Het maakt jou dus niet uit dat hij vrouwen dwingt als hoer in Nederland te gaan leven?quote:Op vrijdag 7 november 2008 09:19 schreef BarraCupraCuda het volgende:
boeiend. laat die jongen nu zijn knaakjes verdienen,... boeit mij echt geen ene reet!
Nee.quote:Op vrijdag 7 november 2008 09:21 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Het maakt jou dus niet uit dat hij vrouwen dwingt als hoer in Nederland te gaan leven?
Die kijkcijfers boeien mij niet. Ik kijk toch niet. De vorige heb ik ook niet gezien en je kan het achteraf toch wel op internet vinden wat er speelt. Dat er meer mensen mee bezig zijn is dan ook geen reden om 1 persoon, waarvan je weet dat hij zich er mee bezig houd, te laten gaan. Die andere mensen zijn net zo fout bezig.quote:Op vrijdag 7 november 2008 09:23 schreef AngerManagement het volgende:
[..]
Nee.
En dat boeit verder ook niemand aangezien dat dag in dag uit gebeurd door vele ergere typetjes dan Joran.
Alleen maar omdat het Joran is,en daar kijkcijfers (geld) mee te verdienen valt, is het televisiewaardig, vind iedereen het opeens wereldnieuws en is Joran de grootste crimineel ter aarde en verdient de doodstraf.
Grow up
neequote:Op vrijdag 7 november 2008 09:21 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Het maakt jou dus niet uit dat hij vrouwen dwingt als hoer in Nederland te gaan leven?
Ik zeg ook niet dat ze hem moeten laten gaan. Als ze bewijzen hebben voor strafbare feiten, prachtig en terecht.. Joran schijnt (en bewijst keer op keer) toch al niet zo'n hele snuggere te zijn. Weg ermee.quote:Op vrijdag 7 november 2008 09:26 schreef Anthraxx het volgende:
Dat er meer mensen mee bezig zijn is dan ook geen reden om 1 persoon, waarvan je weet dat hij zich er mee bezig houd, te laten gaan. Die andere mensen zijn net zo fout bezig.
Blijkbaar wel aangezien je de moeite neemt om hier te posten.quote:Op vrijdag 7 november 2008 09:33 schreef AngerManagement het volgende:
Maar het feit dat hij vrouwen verhandeld en naar NL vervoerd, interesseert me echt 0,0. Of ze hem nu pakken of niet, ik zal er geen seconde van wakker liggen.
Briljante reply. Echt. Geniaal.quote:Op vrijdag 7 november 2008 09:35 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Blijkbaar wel aangezien je de moeite neemt om hier te posten.
Ik wist dat er een vervolg zou komen, maar niet dat het zo snel zou gaanquote:Schokkend bewijs na undercoveractie Peter R. de Vries
Joran loopt weer in val
door Bert Huisjes
AMSTERDAM - Joran van der Sloot is opnieuw in de val gelopen! In Thailand is hij voor de tweede maal binnen een jaar in een undercoveroperatie getuind. Daarbij is vastgelegd hoe hij zich in Bangkok op de handel in jonge vrouwen heeft toegelegd.
De verdachte voor de verdwijning van Natalee Holloway biedt in Bangkok Thaise vrouwen te koop aan voor de Nederlandse prostitutiemarkt. Hij levert meisjes voor 10.000 euro per stuk, die voor 'maar 300 dollar per maand' in een bordeel werken, zegt hij. De undercoveroperatie is opnieuw verricht door een team van Peter R. de Vries en duurde enkele weken. Een infiltrant deed zich in Thailand voor als een Nederlandse ondernemer in de seksindustrie, een val waar Joran met open ogen intrapte.
Hotelkamer
De Vries toonde gisteren exclusief aan De Telegraaf de ruwe, schokkende undercoverbeelden, die zondag zullen worden uitgezonden. Daarop is Joran onder meer in een hotelkamer te zien, terwijl hij in bijzijn van twee Thaise prostituees zijn zaken uit de doeken doet. De nieuwe val werd gezet nadat De Vries eerder ruim zeven miljoen kijkers aan de buis kluisterde met Jorans bekentenis, die in februari de hele wereld overging. In een geprepareerde Range Rover erkende Joran daarin dat hij de spoorloos verdwenen Amerikaanse meenam naar het strand en haar in zee dumpte. Tijdens gesprekken in een hotel zegt hij nu dat hij wekelijks jonge vrouwen kan leveren. De visa en paspoorten zijn geen enkel probleem, claimt hij. "Ik regel dat allemaal, maak je geen zorgen!" Formeel zullen de meisjes, die denken danseres te worden, in ons land een opleiding volgen. In werkelijkheid moeten ze zes dagen per week in een bordeel werken.
'Tekenend'
De Vries: "De beelden geven aan hoe weinig respect deze 21-jarige toont voor het leven van anderen. Dat je na de verdwijning van Natalee in de vrouwenhandel gaat, tekent hem." Volgens hem maakt Joran zich schuldig aan een ernstig misdrijf. "Het voorbereiden van mensensmokkel is strafbaar. Dit kan hem in Thailand in grote problemen brengen."
De operatie liep zelfs nog tot gistermiddag door. Terwijl Joran van der Sloot dacht dat hij via internet chatte met zijn zakenpartner, deed hij dat in feite met De Vries. De argeloze Van der Sloot kondigde toen aan dat hij 'het eventjes rustig aan' zal doen tot na een aangekondigde aflevering over hem. Daarna kunnen de zaken doorgaan. Over de zaak-Natalee stelt hij niets te vrezen: "Zij zullen niks vinden." Ook laat hij zijn vermeende zakenpartner weten dat hij een Thai op misdaadverslaggever De Vries wil afsturen om het probleem op te lossen. "En het kan me niet schelen wat het kost", zegt hij. Op de beelden is te zien dat Van der Sloot inmiddels een kapitale villa bewoont in Bangkok.
bron: Telegraaf.
quote:
Nee, daar wordt dagelijks wel iemand voor opgepakt, dat wordt toch ook niet uitgezonden hè?quote:Op vrijdag 7 november 2008 09:21 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Het maakt jou dus niet uit dat hij vrouwen dwingt als hoer in Nederland te gaan leven?
Misschien had Peter eerst de thaise autoriteiten ingelicht voordat hij dit nieuws naar buiten bracht, want dan is Joran zwaar de lul.quote:Op vrijdag 7 november 2008 09:41 schreef Badabingea het volgende:
Ze kunnen wel weer van alles hem laten zeggen, maar de justitie doet er toch geen reeet aan.
Het ene land is het andere niet hé.quote:Op vrijdag 7 november 2008 09:41 schreef Badabingea het volgende:
Ze kunnen wel weer van alles hem laten zeggen, maar de justitie doet er toch geen reeet aan.
idd... en in thailand is het lekker goedkoop... dus hij isquote:
Hij moet het wel uitmelken op de tv, want anders krijgt Peter geen salaris en hij moet ook de kijker tevreden houden.quote:Op vrijdag 7 november 2008 09:44 schreef timmmmm het volgende:
Als hij bevindt dat iemand de wet overtreed, moet hij met dat bewijs naar de autoriteiten daar gaan, en het niet eerst uitmelken op de nederlandse televisie!
quote:
Er zit wel duidelijk een lijn in de grappen en grollen van Joran, ook al is het maar peanuts volgens jou. Blijkbaar gezien de kijkcijfers houdt de Nederlander ervan dat er tenminste nog iemand in Nederland is die wat aan criminaliteit doet.. of moeten we allemaal blik op de weg kijken en zien wat onze agenten voor belangrijk werk doen? Dat er ergere mensen op de wereld rondlopen geeft aan hoe serieus men dit neemt, bonnen schrijven is belangrijker..quote:Op vrijdag 7 november 2008 09:23 schreef AngerManagement het volgende:
[..]
Nee.
En dat boeit verder ook niemand aangezien dat dag in dag uit gebeurd door vele ergere typetjes dan Joran.
Alleen maar omdat het Joran is,en daar kijkcijfers (geld) mee te verdienen valt, is het televisiewaardig, vind iedereen het opeens wereldnieuws en is Joran de grootste crimineel ter aarde en verdient de doodstraf.
Vreemde combi.quote:Op vrijdag 7 november 2008 09:33 schreef AngerManagement het volgende:
[..]
Joran schijnt (en bewijst keer op keer) toch al niet zo'n hele snuggere te zijn. .
Maar het feit dat hij vrouwen verhandeld en naar NL vervoerd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |