Volgens mij rijd ie gewoon op een brommer, en hij zit er ook nog een beetje raar opquote:Op zondag 9 november 2008 21:13 schreef veldmuis het volgende:
Die motor is trouwens wel errug pimp. Wat voor machine is dat?
Hij zal er zich zoals altijd wel niet druk om maken.quote:Op zondag 9 november 2008 21:49 schreef sunmoonstar het volgende:
Ik ben benieuwd wat er, als Joran dit vanuit z'n hutje riante villa in Thailand ook nu kijkt, in zijn hoofd omgaat...
quote:Op zondag 9 november 2008 21:48 schreef sunmoonstar het volgende:
Tempo jongens.. dit is oud nieuws...!!!
Gelukkig schakel ik net in en kan ik het 'hoogtepunt' nog meepakken.quote:Op zondag 9 november 2008 22:32 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Tering man, we zijn een uur verder en we hebben nog niks gezien.
Idd, het was wel erg snel klaar.quote:Op zondag 9 november 2008 23:15 schreef Loveless85 het volgende:
Ze hadden er nog veel langer mee door moeten gaan,
Eigenlijk zou dit de headline in het nieuws moeten zijn: Peter R. de Vries sponsort de illegale praktijken van Joran van der Sloot.quote:Op zondag 9 november 2008 23:24 schreef Pieldeprutkarbonkel het volgende:
Moahahahaa wat een flut uitzending
Media geile lutser krijgt zielige wannabee crimineel met teveel fantasie op candid camera.
En geeft hem 1.000 Euro hahaaaaaaaaaaa
Lijkt me duidelijk.quote:Op zondag 9 november 2008 23:21 schreef Asskicker14 het volgende:
Als Peter R. de Vries door was gegaan met zijn plannetje om die hoertjes naar Nederland te halen, dan zijn die acteurs die de sexbazen spelen, ook medeplichtig, want het maakt de Thaïse politie geen flikker uit of het vanuit Peter's kant in scene in gezet, die zien gewoon een misdrijf en 2 schuldige partijen.
Ik denk daarom dat Peter niet verder is gegaan.
Vergelijkend met wat Joran aan die vrouwen zou verdienen is 1000 euro echt niks.quote:Op zondag 9 november 2008 23:25 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Eigenlijk zou dit de headline in het nieuws moeten zijn: Peter R. de Vries sponsort de illegale praktijken van Joran van der Sloot.
Kan hij weer wat maanden huur betalenquote:Op zondag 9 november 2008 23:27 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Vergelijkend met wat Joran aan die vrouwen zou verdienen is 1000 euro echt niks.
Die gast kan niet eens een hoer regelenquote:Op zondag 9 november 2008 23:39 schreef rat-72 het volgende:
als ie nou een echte vent is en hij zich aan zn woord houd..
Stuurt ie echt een thai op Peter af..!! dat zal ik dan wel weer grappig vinden....
sorry
Ondanks dat Peter af en toe uitzendingen maakt waar we niks wijzer van worden hoeft dat van mij ook weer niet, maar ik ben wel benieuwd of Joran dat ook echt zou doen, maar nav wat we tot nu toe van hem hebben gezien zal het wel weer bluf zijn geweest.quote:Op zondag 9 november 2008 23:39 schreef rat-72 het volgende:
als ie nou een echte vent is en hij zich aan zn woord houd..
Stuurt ie echt een thai op Peter af..!! dat zal ik dan wel weer grappig vinden....
sorry
Idd, wat een ego.quote:Op zondag 9 november 2008 23:53 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
En dat hij aan het begin van de uitzending ermee patst dat zijn carriëre als Telegraaf-paupert 25 jaar geleden een grote doorbraak had met de ontvoering van Freddie Heineken en inmiddels een Emmy heeft ontvangen had van mij ook niet gehoeven. Dat ie er trots op is ok, maar je kan ook overdrijven.
Ik vind het best waardevol dat zijn "bekentenis" wordt geanalyseerd en dat in dit geval wordt bevestigd dat hij niet zat te lullen. Het overheerste idd wel de hele uitzending, omdat dat het langste duurde. Dat hij ondertussen nogsteeds rondloopt is meer aan justitie te wijten dan aan Peter. Hij onderzoekt en constateert wat en justitie moet daar wat mee doen, want hij kan 'm zelf niet opsluiten.quote:Op maandag 10 november 2008 00:10 schreef Prosac het volgende:
Ik ben afgehaakt na het eerste half uur Holloway herhaling en het "kijk ik heb experts, alles wat ik had klopt echt wel en ik heb ook een vriendin die zich na 2 jaar ineens gemeld heeft"
Leuk, maar ondertussen loopt meneertje van der Sloot gewoon nog altijd vrij rond, zonder zorgen.
Verder nog wat bewezen deze uitzending, behalve dat Joran zich blijkbaar gemakkelijk tot criminele activiteiten laat verleiden?
Ook die opmerking dat die vrouwen gewoon vriendinnen van hem zijn...priceless!!!quote:Op maandag 10 november 2008 00:11 schreef WammesWaggel het volgende:
Wat is die Peter ook een stumpert, het ging echt weer helemaal nergens om!
'En bedankt voor die 1000 Euro he Peter'![]()
Die beveiliger is zeker een modje hier op Fok, he?
Dat dacht ik ook...maar toen bedacht ik me dat Peter R misschien wel 20 experts had ingeroepen om die analyse te doen...en dat er misschien 4 een beetje in zijn straatje praatte...quote:Op maandag 10 november 2008 00:16 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Ik vind het best waardevol dat zijn "bekentenis" wordt geanalyseerd en dat in dit geval wordt bevestigd dat hij niet zat te lullen. Het overheerste idd wel de hele uitzending, omdat dat het langste duurde. Dat hij ondertussen nogsteeds rondloopt is meer aan justitie te wijten dan aan Peter. Hij onderzoekt en constateert wat en justitie moet daar wat mee doen, want hij kan 'm zelf niet opsluiten.
Dat zou idd kunnen.quote:Op maandag 10 november 2008 00:18 schreef agter het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook...maar toen bedacht ik me dat Peter R misschien wel 20 experts had ingeroepen om die analyse te doen...en dat er misschien 4 een beetje in zijn staatje praatte...
Maar ondertussen is het nog altijd een "bekentenis" die geen moord betekend. De experts die aan het woord zijn geweest, hebben slechts bevestigd dat het verhaal van Joran lijkt te kloppen. Dat is dus een moraalloze klootzak die een meisje dat aan een of andere epileptische aanval is overleden in zee heeft laten dumpen..quote:Op maandag 10 november 2008 00:16 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Ik vind het best waardevol dat zijn "bekentenis" wordt geanalyseerd en dat in dit geval wordt bevestigd dat hij niet zat te lullen. Het overheerste idd wel de hele uitzending, omdat dat het langste duurde. Dat hij ondertussen nogsteeds rondloopt is meer aan justitie te wijten dan aan Peter. Hij onderzoekt en constateert wat en justitie moet daar wat mee doen, want hij kan 'm zelf niet opsluiten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |