Hij ligt hier al ruim een week, nog niet aangeraaktquote:Op woensdag 12 november 2008 21:25 schreef Deacon_Tigra het volgende:
Valkyria![]()
Beetje op het end komt er toch zo'n kut level.dacht dat het Chapter 16 of 17 was
Ik zal niet spoilen maar de tering, bijna niet doorheen te komen
wowowow.... wacht, ik heb het toch niet over het cijfer?quote:Op woensdag 12 november 2008 22:31 schreef Wessiej het volgende:
Met gemiddeld een 8,4 is dat natuurlijk heel tegenvallend
Games moeten tegenwoordig alleen 10-en krijgen willen ze als normaal gezien worden.
In anderhalf uur was ik er doorheen.quote:Op woensdag 12 november 2008 23:43 schreef ikookhier het volgende:
Heeft iemand hier ME al uitgespeeld in 5 uur
Hmmm en hier dacht ik chapter 6 al lastig te vindenquote:Op woensdag 12 november 2008 21:25 schreef Deacon_Tigra het volgende:
Valkyria![]()
Beetje op het end komt er toch zo'n kut level.dacht dat het Chapter 16 of 17 was
Ik zal niet spoilen maar de tering, bijna niet doorheen te komen
Ik niet, maar kan je wel vertellen dat het niet echt veel uitmaakt welke je kiest. Het verschil is zo miniem dat je t waarschijnlijk niet merkt.quote:Op donderdag 13 november 2008 12:40 schreef Netsplitter het volgende:
Wie heeft er hier z'n ps3 aangesloten via een HDMI -> DVI kabel?
Welke heb je gebruikt en wat vind je van het resultaat?
Goed? Niet?quote:
Hmmmmmmquote:Op donderdag 13 november 2008 12:43 schreef Remake het volgende:
HDMI naar DVI... wat verwacht je zelf?
* let me guess, je wou hem op je pc monitor aansluiten? *
quote:Op donderdag 13 november 2008 12:50 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Nee, ik heb een HD-Ready tv staan zonder HDMI
I know....i know....quote:
Als het goed is, en dat weet ik voor 99% zeker, heeft de DVI ingang op m'n tv HDCP ondersteuning.quote:Op donderdag 13 november 2008 13:22 schreef Kremers het volgende:
Maar dan kun je waarschijnlijk geen blu-ray films kijken? HDMI beschikt namelijk over een digitale content beveiliging waar DVI volgens mij niet over beschikt.
Wat noem je betaalbaar?quote:Op donderdag 13 november 2008 13:28 schreef Rock-shocker het volgende:
Iemand hier die weet wat een goede maar betaalbare HDMI switch is? Ik word moe van de hele tijd handmatig wisselen tussen mijn PS3, HDTV receiver en computerkabel... Bovendien is het volgens mij ook niet bijzonder goed voor de HDMI ingang van mijn tv...
waarom heb je dan geen TV gekocht met drie HDMI-ingangen?quote:Op donderdag 13 november 2008 13:53 schreef Rock-shocker het volgende:
Ja, handmatig schakelen prima. Probleem is alleen dat ik maar een HDMI poort op mijn tv heb en drie HDMI apparaten. Ik begin het vervelend te vinden om de hele tijd achter mijn tv te moeten rommelenOverigens heb ik ze ook gezien voor 60-90 euro, vraag me alleen af of dat wat is.
quote:Op donderdag 13 november 2008 00:19 schreef Beach het volgende:
[..]
In anderhalf uur was ik er doorheen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |