwaker - Je neemt het recht in eigen hand. Je kunt elke avond, behalve de eerste avond, iemand naar eigen keus vermoorden. Let op! Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtkills zodra je iemand vermoordt. Je wint als alle maffia dood is.

Dorpsoudste - Als dorpsoudste geniet je veel respect in het dorp. Bij elke lynch mag je een tweede stem naar mij PM-en. Dit mag ook op een andere persoon zijn dan waarop je in het topic gestemd hebt. De dorpsoudste wint als alle maffia dood zijn.

Velddoctor - Je hebt de mogelijkheid elke avond één iemand te beschermen. Dit zal hem of haar, indien er slechts één maffialid hem/haar als kill heeft opgegeven, beschermen. Indien de maffia twee man stuurt, zullen jullie allebei sterven. Je wint als alle maffia dood is.

Bodyguard - Je bewaakt de burgemeester. Alleen de burgemeester kent je identiteit. Zo lang je leeft kan de burgemeester niet 's nachts vermoord worden. Als bodyguard kun je jezelf niet beschikbaar stellen om verkozen te worden als burgemeester. Je wint als alle maffia dood zijn. Er zullen 2 bodyguards zijn.

Zombie - Je wraakgevoelens zijn altijd al hoog geweest, maar het blijkt dat ze zó hoog zijn dat je zelfs na je dood nog wraak wilt nemen. Wanneer je gekilled wordt, mag je de dag erna één iemand naar keuze doodmaken als je dat zou willen. De doodsoorzaak van jezelf maakt niet uit.

Cupido – De Cupido mag zijn pijlen van liefde op 2 personen schieten. Deze personen zullen ongelovelijk verliefd op elkaar worden. Zo verliefd zelfs, dat als de een sterft, de ander ook zal sterven. De geliefden krijgen elkaars rol te horen. De Cupido moet voor het einde van de burgemeester verkiezing naar de spelleider gestuurd hebben wie hij verliefd maakt. Liefst zo snel mogelijk.

Spion – Je hebt sympathie voor de maffia, al hoor je zelf niet tot deze bende. Jij weet wie de maffialeden zijn, maar zij weten niet wie jij bent. Je helpt de maffia door niet op ze te stemmen bij de dorpslynch. Als je het 3 dagen volhoudt, wordt je toegelaten tot de maffia!

Good Cop & Bad Cop – The good cop & the bad cop weten zelf niet of ze good cop of bad cop zijn. Ze krijgen alleen te horen dat ze cop 1 of cop 2 zijn. Ze zullen elke dag na de mafia moorden een extra hint opgestuurd krijgen. Deze hints lossen zij ZELF op, ze vertellen de hints dus tegen niemand anders. Als ze denken te weten over wie de hint gaat, sturen ze hun verdachte naar de spelleider op. Dit moet gebeuren minimaal anderhalf uur voor de dag lynch, maar liever zo snel mogelijk. Daarna post de spelleider de verdachten van de cops. Dat ziet er als volgt uit:

Cop 1 verdenkt: XXX
Cop 2 verdenkt: XXX

De bom – De bom neemt degene die hem vermoord mee de dood in. Als de bom gedood wordt bij een lynch, zal de laatste stemmer dood gaan.

Voorbeeld

Voor men die wilt weten hoe het spel gaat, hier is een voorbeeld -> http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=66251

Hoe je rol-PM er uit zal zien:

Enkele voorbeelden van de PM’s die je kunt krijgen:
- Jouw rol in FOK! Mafia spel is dorpsbewoner.
Stuur mij een PM indien je een vraag hebt over hoe het spel gaat of over wat je rol is.


- Jouw rol in FOK! Mafia spel is dorpsoudste.
Stuur mij een PM indien je een vraag hebt over hoe het spel gaat of over wat je rol is.

- Jouw rol in FOK! Maffia spel is maffia.
Jouw medemaffialeden zijn:
Mafialid1
Mafialid2
Mafialid3
Stuur mij een PM indien je een vraag hebt over hoe het spel gaat of over wat je rol is.


1) Silentalarm - Profiel History Fotoboek (Nachtwaker)
2) Timmmm - Profiel History Fotoboek (Cupido)
3) PS - Profiel History Fotoboek (Bom)
4) DuTank - Profiel History Fotoboek (Velddoctor)
5)Trevor - Profiel History Fotoboek
6) SiestaGuru - Profiel History Fotoboek
7) Isdatzo - Profiel History Fotoboek
8) Ladidadida - Profiel History Fotoboek
9) Sheepcidus - Profiel History Fotoboek (Maffia)
10) De_Boswachter - Profiel History Fotoboek
11) Susi - Profiel History Fotoboek (Maffia)
12) Lynda - Profiel History Fotoboek (Cop 2)
13) Calex - Profiel History Fotoboek (Bodygaurd)
14) Lekiamh - Profiel History Fotoboek
15) wendytje - Profiel History Fotoboek
16) Lordmagic - Profiel History Fotoboek (Zombie)
17) SG - Profiel History Fotoboek (mafia)
18) Clesar03 - Profiel History Fotoboek
19) yosander - Profiel History Fotoboek

[ Bericht 0% gewijzigd door Lekiamh op 08-11-2008 23:15:11 ]
pi_63062900
quote:
Op zaterdag 8 november 2008 21:44 schreef PrincePolly het volgende:

[..]

Ik doe het niet
Waarom ik wel?
  zaterdag 8 november 2008 @ 22:15:21 #3
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_63063257
OP zonder bold, fix het even
Laffe huichelaar
  zaterdag 8 november 2008 @ 22:16:47 #4
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_63063285
Oh. hi.
Huilen dan.
  zaterdag 8 november 2008 @ 22:17:52 #5
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_63063308
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_63063376
Ladi is dood, en wendy leeft nog
pi_63064558
quote:
Op zaterdag 8 november 2008 22:21 schreef SiestaGuru het volgende:
Ladi is dood, en wendy leeft nog
Verkeerde doorgehaald. xD
pi_63064569
Zijn jullie nu nog steeds bezig.
  zaterdag 8 november 2008 @ 23:18:03 #9
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_63064631
TVP dus Ben benieuwd hoe het afloopt.

Tevens weltrusten
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_63065513
Clesar03 (1) SiestaGuru
"Ow, en betreffende PP: Iedereen weet toch dat dat een verbitterde piemel is, die alleen maar op anderen kan kankeren? Daarom is hij ook zo leuk. Zonder PP zou het leven maar saai zijn "
pi_63068129
lol nog 3 mense?
  zondag 9 november 2008 @ 06:28:08 #12
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_63068749
nee, 12.
Huilen dan.
  zondag 9 november 2008 @ 08:23:01 #13
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_63068981
quote:
Op zaterdag 8 november 2008 22:15 schreef timmmmm het volgende:
OP zonder bold, fix het even
Laffe huichelaar
  zondag 9 november 2008 @ 09:36:15 #14
216586 Clesar03
Let's go OILERS!
pi_63069349
Ik vind het behoorlijk verdacht dat iemand als wendytje die normaal zo actief is, nu ineens niets meer post, en niet eens gestemd heeft (en dus ook niet op maffia) Bij deze dus:

## vote wendytje

Clesar03 (1) SiestaGuru
wendytje (1) Clesar03
"More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
pi_63069519
Even een vraag tussendoor: is dit niet gewoon Weerwolven, maar dan met i.p.v. weerwolven mafia?

*Weerwolven is een gaaf spel btw =)*
pi_63069523
quote:
Op zondag 9 november 2008 09:36 schreef Clesar03 het volgende:
Ik vind het behoorlijk verdacht dat iemand als wendytje die normaal zo actief is, nu ineens niets meer post, en niet eens gestemd heeft (en dus ook niet op maffia) Bij deze dus:

## vote wendytje

Clesar03 (2) SiestaGuru, dorpsoudste
wendytje (1) Clesar03
"Ow, en betreffende PP: Iedereen weet toch dat dat een verbitterde piemel is, die alleen maar op anderen kan kankeren? Daarom is hij ook zo leuk. Zonder PP zou het leven maar saai zijn "
  zondag 9 november 2008 @ 10:19:39 #17
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_63069592
Dat er nog niet JA DIT IS NET ZOIETS ALS WEERWOLVEN in de OP staat zeg
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_63069614
quote:
Op zondag 9 november 2008 10:19 schreef Harajuku. het volgende:
Dat er nog niet JA DIT IS NET ZOIETS ALS WEERWOLVEN in de OP staat zeg
ja inderdaad. Allemaal: ja dat is een leuk spel, maar meedoen Ho maar!
"Ow, en betreffende PP: Iedereen weet toch dat dat een verbitterde piemel is, die alleen maar op anderen kan kankeren? Daarom is hij ook zo leuk. Zonder PP zou het leven maar saai zijn "
pi_63070063
Het is weer veels te dood Dit spel zuigt een beetje aan het eind, we zouden dan eigenlijk de deadlines korter moeten maken ofzo, als de SL dat wil en aankan.
pi_63070087
quote:
Op zondag 9 november 2008 10:09 schreef PrincePolly het volgende:

[..]



Nou dat is ook weer fijn, een beetje die dorpsoudste stem uitbrengen zonder zelf te stemmen. Als je clesar dood wil kan je toch beter zelf ook stemmen
pi_63070831
lieve allemaal
leuk dat jullie me hebben laten leven
goed ook, want ik ben geen maffia natuurlijk
maar ik zit in de rapportenperiode
dus ik ben heel hard aan het werk
helaas moet ik mijn eventuele maffiapraktijken even nerleggen
ik meld me weer als ik meer tijd heb ( na rapport/advies gesprekken)
uit een aspergernest
pi_63070935
Jezus, jullie maken er wel een lang potje van he?
Nog 2 maffia?
  zondag 9 november 2008 @ 12:22:58 #23
163938 Lekiamh
Dietslander
pi_63071167
##vote Clesar03

Clesar03 (3) SiestaGuru, dorpsoudste, Lekiamh
wendytje (1) Clesar03
  zondag 9 november 2008 @ 12:24:26 #24
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_63071192
Nou, doe maar even alsof het 1900 is.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_63071386
quote:
Op zondag 9 november 2008 12:10 schreef Silentalarm het volgende:
Jezus, jullie maken er wel een lang potje van he?
Nog 2 maffia?
1 nog.


En ik ga mijn stem neit veranderen, de dorpsoudste stem kan niet veranderd worden, lekiam, denk jij er nog over om te veranderen? Zo nee, dan is deze lynch al beslist (3 tegen max 3, met de clesar stem als eerste uitgebracht). En kunnen we doen alsof het 1900 is.
pi_63071476
tvp
  zondag 9 november 2008 @ 12:41:13 #27
163938 Lekiamh
Dietslander
  zondag 9 november 2008 @ 12:55:24 #28
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_63071747
quote:
Op zondag 9 november 2008 10:22 schreef PrincePolly het volgende:

[..]

ja inderdaad. Allemaal: ja dat is een leuk spel, maar meedoen Ho maar!
Vind je het vreemd als je zulke kutreacties krijgt
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  zondag 9 november 2008 @ 13:04:36 #29
171936 DuTank
Spaashaas.
pi_63071964
ik ben weer terug in de game
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_63072332
quote:
Op zondag 9 november 2008 10:22 schreef PrincePolly het volgende:

[..]

ja inderdaad. Allemaal: ja dat is een leuk spel, maar meedoen Ho maar!
He, wie zegt dat ik niet mee wil doen? Ik zie alleen dat jullie er nog middenin zitten, dus lijkt me een beetje onmogelijk =)
pi_63072368
quote:
Op zondag 9 november 2008 13:23 schreef SterreMarit het volgende:

[..]

He, wie zegt dat ik niet mee wil doen? Ik zie alleen dat jullie er nog middenin zitten, dus lijkt me een beetje onmogelijk =)
Nou midden.. Het is wachten op de laatste lynch.
  zondag 9 november 2008 @ 14:16:40 #32
171936 DuTank
Spaashaas.
pi_63073403
Iedereen vindt het wel best dat ik spelleider word? Ik kan alleen geen 100% garantie geven van stiptheid met de tijden. En ook niet qua fatsoenlijke hints geven en zo . Maar als niemand het wilt doen, die wel die garanties kan geven, bied ik me aan.
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_63074002
OK: het is conclusietijd:

- DuTank wil graag SL worden. Be my guest. Hoe er wel rekening mee, dat als je een full-time baan hebt, tot 18:00 daar aanwezig bent, dus nooit voor 18:30 thuis, 2 kinderen hebt, moet eten en om 19:00 er een lynch is , dat het dan wel lastig is. Je moet ook geen PM-vrees hebben trouwens.

- Sterinmereet de volgende ronde meedoet.

- Het nu net alsof 19:00 is:

Lynch: Clesar03 (de last man standing, nu last man hanging is geworden; mafia dus (SPION)).


==========================================EINDE SPEL================================

Ik stel voor dat iemand anders idd SL wordt en dan Hara weer meedoet. Ik zal ook weer gewoon meedoen; komt er weer wat meer leven in de brouwerij van Fok!Town.

De Hintuitleg (voor sommigen denk ik nog steeds nodig komt later deze dag)

## Nieuwe ronde

1) PP
"Ow, en betreffende PP: Iedereen weet toch dat dat een verbitterde piemel is, die alleen maar op anderen kan kankeren? Daarom is hij ook zo leuk. Zonder PP zou het leven maar saai zijn "
  zondag 9 november 2008 @ 14:47:07 #34
216586 Clesar03
Let's go OILERS!
pi_63074058


1) PP
2) Clesar03
"More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
  zondag 9 november 2008 @ 14:50:18 #35
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_63074149
1) PP
2) Clesar03
3. Hara
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 9 november 2008 @ 14:53:09 #36
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_63074250
Goed gedaan hoor, PP
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 9 november 2008 @ 14:55:49 #37
171936 DuTank
Spaashaas.
pi_63074348
Geen probleem, want ik heb geen full-time baan. Ik zit op school en ben meestal om half 5 wel thuis . Alleen zijn de maffiakills wat meer een probleem als mijn ouders gaan zeiken dat ik om 22.00 nog achter de computer zit..


Spelleider: DuTank.

1) PP
2) Clesar03
3) Hara
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
  zondag 9 november 2008 @ 14:56:07 #38
171936 DuTank
Spaashaas.
pi_63074359
En eeehm, wie vindt er ook dat de Good en Bad Cop eruit moet?
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_63074418
1) PP
2) Clesar03
3. Hara
4> CaLeX


PP Bedankt en Dorpjes
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
  zondag 9 november 2008 @ 15:01:03 #40
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_63074509
quote:
Op zondag 9 november 2008 14:56 schreef DuTank het volgende:
En eeehm, wie vindt er ook dat de Good en Bad Cop eruit moet?


1) PP
2) Clesar03
3. Hara
4> CaLeX
5~ Sheepcidus
Were making, were making!
Radio Soulwax!
  zondag 9 november 2008 @ 15:01:26 #41
163938 Lekiamh
Dietslander
pi_63074527
1) PP
2) Clesar03
3) Hara
4) CaLex
5) Sheepcidus
6) Lekiamh
  zondag 9 november 2008 @ 15:30:53 #42
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_63075512
1) PP
2) Clesar03
3) Hara
4) CaLex
5) Sheepcidus
6) Lekiamh
7) Idz
Huilen dan.
  zondag 9 november 2008 @ 15:35:20 #43
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_63075649
quote:
Op zondag 9 november 2008 14:47 schreef Clesar03 het volgende:


1) PP
2) Clesar03
Ik ZEI het toch, dat jij mob was

Maarre, waarom is het nu afgelopen?
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  zondag 9 november 2008 @ 15:36:06 #44
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_63075676
1) PP
2) Clesar03
3) Hara
4) CaLex
5) Sheepcidus
6) Lekiamh
7) Idz
8) Ladidadida
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  zondag 9 november 2008 @ 15:36:43 #45
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_63075711
quote:
Op zondag 9 november 2008 14:55 schreef DuTank het volgende:
Alleen zijn de maffiakills wat meer een probleem als mijn ouders gaan zeiken dat ik om 22.00 nog achter de computer zit..
Je kunt ervoor kiezen om de tijden te veranderen natuurlijk.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  zondag 9 november 2008 @ 15:40:43 #46
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_63075823
quote:
Op zondag 9 november 2008 15:35 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ik ZEI het toch, dat jij mob was

Maarre, waarom is het nu afgelopen?
De mobs zijn op.
Were making, were making!
Radio Soulwax!
pi_63076097
Muhahhahha, gewoon 5 keer op rij op maffia gestemd Als dorspoudste was dat geweldig... Ik snap alleen niet helemaal waarom ik niet werd afgeschoten, ik heb geloof ik na de dood van timm en lynda alle hints opgelost die opgelost zijn.... En het moest vrij obvious zijn dat of ik, of lekiamh de dorpsoudste was (stemmen van mij, lekiamh en de dorpsoudste kwamen precies overeen)


1) PP
2) Clesar03
3) Hara
4) CaLex
5) Sheepcidus
6) Lekiamh
7) Idz
8) Ladidadida
9) SiestaGuru
pi_63076184
Wat was nu die veel te duidelijke hint waar jullie het over hadden met dat stopbord? Was dat inderdaad dat van -SG wat te lezen was? Of nog iets anders?
  zondag 9 november 2008 @ 16:07:20 #49
171936 DuTank
Spaashaas.
pi_63076680
1) PP
2) Clesar03
3) Hara
4) CaLex
5) Sheepcidus
6) Lekiamh
7) Idz
8) Ladidadida
9) SiestaGuru

----

Vote voor Cops eruit? Of mag ik dat gewoon doen als spelleider?
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
  zondag 9 november 2008 @ 16:10:52 #50
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_63076783
Ja, cops eruit aub
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')