Hoezo? Waar zie je dat er met miljarden wordt gestrooid? Het verlagen van de overdrachtsbelasting, leidt in eerste instantie tot minder inkomende belastinggeld. Maar als je hierdoor het verkoop van woningen kan stimuleren, zal het per saldo weinig moeten uitmaken. Maar je stimuleert wel de economie. Het verhogen van de NHG is ook geen verplichte uitgave post. Je geeft slechts een garantie af. Als de NHG niet had gewerkt, dan waren ze er al lang mee opgehouden.quote:Op zaterdag 1 november 2008 03:05 schreef Superfast het volgende:
Ze blijven maar met miljarden strooien alsof het pepernoten zijn maar het geld moet toch een keer opraken of gaan we de kant op van Amerika waar de staat biljarden schuld heeft maar toch gewoon geld blijft pompen in wat ze op dat moment interessant vinden
Dat is dus ook niet waar.quote:Op zaterdag 1 november 2008 08:21 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Alleen wordt daar het draagkracht principe gebruikt itt HRA.
En dat is dus waarom het niet gaat werken, volgens alle experts die de crisis al jaren geleden hebben voorspeld. Tot nu toe hebben zij keer op keer gelijk. Ze zeggen hetgeen de regeringen doen (incl. de Europese regeringen) de crisis alleen maar zal verergeren.quote:Op zaterdag 1 november 2008 09:20 schreef Boze_Appel het volgende:
Jeej. Het probleem van de kredietcrisis was dat er teveel geleend werd zonder dat er wat tegenover stond. Wat gaat het kabinet doen? Zorgen dat er meer geleend mag worden.
Je kan het ook omdraaien; eindelijk kunnen de huizenprijzen dalen in plaats van nog verder te stijgen mede door de door de overheid gecreëerde schaarste en hypotheek-je-tot-je-nek-subsidies. Maar dat wil de overheid voorkomen; idiote huizenprijzen moeten blijven..quote:Op zaterdag 1 november 2008 03:05 schreef Superfast het volgende:
ZOETERMEER/DEN HAAG - Het kabinet werkt aan een reddingsplan voor de woningmarkt.
Voorspeld, voorspeld, dit soort dingen kan iedereen voorspellen. Het is gewoon een kwestie van afwachten, en het zal ooit eens gebeuren. Het zijn voorspellingen die altijd uitkomen, en als het niet uitkomt, dan kraait niemand er naar. Laat die experts eens oplossingen bedenken, in plaats van loze voorspellingen doen.quote:Op zondag 2 november 2008 00:26 schreef Demophon het volgende:
[..]
En dat is dus waarom het niet gaat werken, volgens alle experts die de crisis al jaren geleden hebben voorspeld. Tot nu toe hebben zij keer op keer gelijk. Ze zeggen hetgeen de regeringen doen (incl. de Europese regeringen) de crisis alleen maar zal verergeren.
Banken lenen in principe geen geld uit aan armoedzaaiers, echter in het verleden heeft de amerikaanse overheid wetten in het leven geroepen die het financiers verplichte om ook aan arme mensen geld te lenen. Op die manier dacht men bepaalde achterstandswijken uit het slop te halen.quote:Op zaterdag 1 november 2008 22:26 schreef Kees22 het volgende:
Was de crisis niet ontstaan doordat mensen in de VSvA ver boven hun stand woonden en opeens de rente en aflossing niet meer konden betalen?
Is het soms de bedoeling van de regering dat mensen in Nederland boven hun stand gaan wonen?
En moet dat met overheidsgeld, mijn geld dus?
Het blijft een stukkie grond, wat stenen, een dak erop en veel lucht.quote:Op zondag 2 november 2008 09:26 schreef SeLang het volgende:
Alice in Wonderland.
Het opblazen van de bubble gaat gewoon verder
Als je de HRA afschaft kunnen de belastingen wat omlaag lijkt me.quote:Op zondag 2 november 2008 11:04 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Om te voorkomen dat mensen teveel in de problemen komen door het afschaffen van de HRA.
De HRA en de kinderbijslag tegelijk afschaffen om de banken te redden, dan kun je lachen.quote:Op zondag 2 november 2008 11:06 schreef Halcon het volgende:
[..]
Als je de HRA afschaft kunnen de belastingen wat omlaag lijkt me.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |