ik zou ze daar toch even op wijzen als ie er niet komt. je weet anders maar nooit waar ze 'het' doenquote:Op dinsdag 17 februari 2009 11:50 schreef siemi het volgende:
Shit, heb ik dat gemist. Dan gaan de kelderwanden komen. Die komen uit de fabriek. Had ik graag een foto van willen maken.
De manier van werken past precies in mijn verwachtingen van het bouwbedrijf. Ze werken niet helemaal volgens de regels en zullen er een teringzooi van maken tijdens de bouw. Ik sta nog te twijfelen of ik ze er op zal wijzen dat volgens contract er een dixi moet komen.
Bij ons op de bouw was er anders ook al een controleur geweest. En die zijn behoorlijk streng hoor.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 12:16 schreef ueberduitser het volgende:
[..]
lol, arbo regels in Duitsland??? Moet je eens opletten als ze straks een steiger bouwen...
Of de pannenleggers die de pannen gewoon het dak opgooien in plaats van met een liftje...
Bij ons op de bouw heb ik ook nooit een helm gezien, laat staan veiligheidsschoenen...
(bier daarentregen wel!)
Dan ben je denk ik te laat..quote:Op dinsdag 17 februari 2009 11:50 schreef siemi het volgende:
Shit, heb ik dat gemist. Dan gaan de kelderwanden komen. Die komen uit de fabriek. Had ik graag een foto van willen maken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
Kun je niet even een webcam installeren?quote:Op woensdag 18 februari 2009 08:50 schreef z80 het volgende:
ja hoor.
en als je de originele wil hebben laat het maar even weten.
ze zijn alleen niet allemaal even scherp.
maar voor een weblog is dit geen probleem.
Als je slim bent leg je deze opmerkingen even schriftelijk vast en stelt de aannemer verantwoordelijk als er lekkage komt, bla, bla, bla... en stuur je naar de aannemer....quote:Op dinsdag 17 februari 2009 22:46 schreef siemi het volgende:
Mijn bouwexpert belde me vanavond ook al. Ze hebben de kelderwanden gezet, maar er moet speciale tape onderin. Die moet exact in het midden volgens de fabrikant. Vonden ze niet echt nodig. Als het er maar ergens eronder ligt, dan komt het wel goed.
ik heb de benodigde dingen daarvoor niet.quote:Op woensdag 18 februari 2009 09:12 schreef qltel het volgende:
[..]
Kun je niet even een webcam installeren?
Jammer, livebeelden zouden best gaaf zijn..quote:Op woensdag 18 februari 2009 09:38 schreef z80 het volgende:
[..]
ik heb de benodigde dingen daarvoor niet.
geen netwerk kabels boven, ook geen wifi
en geen webcam.
Zeker, en best handig, iemand in de buurt die een oogje in het zeil houd..quote:Op woensdag 18 februari 2009 11:57 schreef siemi het volgende:
Deze foto's zijn al super, omdat ik alleen maar in het weekend en in het donker foto's kan maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |