Dat is waar jaquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:27 schreef D.Rose het volgende:
[..]
Achter waarmee?
Er zijn ook nummers die hier uit komen en de USA pas laat bereiken (als ze er al komen)
Jaja....quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:23 schreef D.Rose het volgende:
[..]
Ik heb voor mijn collega's ook wat besteld
Ojee, 2 uur, stel je voor dat je zolang 'achter' ligtquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:31 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Dat is waar ja
Maar alles wat in de US is gemaakt is uiteraard altijd later hier, zelfs Metallica werd later (2 uur later) pas aandacht aan besteed...Vandaar dat ik toen maar ff op een Amerikaanse zender was ingeschakeld
Betwijfel ook of het een plaat is die moet groeienquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:39 schreef Paupermans het volgende:
Inderdaad, ongeinspireerde bagger.
En je hebt er ook nog goed weer bij. Althans hier in het Noorden is het fris maar de zon schijnt.quote:
Kan het me voorstellen dat dat auw doet...quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:49 schreef on_air het volgende:
Holy C.
Half zes op. Twee uur lag ik in bed. Voel me gaar, maar ik zag dernet mijn spiegelbeeld.
*auw*
Idem hier. Gelukkig bijna weekend.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:51 schreef MutZ het volgende:
[..]
Kan het me voorstellen dat dat auw doet...
Gelukkig hoef ik niet tegen mezelf aan te kijken.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:51 schreef MutZ het volgende:
[..]
Kan het me voorstellen dat dat auw doet...
Aww...quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:49 schreef on_air het volgende:
Holy C.
Half zes op. Twee uur lag ik in bed. Voel me gaar, maar ik zag dernet mijn spiegelbeeld.
*auw*
Hier schijnt ook 't zonnetje. Temperatuur nog niet gevoeld; nog niet buiten geweestquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:49 schreef -Hans- het volgende:
[..]
En je hebt er ook nog goed weer bij. Althans hier in het Noorden is het fris maar de zon schijnt.. Nog plannen dit weekend?
Je verveelt je niet.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:54 schreef on_air het volgende:
Dr. Pressure.
Weekend... vanavond radioborrel, van en tot hoe laat, geen idee.
Dan worden we nog ergens in de stad verwacht.
Morgen Klunen, museumnacht.
Zondag avondje Bitterzoet.
Maandag weer om 6u op AWW, De Kater Komt Later.
Buiten is het ongeveer 5 graden *koud*. Al die duizenden foto's? Daar ben je wel even zoet mee, gok ik.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:54 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Hier schijnt ook 't zonnetje. Temperatuur nog niet gevoeld; nog niet buiten geweest.
Eens kijken of ik dit weekend eindelijk de vakantiefoto's af krijg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |