een keer of 9 in 3 maanden, denk ik....genoegquote:
date? zo zwaar is het niet....gewoon afspreken om wat te drinken, of te eten om te kijken of het klikt....ik betaal de helftquote:Op zondag 2 november 2008 22:38 schreef katuitdeboom het volgende:
wat ik mij altijd afvraag he,
ik vind persoonlijk dat als man je voor de date betaald, uit eten ofzo
maar als je door die dating sites zoveel aan het daten bent :S of je gaat moeilijk failliet of je laat haar betalen?
en ik heb vaak het gevoel dat er wel gedate wordt maar er nooit iets uitkomt
quote:Op zondag 2 november 2008 22:41 schreef Abbadon het volgende:
[..]
date? zo zwaar is het niet....gewoon afspreken om wat te drinken, of te eten om te kijken of het klikt....ik betaal de helft...en ja, er zijn ook tweede dates geweest, en zelfs derde...
maar je hebt gelijk....dure hobby
een strandwandeling en een picknick als eerste kennismakingquote:Op zondag 2 november 2008 22:55 schreef DragonFire het volgende:
[..]je moet ze ook niet allemaal naar een duur restaurant meenemen, Doe maar een strandwandeling en een picknick haha.
Hier moet ik toch even op reageren. Gepaste jaloersheid.. nu vraag je er ook wel om moet ik zeggen. Want dat is echt weer dikke onzin. Je hoeft je ook niet te schamen om vrijgezel te zijn, maar om dus maar een date te zoeken via internet. Dat vind ik toch sociale onkunde, als je 10 jaar geleden een date zocht deed je dat ook niet via het internet. Onze ouders en opa's en oma's hebben elkaar toch ook niet allemaal in de kroeg ontmoet?quote:Op zondag 2 november 2008 15:42 schreef kwaakvaak het volgende:
Dat heet gepaste jaloersheid, en het proberen te verbergen dat ze er zelf ook wel eens komen. Het is in onze maatschappij nog steeds not done om openlijk te vermelden dat je als vrijgezel gebruik maakt van datingsite's om in contact te komen met andere vrijgezellen. Waarom eigenlijk? Het is toch niet zo dat je je er voor hoeft te schamen dat je vrijgezel bent, en daar best verandering in wil brengen. Lees, gewoon zoekende bent, en wat is daar voor beschamends aan? Iedereen wil toch eigenlijk een stukje liefde in het leven, liefde van het soort dat enkel een partner je kan geven.
Nee fok'ertjes geen platte neuksex, dat is geen liefde dat is gewoon lust. Kan ook, maar van 7/10 op een dating site zijn gewoon zoekende. De ene met een behangrol aan eisen, en de andere vind alles best als er maar een gat in of staaf aan zit.
Dus waarom zo krampachtig doen over iets wat heel normaal menselijks is? Omdat het via het internet is?? BIG FUCKING DEAL!. Deze virtuele klaagmuur is toch ook op internet, en als ik zie wat hier af en toe voor problemen voorbij komen schuiven, nou... dan durf ik met een gerust hart toe te geven dat ik zoekende ben op datingsites
Want?quote:Op maandag 3 november 2008 08:34 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Hier moet ik toch even op reageren. Gepaste jaloersheid.. nu vraag je er ook wel om moet ik zeggen. Want dat is echt weer dikke onzin. Je hoeft je ook niet te schamen om vrijgezel te zijn, maar om dus maar een date te zoeken via internet. Dat vind ik toch sociale onkunde
Nee via babbelboxen.quote:als je 10 jaar geleden een date zocht deed je dat ook niet via het internet.
Nee dat was in verhouding stervensduur.quote:Onze ouders en opa's en oma's hebben elkaar toch ook niet allemaal in de kroeg ontmoet?![]()
Maar gingen ook niet de krant af om naar de relatie advertenties te gaan.
Sociale zekerheid LEREN doe je niet op internet. Maar als je dat hebt. Waarom dan niet via internet?quote:Sowieso denken de meeste mensen hier bij kroeg aan "voltanken met bier", en "daar voel ik me niet op mn gemak". Wat een kul, ik ken ook mensen die alleen sapjes drinken in de kroeg, en puur voor de gezelligheid daar komen. Ik denk dat het ook met een stukje eigen vertrouwen/zelfrespect te maken heeft. Sommige mensen durven gewoon niet op een meisje/vrouw/dame af te stappen omdat ze bang zijn dat ze voor lul staan of dat als ze eindelijk genoeg moed hebben verzameld hebben ze met de bek vol tanden staan en niet uit hun woorden komen? Nou en? Dat overkomt iedereen wel eens, tis niet leuk maar dat hoort erbij. En sociale zekerheid is iets wat je wél kunt leren in de kroeg. Maar ook op de sportvereniging, school, werk, vrijwilligersprojecten etc.
Dat is helemaal niet de reden. De reden is dat veel vrijgezelle 30'ers geen tijd meer hebben. Vaak druk met carriere. Sporten gebeurt vaak met vrienden waar niks huwbaars meer tussen zit of individueel. En om je dan 's avonds na sport, eten en afwas nog even op te knappen om lekker sociaal een date te scoren... pffff.quote:Een date zoeken via internet is niet triest of dom, het gaat meer om de reden om het te doen. Internet is namelijk zo 'veel' makkelijker dan het echte leven.
Ach kom, de meest hardverscheurende verhalen heb ik hangend aan de toog gehoord. Van spontaan in huilen uitbarstende mannen als ze een biertje teveel op hadden en snotterende vrouwen met een wit wijntje teveel op.quote:En in wezen zeg je het al dat mensen hier op internet 'grote' problemen vertellen. Waarom zouden ze dat doen? .. het lucht op om te praten ..en als je niet weet wat je moet doen, kun je het altijd nog op internet zetten ipv, er deskundig help voor te gaan zoeken, want daar voelen ze zich dan toch weer wat onzeker over. Internet versterkt de sociale kundigheid van de mens echt niet.
Dat iets vroeger op een bepaalde manier ging wil wat mij betreft niets zeggen over hoe het in de huidige tijd zou moeten. Mijn opa en oma leerden elkaar kennen in een tijd waar de sociale verbanden veel sterker waren, in een dorp met een gigantisch sterk verenigingsleven. Die tijden zijn voorbij, het gaat allemaal gehaaster, de communicatie is stukken sneller geworden en we zijn allemaal wat meer op onszelf gericht. Waarom zou je dan krampachtig vast moeten blijven houden aan oude methoden?quote:Op maandag 3 november 2008 08:34 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Hier moet ik toch even op reageren. Gepaste jaloersheid.. nu vraag je er ook wel om moet ik zeggen. Want dat is echt weer dikke onzin. Je hoeft je ook niet te schamen om vrijgezel te zijn, maar om dus maar een date te zoeken via internet. Dat vind ik toch sociale onkunde, als je 10 jaar geleden een date zocht deed je dat ook niet via het internet. Onze ouders en opa's en oma's hebben elkaar toch ook niet allemaal in de kroeg ontmoet?![]()
Maar gingen ook niet de krant af om naar de relatie advertenties te gaan.
Sowieso denken de meeste mensen hier bij kroeg aan "voltanken met bier", en "daar voel ik me niet op mn gemak". Wat een kul, ik ken ook mensen die alleen sapjes drinken in de kroeg, en puur voor de gezelligheid daar komen. Ik denk dat het ook met een stukje eigen vertrouwen/zelfrespect te maken heeft. Sommige mensen durven gewoon niet op een meisje/vrouw/dame af te stappen omdat ze bang zijn dat ze voor lul staan of dat als ze eindelijk genoeg moed hebben verzameld hebben ze met de bek vol tanden staan en niet uit hun woorden komen? Nou en? Dat overkomt iedereen wel eens, tis niet leuk maar dat hoort erbij. En sociale zekerheid is iets wat je wél kunt leren in de kroeg. Maar ook op de sportvereniging, school, werk, vrijwilligersprojecten etc.
Een date zoeken via internet is niet triest of dom, het gaat meer om de reden om het te doen. Internet is namelijk zo 'veel' makkelijker dan het echte leven. En in wezen zeg je het al dat mensen hier op internet 'grote' problemen vertellen. Waarom zouden ze dat doen? .. het lucht op om te praten ..en als je niet weet wat je moet doen, kun je het altijd nog op internet zetten ipv, er deskundig help voor te gaan zoeken, want daar voelen ze zich dan toch weer wat onzeker over. Internet versterkt de sociale kundigheid van de mens echt niet.
Geen tijd? Tijd moet je ook vrij willen maken. Besides, als je geen tijd hebt, waarom zou je dan een vriendin willen hebben? Durf te wedden dat mocht je die vriendin wel krijgen via het internet .. je binnen no time tijd weet te vinden voor haar.quote:Op maandag 3 november 2008 08:55 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Dat is helemaal niet de reden. De reden is dat veel vrijgezelle 30'ers geen tijd meer hebben. Vaak druk met carriere. Sporten gebeurt vaak met vrienden waar niks huwbaars meer tussen zit of individueel. En om je dan 's avonds na sport, eten en afwas nog even op te knappen om lekker sociaal een date te scoren... pffff.
Er zitten ook best veel vrouwen: alleen het soort vrouwen, dat is het probleem. Vrouwen zijn ook wat terughoudender met berichten sturen.quote:Op maandag 3 november 2008 14:12 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Hoe zit het overigens met de ratio Mannen / Vrouwen op die dating sites? Ik heb altijd het vage idee gehad dat er meer mannen dan vrouwen op zitten.. en dat je als vrouw zijnde meer berichten krijgt dan als man zijnde.
Hmm, naja uiteindelijk moeten mensen het ook allemaal zelf weten. Of ze nu sávonds een bar in lopen en elke dame aanspreken .. of ze fijn savonds een paar uur verschillende profielen van mensen doorkijken of er een 'match' is.quote:Op maandag 3 november 2008 14:39 schreef ioko het volgende:
[..]
Er zitten ook best veel vrouwen: alleen het soort vrouwen, dat is het probleem. Vrouwen zijn ook wat terughoudender met berichten sturen.
En ik zie mezelf niet snel een leuke meid tegenkomen in een kroeg: ieder zijn ding.quote:Op maandag 3 november 2008 14:50 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Hmm, naja uiteindelijk moeten mensen het ook allemaal zelf weten. Of ze nu sávonds een bar in lopen en elke dame aanspreken .. of ze fijn savonds een paar uur verschillende profielen van mensen doorkijken of er een 'match' is.
Ik zie mezelf alleen niet snel dat laatste doen ..
Ik vermoed 75%= man. En daarvan een substantieel is getrouwd, maar wil vreemd gaan. Overigens maakt het niet uit wat je aan de vrouw schrijft, als je gezicht ze niet aanstaat schrijven ze toch niet terug.quote:Op maandag 3 november 2008 14:12 schreef sitting_elfling het volgende:
Hoe zit het overigens met de ratio Mannen / Vrouwen op die dating sites? Ik heb altijd het vage idee gehad dat er meer mannen dan vrouwen op zitten.. en dat je als vrouw zijnde meer berichten krijgt dan als man zijnde. Besides, als je er als een heikneuter uitziet, je niet snel een reactie terug hoeft te verwachten. [Terwijl daar vaak wel wat aan te doen is .. andere kleding + haar eens doen en een glimlach doen al veel]
Ik denk dat de kans dat je je droomvrouw op internet vind groter is dan IRL... IRL kom je toch grotendeels meer in dezelfde kringen, waar je online in contact komt met mensen die je anders nooit zou ontmoeten... Verder is het natuurlijk ook zo dat je adhv selectie flink wat kunt filteren, waar je IRL pas achteraf te weten komt of iemand bijv. wel of geen kinderwens heeft (willekeurig voorbeeld).quote:Op zaterdag 1 november 2008 01:37 schreef sitting_elfling het volgende:
De kans dat je je droomvrouw vindt achter het internet lijkt me vrij onwaarschijnlijk. Besides, de écht lekkere chicks online zijn of fake, of sletterig die minstens 300 berichtjes per dag krijgen en puur op aandacht geilen.
Internet dating IS gewoon droevig .. als er geen internet was geweest, stierven de sociaal zwakkeren vanzelf af. Heb de ballen en loop eens een kroeg in, of ga na het werk met je collega's de bar in, of met je vrienden van school de kroeg in, of ga sporten en blijf eens na hangen en begin een praatje. Kans op succes is ZO veel beter!
Ik spreek je nog wel als je geen student meer ben en een carriere hebt. Ja... dat is echt anders.quote:Op maandag 3 november 2008 14:12 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Geen tijd? Tijd moet je ook vrij willen maken
Om door de weeks lekker samen op de bank te kunnen cosy-enquote:Besides, als je geen tijd hebt, waarom zou je dan een vriendin willen hebben?
Nee. Ik had alleen in het weekend tijd. Zij kwam door de weeks wel eens naar Rotterdam. Uiteindelijk is ze maar snel bij me komen wonen.quote:Durf te wedden dat mocht je die vriendin wel krijgen via het internet .. je binnen no time tijd weet te vinden voor haar.
Ik ken erg weinig 30+ers die dat doen.quote:En bijna iedereen gaat hier sávonds na school/werk/eten de kroeg in, of nog naar een sport vereniging of naar vrienden etc.
Zoals gezegd moet je niet naar datingsites gaan. Op community sites is het allemaal veel ongedwongener en zal je eerder mensen ontmoeten.quote:Hoe zit het overigens met de ratio Mannen / Vrouwen op die dating sites? Ik heb altijd het vage idee gehad dat er meer mannen dan vrouwen op zitten.. en dat je als vrouw zijnde meer berichten krijgt dan als man zijnde. Besides, als je er als een heikneuter uitziet, je niet snel een reactie terug hoeft te verwachten. [Terwijl daar vaak wel wat aan te doen is .. andere kleding + haar eens doen en een glimlach doen al veel]
Nope, IRL wordt de dame niet overstelpt met berichten van mannen, van zeer vunzig tot zeer net. En irl zijn de verhouding man/vrouw ook niet scheef. En onbewust pik je meer op van hoe iemand is door de motoriek, spreekwijze, humor, etc dan van een gekunsteld stuk proza waar men van alles in kwijt kan en wat niet altijd waar is.quote:Op maandag 3 november 2008 17:24 schreef RedDevil085 het volgende:
[..]
Ik denk dat de kans dat je je droomvrouw op internet vind groter is dan IRL...
En lekker kunnen dansen... Niemand houdt van stokken.quote:Op maandag 3 november 2008 18:50 schreef Northside het volgende:
Danslessen! TS moet gaan dansen.
Danslessen zijn het omgekeerde van datingsites. 90% vrouwen en 10% mannen. Je moet ze er alleen even van overtuigen dat je geen homo bent en niet niet als beste praatvriendje eindigen, maar je komt ze in ieder geval tegen!
Precies, ik heb ook her en der wat profielen gehad, maar die totale stilte herken ik totaal niet. Het ligt heus niet aan de sites, de verhouding man-vrouw is nu eenmaal 25-75 DUS moet je er bovenuit springen. Natuurlijk heb je als vrouw dan de keuze en filter je alle lelijke mongolo's eruit.quote:Op zondag 2 november 2008 22:23 schreef Abbadon het volgende:
hmmz...ik heb de afgelopen 3 maanden, om het eens uit te proberen, ook een profiel op relatieplanet aangemaakt, en mijn ervaringen zijn toch echt heel anders...
maar uiteindelijk gaat het om datingsites wel om de foto en de eerste indruk, of het nou je profieltekst of je berichtje is...moeilijk te zeggen waar het bij jou mis gaat, maar met maar 20+ profielviews in zo veel tijd, doe je duidelijk iets fout...
quote:Op maandag 3 november 2008 22:59 schreef Silenus het volgende:
[..]
Precies, ik heb ook her en der wat profielen gehad, maar die totale stilte herken ik totaal niet. Het ligt heus niet aan de sites, de verhouding man-vrouw is nu eenmaal 25-75 DUS moet je er bovenuit springen. Natuurlijk heb je als vrouw dan de keuze en filter je alle lelijke mongolo's eruit.
Als ik in Eindhoven naar het studiefeestje ga van Indrustriele Bouwkunde (ofzo) zou ik ook heel veel moeite moeten doen om daar een chick te regelen (mocht de onwaarschijnlijke situatie zich voordoen dat daar uberhaupt één lekkere chick zou komen). Dit terwijl ik ook op feesten ben geweest waar 200 vrouwen waren en ik denk 10 mannen. Nou, dan kun je (als er een beetje goed doorgezopen wordt) gek doen wat je wilt, maar die vrouwen hangen aan je lippen. Vraag en aanbod.
Met andere woorden, je moet er inderdaad redelijk tot goed uitzien (zo werkt het nu eenmaal) en daarbij grappig overkomen. Als je vrouwen aan het lachen kunt maken ben je al bijna binnen, zo hebben er toch aardig wat mooie vrouwen gereageerd op mijn profiel. Maak je profiel dus niet te standaard en zeg niet dat je een muziekinstrument bespeelt, van computeren houdt of iets anders kansloos want dat vinden ze niet tof.
En daarbij, na een reactie van hun kant niet meteen binnen 20 seconden een kwijlreactie terugsturen maar eerst een beetje arrogant blijven of de boot afhouden. Dat snappen ze echt niet, helemaal in de war dat de man in kwestie niet meteen wil daten. (Zoals de meerderheid)
Als je er een beetje leuk uitziet en je kunt goed praten/typen, spring je er al snel bovenuit. Als je niet aantrekkelijk bent en je hebt niet echt een spannend leven, dan gaat het niet werken. Eigenlijk wel logisch.
Als je een leuke, lekkere en slimme vrouw wilt moet je zorgen dat je zelf ook de moeite waard bent, anders moet je toch maar genoegen nemen met een wat dikker en niet zo boeiend exemplaar. That's life.
bullshitquote:Op maandag 3 november 2008 20:53 schreef Louisa.Leka het volgende:
[..]
En lekker kunnen dansen... Niemand houdt van stokken.
Nou zeg ... m'n nickname mag dan wel snel wijs, intelligent of scherp betekenen. In mijn lovelife wil het niet vlotten.quote:Op maandag 3 november 2008 07:34 schreef Hexagon het volgende:
Conclusie voor Schrander lijkt me
Als een boer niet kan zwemmen ligt het aan het water
Als Schrander geen date kan scoren ligt het aan de datingsite
snap je nu wat ik bedoel?
Als ik de verhalen lees .. probeer je het té .. of stel je te hoge eisen.quote:Op donderdag 6 november 2008 23:34 schreef Schrander het volgende:
[..]
Nou zeg ... m'n nickname mag dan wel snel wijs, intelligent of scherp betekenen. In mijn lovelife wil het niet vlotten.
Dus probeer ik ook via internet wat lijntjes uit te zetten. Maar ook hier is 0,0 intresse. Waarom is het maar een halfduplex. Ik heb nog geen afspraak gehad na al die berichtjes. Ik zeg niet dat het meteen raak, de ware moet zijn. Ik wil ook best gewoon eens een strandwandeling maken en dan een kop chocomel, gewoon leuk in een restaurant wat eten of gewoon de bioscoop. Ik krijg het potverdomme niet eens voor mekaar dat een meid een avond naar de film wil. En in in dagelijkse leven probeer galant te zijn, vrolijk, oprecht. Geen mesjogge. Begin er langzamer wel gefrustreerd door te raken en doet je zelfvertouwen geen goed. Waarom krijg ik niet eens de kans om een vrouw een aardige avond te bezorgen. Dat er geen vervolg komt a la. Maar ik kom maar niet voorbij fase 1.
Ik heb deze week weer een paar (stuk of 15) een berichtjes verstuurd. Elk met een andere intonatie. 1 afwijzing 3 belezen en 5 profielviews. stuk of 8 nog onbelezen, maar de desbetreffende dames zijn wel naderhand aanwezig geweest. Het is dus weer een bedroevend resultaat.
Ook heb ik weer eens wat gepaiqed maar nu weet ik weer waarom ik er 7 maanden geleden meegestopt was. Na een Icebreaker een paar keer en leuke woordenwisseling. En een actieve chat maar tijdens een naar mijn idee aardige gesprek wordt je pardoes gekilld. WHY OH WHY kan dat niet met de mededeling van oh het is 0:30 hoogste tijd voor m'n bed. Weltrusten. Waarom moet dat zo extreem abrupt.
Ik ga langzamerhand Hans Teeuwen steeds meer gelijk te geven.
ja maar ik heb al 15 jaar lang gedaan of het me niets interesseert. En dat het wel op mijn pad zou komen. Maar nu ik de 30 gepasseerd ben wil ik toch wel eens genegenheid hebben in mijn eigen huis.quote:Op donderdag 6 november 2008 23:41 schreef kwaakvaak het volgende:
Je probeert te hard, wees jezelf en verkoop je niet als iets wat je niet bent. Geforceerd galant doen is vragen om door de mand te vallen. Althans als ik zo je reactie eens lees wil je te hard, en dat werkt echt averechts
In het uitgaan kom ik geen leuke vrouwen tegen. En daarnaast in cafés kan je je nimmer verstaanbaar maken. En als ik dan eens een gesprek heb komt er weer z'n overgetrainde sportschool hufter en daar sta ik weer.quote:Op donderdag 6 november 2008 23:51 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Als ik de verhalen lees .. probeer je het té .. of stel je te hoge eisen.
Ik ben haast van mening dat je in een kroeg/restaurant/bar/pub etc. meer kans hebt om een dame te versieren en een leuke babbel krijgt, die je nogal nodig hebt, want anders zakt je zelfvertrouwen wel erg in de shit dan via deze internetdates.
Die goede oude tijd dat je met vrienden eens op stap ging, en ook de verlegen tiepes meenam, en na verloop van tijd, meisjes op hem af sturen om te kijken of hij hapte en wat meer ballen toonde.
Volgens mij ben jij geinteresseerd of zoek jij naar paupermeisjes. Want ja, dat zijn die meisjes die impressed zijn vanj een overgetrainde body.quote:Op donderdag 6 november 2008 23:58 schreef Schrander het volgende:
[..]
ja maar ik heb al 15 jaar lang gedaan of het me niets interesseert. En dat het wel op mijn pad zou komen. Maar nu ik de 30 gepasseerd ben wil ik toch wel eens genegenheid hebben in mijn eigen huis.
Ik baal er gewoon van dat ik niemand (vrouwlijks) kan opbellen voor heb je zin om eens dit of dat te doen.
Ik baal er gewoon van dat ik nog niet eens een mail-conversatie heb gehad via RP. Ik ben nog nooit in de positie geweest dat ik een daadwerkelijk date heb . Ik heb nooit de mogelijkheid gehad om mijn charmes te etaleren. En dat frustreert.
En helemaal als je weer leest dat een gozer zijn vriendin neersteekt omdat er naar een ander wordt gekeken. Of zo als in Can't buy me love achter hun rug in het zelfde huis genept worden. Ik denk dat ik zo veel beter kan zijn oprechter dan menig flapdrol. Als je soms die verhalen hoort hoe schofterig gepraat wordt over hun vriendin. I don't get it. Kennelijk ben ik niet grof genoeg en ben ik te aardig of iets dergelijks.
Dude, grow some balls! Je komt ook niet heel zeker over. Uitstraling en charisma kun je 'kweken' of iig de goede richting op stuwen. En ik had het idee dat je eigenlijk helemaal geen vrouwelijk contact hebt? Ik bedoel je kunt ook gewoon vriendinnen hebben waar je eens wat leuks mee doet..je hoeft er niet direct een relatie mee te hebben.quote:Op vrijdag 7 november 2008 00:00 schreef Schrander het volgende:
[..]
In het uitgaan kom ik geen leuke vrouwen tegen. En daarnaast in cafés kan je je nimmer verstaanbaar maken. En als ik dan eens een gesprek heb komt er weer z'n overgetrainde sportschool hufter en daar sta ik weer.
Het is maar een voorbeeld. In het cafe voel ik me niet op mijn gemak. Dus dat weet ik al dat ik daar toch niets vind.quote:Op vrijdag 7 november 2008 00:05 schreef Louisa.Leka het volgende:
[..]
Volgens mij ben jij geinteresseerd of zoek jij naar paupermeisjes. Want ja, dat zijn die meisjes die impressed zijn vanj een overgetrainde body.
Dat dus niet eens. Ik heb wel in de vriendenclub maar die zijn al gesetteld met een vriend.quote:Op vrijdag 7 november 2008 00:06 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Dude, grow some balls! Je komt ook niet heel zeker over. Uitstraling en charisma kun je 'kweken' of iig de goede richting op stuwen. En ik had het idee dat je eigenlijk helemaal geen vrouwelijk contact hebt? Ik bedoel je kunt ook gewoon vriendinnen hebben waar je eens wat leuks mee doet..je hoeft er niet direct een relatie mee te hebben.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |