Ik vind bewegende plaatjes een beetje teveel afleiden eigenlijk. Maar miss doe ik 't wel (een tijdje).quote:
Ik kijk alleen maar uit naar stokbrood, dus elke vrijdag avondquote:Op dinsdag 4 november 2008 10:25 schreef Esse_est het volgende:
Ik vind brood zooooooo lekker... zit elke dag uit te kijken naar de lunch als ik mijn broodje pindakaas mag.
Neuropsychologie, maar ik wil heel graag klaar zijn, (ben ik hopelijk in Maart) en dan sportpsychologie gaan studerenquote:
Fijn toch? (neem aan dat dit goed is?) Lekker van genieten!quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:34 schreef kwakveense het volgende:78,7 bizar!! gisteren dus echt een raar omhoogschommeltje
Sportpsychologie klinkt inderdaad wel erg leukquote:Op dinsdag 4 november 2008 10:32 schreef cyclechick het volgende:
[..]
Neuropsychologie, maar ik wil heel graag klaar zijn, (ben ik hopelijk in Maart) en dan sportpsychologie gaan studeren
cd'squote:Op dinsdag 4 november 2008 10:35 schreef cyclechick het volgende:
Ik heb gisteravond allemaal mooie liedjes op youtube zitten luisteren en mezelf daarna twee cds (of met 's?) cadeau gedaan van Yann Tiersen![]()
Zoooooo ontzettend mooi vind ik dat, kijk er al helemaal naar uit, dat ze straks op de mat liggen
Het lijkt me heerlijk, om voor mijn beroep me in de wereld der sporters te begeven. Lekker inspirerende omgeving, haal ik altijd heel veel energie uit!quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:37 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Sportpsychologie klinkt inderdaad wel erg leuk
quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:39 schreef Viking84 het volgende:
[..]
cd's.
Wat is sportpsychologie nu weer?.
Dat klinkt niet suf, begrijp het helemaalquote:Op dinsdag 4 november 2008 10:40 schreef cyclechick het volgende:
[..]
Het lijkt me heerlijk, om voor mijn beroep me in de wereld der sporters te begeven. Lekker inspirerende omgeving, haal ik altijd heel veel energie uit!Ik vind het ook altijd fijn om in de sportschool te zijn, ook al ben ik er niet eens om te sporten (of klinkt dat heel suf?
)
Wat doe je zelf? (werken, studeren?)
Het gras is altijd groener bij de buren, Saskiaquote:Op dinsdag 4 november 2008 10:45 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Dat klinkt niet suf, begrijp het helemaal
Ik studeer Pedagogische Wetenschappen (en werk in de naschoolse opvang) maar als ik dit zo hoor had ik misschien toch nog beter rond moeten kijkenookal bevalt dit ook goed
Zeker met mijn tuinquote:Op dinsdag 4 november 2008 10:46 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Het gras is altijd groener bij de buren, Saskia.
Leuke muziek is dat hèquote:Op dinsdag 4 november 2008 10:35 schreef cyclechick het volgende:
Ik heb gisteravond allemaal mooie liedjes op youtube zitten luisteren en mezelf daarna twee cds (of met 's?) cadeau gedaan van Yann Tiersen![]()
Zoooooo ontzettend mooi vind ik dat, kijk er al helemaal naar uit, dat ze straks op de mat liggen
Zondag heeft ze foto's op hyves gezet, dus toen leefde ze in ieder geval nogquote:Op dinsdag 4 november 2008 10:41 schreef Viking84 het volgende:
Het is inmiddels dinsdag en Greys heeft zich nog niet gemeld. Of heb ik ergens overheen gelezen? Ik hoop dat alles goed is met haar...
Ik ken het probleem. Maar ook zonder zin kun je leren, huppa aan de slag!quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:50 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Zeker met mijn tuinmaar nee zat vandaag eigenlijk te bedenken hoe goed deze opleiding mij bevalt dus dat is wel positief
Nu alleen nog even zin maken om te gaan leren
Jeetje, maakt drie kilo zoveel uit? voorlopig even een riem dragen, en of goed dooreten zodat je weer in de grotere broeken past, of nog even streng zijn en dan zitten die andere broeken weer perfectquote:Op dinsdag 4 november 2008 10:58 schreef Merel het volgende:
[..]
Leuke muziek is dat hè
[..]
Zondag heeft ze foto's op hyves gezet, dus toen leefde ze in ieder geval nog
Ik heb een broekenprobleemIk heb alleen broeken die goed zitten als ik 3 kilo zwaarder ben en broeken die goed zitten als ik 3 kilo lichter ben. Ik heb geen enkele broek die nú goed zit!
Dat heb ik ook een tijdje gehad! Mijn lievelingsspijkerbroek zat toen echt lelijk. Zo half baggy. Nu zit hij helemaal baggy en dat kan wél weer! Ik heb nu officieel maat 36 van broek! Had ik toch niet kunnen denken, nu bijna 2 jaar geleden!quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:58 schreef Merel het volgende:
Ik heb een broekenprobleemIk heb alleen broeken die goed zitten als ik 3 kilo zwaarder ben en broeken die goed zitten als ik 3 kilo lichter ben. Ik heb geen enkele broek die nú goed zit!
Pulp Fiction in de polderquote:Op dinsdag 4 november 2008 11:03 schreef k_i_m het volgende:
Als er iemand nog een baan zoekt?
http://www.speurders.nl/overzicht/banen/personen-gevraagd-voor-het-innen-van-achterstallige-leningen-43280672.html?fh_view_size=40&fh_start_index=40&q=hilversum.
Ja daarom vroeg ik het ook omdat de onderwerpen bekend voor kwamenquote:Op dinsdag 4 november 2008 10:58 schreef cyclechick het volgende:
[..]
Ik ken het probleem. Maar ook zonder zin kun je leren, huppa aan de slag!![]()
Wat leuk, ik werk namelijk in een buitenschoolse opvang (sinds kort) Is dat dan hetzelfde?
Dan zal alle stof die ik nu heb voor dit vak, jou ook wel bekend in de oren klinken.. (Kinder neuropsychologie) Neem aan dat je bij pedagogische wetenschappen ook wel wat van de ontwikkeling (en wat er mis kan gaan) krijgt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |