Ik herneem mijn laatste zin, zelf zal de moderne priester niet geloven in een hemel of hel of whatever. Maar het idee van een hel is ontstaan heel lang geleden, toen was het wel belangrijk hoeveel mensen er in de kerk zaten, en een nog grotere mind control te hebben over je volgelingen. Toen waren de priesters ook nog erger, toen misbruikten ze niet (alleen) kinderen, maar ook volwassenen.quote:Op vrijdag 7 november 2008 22:29 schreef Topspin het volgende:
[..]
Mochten de kerken het doen dan doen ze het om de mensen terug te halen naar de kerk. Volgens mij boeit het ze vrij weinig wat de gelovigen doen, zolang de kerk maar vol zit. Zo'n groot mogelijke aanhang krijgen dus, Machtsvertoon ook. Wat ze in het dagelijkse leven doen boeit niet. " In de naam van de vader, de zoon en de schijnheilige geest.....amen".
Alsof het die priester een ruk uitmaakt wat de kerkganger doet.....zelf kijkt hij ook naar porno, en als het even extreem is dan kijkt hij naar kinder porno, nog erger misbruikt die priester kinderen wegens gebrek aan sex.
Moeder Theresa verdient exact dezelfde behandeling als Hitler. Door dat soort mensen ga je hopen dat er wel een hel is.quote:Op zondag 9 november 2008 01:58 schreef Caesu het volgende:
geloof er niet in.
maar ik heb er wel een beetje moeite dat de grootste schurken als bijvoorbeeld Hitler exact dezelfde behandeling (dat er na de dood helemaal niets is) zouden krijgen als mensen als moeder Theresa bijvoorbeeld.
hoop ik toch nog op een soort van rechtvaardigheid.
maar dat zou dan moeten betekenen dat er een opperrechter is. en daar geloof ik ook niet in.
ik ken dat hele mens niet.quote:Op zondag 9 november 2008 02:08 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Moeder Theresa verdient exact dezelfde behandeling als Hitler. Door dat soort mensen ga je hopen dat er wel een hel is.
Mensen expres laten lijden en medicatie en medische behandeling onthouden omdat lijden nut zou hebben. Een kutwijf was het.
Dat snap ik maar ik moest het even kwijt.quote:Op zondag 9 november 2008 02:12 schreef Caesu het volgende:
[..]
ik ken dat hele mens niet.
maar ik bedoel iemand die duidelijk goed heeft geleefd en iemand die duidelijk slecht heeft geleefd.
vul zelf maar iemand in dan.
dat die exact dezelfde behandeling zouden krijgen nu hun dood zou ik onrechtvaardig vinden.
Hahaha!quote:Op woensdag 5 november 2008 11:59 schreef UncleScorp het volgende:
De hel is hier op aarde ?
Wie sterft en alles achter zich kan laten en er rijp voor is, stijgt/evolueert omhoog en is klaar voor incarnatie. Wie er niet klaar voor is, reincanrneert en zoekt zo snel mogelijk een lichaam en keert terug naar beneden, hier op aarde, in de hel
...is jouw antwoord 'nee'?quote:Op dinsdag 11 november 2008 16:13 schreef Re het volgende:
aangezien het uiteen sprookjesboek komt...
inderdaad, lijkt me dat als je niet in een god geloofd je ook niet in een hel kan gelovenquote:
Hemel en hel zijn de stoffelijke manifestaties van aangename en onaangename gedachtenquote:Op zondag 9 november 2008 02:17 schreef mazaru het volgende:
Ik denk dat je je eigen hel kunt creëren.
Iemand die bv. geniet van martelen en verdriet, zal zich niet thuis voelen op een plek waar alles pais en vree is.
Dan zou de 'hemel' een 'hel' zijn voor diegene.
Zo iemand komt terecht op een plek die voor de meeste van ons een hel zou lijken. Maar voor diegene is het gewoon de plek waar hij of zij thuis hoort.
Jij bent echt een fijne aanvulling op fok hè?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |