Respect!quote:Op zondag 2 november 2008 13:10 schreef DR34M3R het volgende:
[..]
Ik heb hem gelezen. Klinkt niet plezierig, maar misschien valt het tegenwoordig mee?
Je kunt even op het astmaforum kijken, daar is heel veel informatie over alle onderzoeken te vinden en over hoe mensen ze ervarenquote:Op zondag 2 november 2008 13:11 schreef BrandX het volgende:
[..]
ja bij de huisarts weet ik, die gaat alleen maar je longinhoud meten en responstijd icm hartslag en bloeddruk.
Die onderzoeken kreeg ik idd in het ziekenhuis, en ik begrijp dat die nog actueel is
Dacht je dat ze die link nog niet had danquote:Op zondag 2 november 2008 13:14 schreef es70 het volgende:
[..]
Je kunt even op het astmaforum kijken, daar is heel veel informatie over alle onderzoeken te vinden en over hoe mensen ze ervaren.
Ik blijf vergeten dat ik er geen reet meer mee te maken heb, zal me er niet meer mee bemoeien hoor...quote:Op zondag 2 november 2008 13:16 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Dacht je dat ze die link nog niet had dan
Jij mag je overal mee bemoeienquote:Op zondag 2 november 2008 13:18 schreef es70 het volgende:
[..]
Ik blijf vergeten dat ik er geen reet meer mee te maken heb, zal me er niet meer mee bemoeien hoor...
Zelfs als de onderzoeken gelijk gebleven zijn: het kan natuurlijk ook zijn dat je het zelf als minder dramatisch zult ervaren, omdat je eigen referentiekaders anders geworden zijn in de loop der tijd.quote:Op zondag 2 november 2008 13:12 schreef BrandX het volgende:
[..]
Respect!
Naja, dat probeer ik dus nu te weten te komen of het minder dramatisch is geworden
Doe dan niet zo lelijk tegen mequote:
Ik heb 'the power' niet meerquote:En je hebt er altijd nog mee te maken, of je wil of niet
Nou ja, bijna dan
quote:Op zondag 2 november 2008 13:24 schreef es70 het volgende:
[..]
Doe dan niet zo lelijk tegen me.
[..]
Ik heb 'the power' niet meer. Raak eigenlijk alleen maar geirriteerd
.
Leef je uit, het gaat over dezelfde onderzoekenquote:Op zondag 2 november 2008 13:28 schreef BrandX het volgende:
Thanks, es en Marc
Ik heb dan wel geen astma, en hoe mijn longen zich gedragen en reageren op weertypes bijvoorbeeld is helaas in veel gevallen niet direct te vergelijken met astma.Vriend van mij heeft astma, maar we hebben het maar zelden tegelijkertijd benauwd bijvoorbeeld. Maar een hoop onderzoeken zullen zeker ook voor mij gelden. Voor de rest moet ik dan maar afwachten *ril*.
Marc, het is dus geen probs dat ik eventueel post daar, ondanks dat ik dus geen astma heb maar hele andere toestanden en zo?
heb me al geregistreerd![]()
Toch maar eens stoppen met roken danquote:Op zondag 2 november 2008 13:46 schreef KapiteinGasthof het volgende:
Pff wat een verhalen zegIk rook nu sinds mn 12e al 2 tot 3 pakjes per dag, met een kleine pauze toen mn opa doodging aan longkanker
![]()
Heb er alleen nooit last van gehad, altijd fanatiek aan het sporten geweest (10x pw zwemmen) en behoorlijk grote longinhoud gehad..
Nu al een aantal jaar niet meer aan het sporten, maar merk wel met dansen e.d. dat het me nog steeds vrij goed gaat.. deze week stop ik met roken, en dan hopen dat het goed blijft. Tis toch een beetje de goden verzoeken, 2 pakjes per dag met chronische bronchitisEn ik kan me best voorstellen dat juist doordat mijn longen zo "groot" waren ik er later juist last van ga krijgen.. maar dat zie ik dan wel
Succes met je onderzoeken in ieder geval BX, hoop dat ze iets vinden..
quote:Op zondag 2 november 2008 13:55 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Toch maar eens stoppen met roken dan
Nu doen, en volhouden dusquote:
Ik kom straks op de koffie als een niet-rokerquote:
Dat ik niks kanquote:
quote:Op zondag 2 november 2008 14:00 schreef es70 het volgende:
[..]
Dat ik niks kan. Hou wel veel meer tijd over nu ik niet meer alles (bijna niks
) meer lees
.
Soms wel, maar je moet je kindjes loslaten wordt gezegdquote:
quote:Op zondag 2 november 2008 13:58 schreef KapiteinGasthof het volgende:
[..]
Ik kom straks op de koffie als een niet-roker
Je kindje doet het goedquote:Op zondag 2 november 2008 14:03 schreef es70 het volgende:
[..]
Soms wel, maar je moet je kindjes loslaten wordt gezegd.
I knowquote:Op zondag 2 november 2008 14:07 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Je kindje doet het goed
Heb je het record van afgelopen maand gezien?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |