abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 24 november 2008 @ 16:57:40 #256
34775 Metro2005
Mind explorer
pi_63482241
quote:
Op dinsdag 18 november 2008 11:09 schreef CherryLips het volgende:

[..]

Dan vraag ik me af wat er ook mis is met mezelf en wat ik in godsnaam uitstraal, want ik krijg niks nada noppes aan 'mannelijke aandacht' in het wild.
Misschien is de mannelijke aandacht die je in het wild krijgt wel niet de aandacht die je zou willen. Daten via internet heeft wel als voordeel dat je iemand uitkiest voor een date waar je 'iets' mee hebt. je vind iemands foto leuk, je hebt dezelfde hobby's ed. In het wild moet je dat maar afwachten natuurlijk. Als ik je fobo bekijk dan is er met je uiterlijk niks mis dus misschien zie je niet dat mensen je leuk vinden of dat je die mensen zelf niet leuk vind.
Childhood is over the moment you know you're going to die.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
pi_63530707
quote:
Op zondag 23 november 2008 18:33 schreef -Jelmer- het volgende:
Ha, wat een interessante thread; met hier en daar IMHO hele zinnige maar ook hilarische reacties!

@Schrander: ik begreep dat je op Paiq (ik ben één van de oprichters) een beetje verbouwereerd was over hoe sommige dames daar een gesprek weten af te kappen, right? Natuurlijk komen zulke acties nogal ongevoelig over, maar om het een beetje in perspectief te plaatsen: ik denk dat het deels júist de reden is dat vrouwen toch vrij makkelijk een gesprek aangaan (ze kunnen er immers weer vrij snel onderuit!). Vat dat dan ook niet meteen te persoonlijk op en speeddate vrolijk verder, zou ik zeggen.

Het is overigens wel echt opvallend hoeveel personen in deze discussie vinden dat internetdaten in het algemeen eigenlijk een compleet kansloze (en frustrerende) bedoeling is! Precies de reden waarom we de laatste jaren proberen hier een beetje verandering in te brengen door één en ander op Paiq op een andere manier aan te pakken. In dit licht ben ik ben dan toch even benieuwd: lukt dat wat jullie betreft een beetje? Zo nee, wat moet er anders?
Jij hebt met paiq al een medium gecreeerd waar mannen in ieder geval de kans krijgen een 1e indruk te maken in de vorm van even chatten. Op andere sites krijg je die kans niet, dus dank daarvoor

Wel jammer dat in de loop der jaren de man-vrouw verhouding toch zoek is geraakt. Er waren toch meer vrouwen dan mannen in het begin en nu is het weer andersom. Tel daarbij op dat mannen vele malen actiever zijn en het is logisch dat de chatcontacten die ik tegenwoordig krijg gewoon geen antwoord meer geven op mijn poging wat heen-en-weer berichtjes op gang te krijgen. Vroeger had je vrijwel altijd wel een gesprek. Tegenwoordig niet meer.
beter een knipoog dan een blauw oog
pi_63559114
quote:
Op woensdag 26 november 2008 10:44 schreef Knipoogje het volgende:

[..]
Vroeger had je vrijwel altijd wel een gesprek. Tegenwoordig niet meer.
Ik weet niet wat voor berichtjes jij stuurt, maar kortgeleden (ik paiq voorlopig niet meer, wel ff gezien) had ik nog hele gesprekken hoor...
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')