Ja, maar zelfs als je het alleen met elkaar doet, is er nog genoeg variatie. Maar misschien heb je wel gelijk en is dat ook niet standaard. Ik heb ook niet echt veel vergelijkingsmateriaal...quote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:32 schreef Pjederdy het volgende:
[..]
Zolang je maar niet zo moeilijk doet over sex en onderscheid kunt maken tussen liefde en lust.
MAar dat probleem wat jij noemt speelt ook wel onder homo's hoor. Moet je hier af en toe die reacties maar eens lezen als het over sex gaat en de keuzes die wij maken. Daar straalt een onbegrip / intolerantie vanaf daar kon de SS nog een puntje aan zuigen! (wehehe, ik zei zuigen.)
Maar een vrouw kan zelf ook niet iemand nemen, zonder daarbij dan met hulpmiddelen te komen.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:34 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ja, maar zelfs als je het alleen met elkaar doet, is er nog genoeg variatie. Maar misschien heb je wel gelijk en is dat ook niet standaard. Ik heb ook niet echt veel vergelijkingsmateriaal...
Sex doe je niet alleen met een pik. Je hebt ook nog handen, een mond/tong (etc).quote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:37 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Maar een vrouw kan zelf ook niet iemand nemen, zonder daarbij dan met hulpmiddelen te komen.
Wat ik altijd doe is gewoon doorschrijven. Je hebt toch ergens in je hoofd en hart een plot in je hoofd (al kan dat vaak veranderen). Gewoon doorschrijven, en later de stukken herschrijven, als je het hele plot en verhaal hebt. Gewoon door blijven schrijven. Inspiratie komt maar 1 keer, herschrijven kan altijdquote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:35 schreef wonderer het volgende:
Crisis, ik zit de samenvattingen van de verschillende scenes van het hoofdstuk waar ik mee bezig ben te lezen en het slaat echt nergens op... Wat moet ik nou? Doorschrijven in de hoop dat er een leuk einde zich aandient, of eerst het plot omgooien en dan verder schrijven?
Ja homo's komen ook in allerlei soorten dat hebben de "hetero's" soms niet doorquote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:32 schreef Pjederdy het volgende:
[..]
Zolang je maar niet zo moeilijk doet over sex en onderscheid kunt maken tussen liefde en lust.
MAar dat probleem wat jij noemt speelt ook wel onder homo's hoor. Moet je hier af en toe die reacties maar eens lezen als het over sex gaat en de keuzes die wij maken. Daar straalt een onbegrip / intolerantie vanaf daar kon de SS nog een puntje aan zuigen! (wehehe, ik zei zuigen.)
Ja, dat is wel mijn taktiek meestal... Maar ik wil het in een keer goed hebbenquote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:39 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Wat ik altijd doe is gewoon doorschrijven. Je hebt toch ergens in je hoofd en hart een plot in je hoofd (al kan dat vaak veranderen). Gewoon doorschrijven, en later de stukken herschrijven, als je het hele plot en verhaal hebt. Gewoon door blijven schrijven. Inspiratie komt maar 1 keer, herschrijven kan altijd
Which reminds me... ik moet ook weer verder aan me verhaal (deel herschrijven, klote comp crashquote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:35 schreef wonderer het volgende:
Crisis, ik zit de samenvattingen van de verschillende scenes van het hoofdstuk waar ik mee bezig ben te lezen en het slaat echt nergens op... Wat moet ik nou? Doorschrijven in de hoop dat er een leuk einde zich aandient, of eerst het plot omgooien en dan verder schrijven?
Jah! En dan past het niet in het hokje dat ze vantevoren al bedacht hadden.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:41 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
Ja homo's komen ook in allerlei soorten dat hebben de "hetero's" soms niet door
Een heel verhaal in 1 keer goed... Ik wil jou zijnquote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:41 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ja, dat is wel mijn taktiek meestal... Maar ik wil het in een keer goed hebben
Cadans is 80%-90% eerste versie. In ieder geval inhoudelijk. Wel veel aan de tekst veranderd, maar het bleef dezelfde strekking hebben, alleen andere woorden.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:44 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Een heel verhaal in 1 keer goed... Ik wil jou zijn
ik bedenk deel per deel, soms wat makkelijker, soms wat moeilijkerEn aangezien ik nu met een verhaal bezig ben, waar ik mijn 25 vorige verhalen in kwijt wil
en het af wil maken, kost het heeeeeeeeeeel veeeeeeeeeeel tijd
ik zit dan 2 uur na te denken, over wat ze gaan doen in de komende 5 minuten
maar ja, ik heb ook wel veel eisen eraan
dat kan meespelen
Hokjes zijn echt eng. En uit amerikaquote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:43 schreef Pjederdy het volgende:
[..]
Jah! En dan past het niet in het hokje dat ze vantevoren al bedacht hadden.
Stress!!
quote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:45 schreef Pjederdy het volgende:
Zo, ik heb net even mijn google email uploader aangezet, nog 5 uurtjes en dan zitten alle 7.000 mailtjes uit mijn outlook in mijn google mail!
En nu ga ik even mijn tong bij iemand in zn hol duwen.
Casual is saai. Ik kleed me niet saai. Vind ik dan.quote:Maar even heel iets anders... MrBrightside... Te casual? Jij kleedt je toch ook casual? (hopelijk zeg ik nu niet iets vreeeeselijks. . .)
Ja, dat kloptquote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:46 schreef wonderer het volgende:
[..]
Cadans is 80%-90% eerste versie. In ieder geval inhoudelijk. Wel veel aan de tekst veranderd, maar het bleef dezelfde strekking hebben, alleen andere woorden.
zoekt foboquote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:49 schreef MrBrightside het volgende:
[..]
Casual is saai. Ik kleed me niet saai. Vind ik dan.En niet teveel in mn Fobo kijken, alleen tshirts en zo.
Ja wat een ramp, ze snappen er dan niks meer vanquote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:43 schreef Pjederdy het volgende:
[..]
Jah! En dan past het niet in het hokje dat ze vantevoren al bedacht hadden.
Stress!!
heb het ook even bekeken, vind het wel leuk, alleen die bril vind ik over de topquote:
Ik zal het wel weer verkeerd zeggen.....quote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:49 schreef MrBrightside het volgende:
[..]
Casual is saai. Ik kleed me niet saai. Vind ik dan.En niet teveel in mn Fobo kijken, alleen tshirts en zo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |