Hij deed gewoon een Bendtnertje.quote:Op dinsdag 25 november 2008 21:52 schreef Maravilla het volgende:
Gallas loopt gewoon in de weg vanavond.Weg met die gozer.
quote:Op dinsdag 25 november 2008 22:33 schreef Horloge het volgende:
Humor van de bovenste plank. Cesc veroorzaakt een opstootje, Aliev krijgt zijn 2e gele kaart.
Briljante vrije trap ook van Fabregas, de viering van Bendtner zegt alles over Arsenal op dit moment.
Dat is het belangrijkstequote:Op dinsdag 25 november 2008 22:38 schreef Cyberia18 het volgende:
Bagger. Stront. Zaad.
Maar toch de 3 punten.
Vast een cynische sneer omdat Jansma 100x geroepen heeft dat ie fan van AFC is.quote:Op dinsdag 25 november 2008 23:55 schreef Cyberia18 het volgende:
het prachtige spel van Arsenal is ook een prijs Kees!
Bij Sport1.quote:
Wim Kieft blinkt sowieso niet echt uit in goede analyses en zijn feiten en namenkennis is ook belabberd, laat staan dat hij een goede volzin weet te produceren.quote:Op woensdag 26 november 2008 10:48 schreef tong_poh het volgende:
Er was ook trouwens geen chemie tussen Louis van Gaal en Wim Kieft.
Kieft? Van een aanval met Ronaldo, Rooney en Berbatov wel, maar volgens mij heeft hij verder weinig met Man Utd. Anders maakt hem dat één van de weinigen op de NL TV, das allemaal Arsenal fanquote:Op woensdag 26 november 2008 13:06 schreef Gunner het volgende:
Buiten dat is hij zwaar fan van Manure en dat laat ie tussen neus en lippen door vaak blijken. Enige objectiviteit is bij hem bijna niet te bespeuren.
quote:Op donderdag 27 november 2008 18:43 schreef venomsnake het volgende:
De 'barbie-doll-schoenen' van Bendtner
[ afbeelding ]
![]()
.
Hij kan onmogelijk slechter zijn dan Youri Mulder.quote:Op woensdag 26 november 2008 12:46 schreef Bulletdodger het volgende:
[..]
Wim Kieft blinkt sowieso niet echt uit in goede analyses en zijn feiten en namenkennis is ook belabberd, laat staan dat hij een goede volzin weet te produceren.
jah vind ik ook. Die mulder heeft ooit wel wat nuttigs te vertellen maar hij zegt niet zoveelquote:Op donderdag 27 november 2008 21:36 schreef Tim86 het volgende:
Nou...bij Mulder komt er tussen zijn geheimtaal nog iets zinnigs uit af en toe..Kieft heb ik hier absoluut nog niet op kunnen betrappen.
Al zou het niet precies zijn wat we nodig hebben. Zo'n held zou ik altijd wel in het team willen hebben
quote:Op vrijdag 28 november 2008 15:03 schreef Chuck_Norris het volgende:
http://soccernet.espn.go.com/news/story?id=596383&sec=england&cc=5739
Sign him up. [ afbeelding ] Al zou het niet precies zijn wat we nodig hebben. Zo'n held zou ik altijd wel in het team willen hebben
Ik ookquote:
Hééél slecht.quote:Op zondag 30 november 2008 19:08 schreef BK89 het volgende:
Denilson was echt vreselijk...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |