Hun muziek is te gek (als je een beetje into rock bent iig) en Jack... tsja, je moet ervan houden I guess. Ik vind 'em hilarisch.quote:Op donderdag 1 juli 2004 21:37 schreef five2one het volgende:
Is hun muziek werkelijk goed? Zo ja; dan wil ik wel eens overwegen om het te gaan luisteren.
Als ik ze allebei zie (Jack Black helaas ook nog regelmatig op TV) krijg ik het idee met 2 mislukte clowns te maken te hebben. Wat een kneus is die Jack Black.
Ik ken de lyrics. Ik zie er echt de ironie er niet van in. Ik denk dat de muziek dan ook niet bij me past.quote:Op donderdag 1 juli 2004 21:39 schreef Tijn het volgende:
[..]
Hun muziek is te gek en Jack... tsja, je moet ervan houden I guess. Ik vind 'em te gek.
Er is geen ironie, het is gewoon echte rock voor echte mannenquote:Op donderdag 1 juli 2004 21:40 schreef five2one het volgende:
[..]
Ik ken de lyrics. Ik zie er echt de ironie er niet van in. Ik denk dat de muziek dan ook niet bij me past.
quote:Op donderdag 1 juli 2004 21:41 schreef Tijn het volgende:
[..]
Er is geen ironie, het is gewoon echte rock voor echte mannen
quote:Op donderdag 1 juli 2004 01:52 schreef Seborik het volgende:
De DVD van The motherfucking Lee D is nu slechts 5 7 pond bij CD-wow.
Nou ja, ik ga zaterdag toch naar de platenboer dus ik zal ze een kans geven en eens luisteren.quote:Op donderdag 1 juli 2004 21:45 schreef Tijn het volgende:
Maar goed, Five2one: of je het leuk vindt of niet kun je alleen maar zelf bepalen, maar hun CD zit echt wel goed in elkaar. Klinkt goed, toffe nummers, het is geen snel in elkaar gedraaide bagger.
Op de site staat een linkje naar bergen merchandise.quote:Op donderdag 1 juli 2004 20:52 schreef tractormania het volgende:
weet iemand waar ik een poster van ze kan bestellen ofzo?
gr Hylco
Oh, dan is hij alweer verhoogd. Ik had hem voor 5 en nog een voucher voor een pond erbij was hij 4. Wat een geluk.quote:Op donderdag 1 juli 2004 21:46 schreef The_Hives het volgende:
[..]
Ja, de muziek is gewoon heel goed. De opbouw van alle nummers en balans is perfect. Er zit dan ook heel wat werk in. Als je ziet hoe ze die nummers maken, begrijp je meteen ook dat het allemaal gekut lijkt, maar uiteindelijk een heel proces van verfijning is, waarbij ze iedere keer wanneer ze een goed klein stukje hebben, dat kleine stukje bewaren en uiteindelijke alle kleine stukjes bij elkaar brengen. Daarom blijft het ook goed. Het heeft alle kwaliteiten van alle rocknummers. Eigenlijk zijn ze gewoon net zo goed als Spinal Tap en dat voor maar twee man.quote:Op donderdag 1 juli 2004 21:37 schreef five2one het volgende:
Is hun muziek werkelijk goed? Zo ja; dan wil ik wel eens overwegen om het te gaan luisteren.
Als ik ze allebei zie (Jack Black helaas ook nog regelmatig op TV) krijg ik het idee met 2 mislukte clowns te maken te hebben. Wat een kneus is die Jack Black. En eerlijk; ik heb best gevoel voor humor.
geen gitaar speelden? kan je dat moment in die bar niet meer herrinerenquote:Op donderdag 15 maart 2007 15:06 schreef MASD het volgende:
Tenacious D![]()
Waarschijnlijk de beste comedyband op de wereld.
Laatst ook de film (Pick of Destiny) gezien en ik vond het, voor een muziekfilm, zwaar bovengemiddeld.
Alleen jammer dat ze in de film geen gitaar speelden.
Ik bedoel dat vaak de muziek doorging terwijl ze zelf niet speeldenquote:Op donderdag 15 maart 2007 15:25 schreef Vatta het volgende:
[..]
geen gitaar speelden? kan je dat moment in die bar niet meer herrineren
Mwaaah...quote:Op maandag 19 maart 2007 15:32 schreef Dylanesque het volgende:
Maar Tenacious D is geniaal, vooral muzikaal
Dat klopt wel. Ze spelen een leuke persiflage van rockmuziek. Boekje van het album Tenacious D is komisch. Zo'n cliché satanistisch tekstje op de eerste pagina en dan op de laatste pagina rennen ze achter elkaar aan in hun onderbroekenquote:Op woensdag 21 maart 2007 13:55 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
ok, dat is mijn mening natuurlijkmaar hun muziek heeft absoluut iets bijzonders
weet je toevallig waar die te bestellen is?quote:Op dinsdag 3 april 2007 17:31 schreef chansadres het volgende:
Ik moet nog steeds die dvd kopen met de serie en het live-concert.
Ze zijn gewoon te rock![]()
Goeie kickquote:
quote:Op woensdag 30 juli 2008 11:43 schreef emokid het volgende:
http://www.imdb.com/title/tt1185237/
Komt blijkbaar een documentaire uit dit jaar nog. Ben benieuwd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |