quote:Maradona nieuwe bondscoach Argentinië
De voormalige voetbalkoning Diego Maradona is de nieuwe bondscoach van het nationale team van Argentinië. Dat heeft het volksidool dinsdag zelf bekendgemaakt na een onderhoud met voorzitter Julio Grondona, de voorzitter van de Argentijnse voetbalbond.
Oud-bondscoach Carlos Bilardo, die in 1986 de wereldtitel met Argentinië en Maradona veroverde, bevestigde het nieuws in Buenos Aires. Ook hij sprak dinsdag met preses Grondona.
Hij zet de lijnen uitquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 22:20 schreef Messenga het volgende:
'Snuifje nieuwe bondscoach'
Ik schud 'm zo uit m'n mouw. Serieus.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 22:27 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
He die grap is nog niet gemaakt
Precies. Wie is die Maradona nou helemaal ?quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 22:37 schreef Plato1980 het volgende:
Lachwekkend, als ik Argentijns international was zou ik weigeren om aan dit circus mee te doen en voorlopig bedanken voor het nationale team.
Een van de beste voetballers die er ooit geweest zijn, maar ook een ordinaire pauper met het IQ van een garnaal en daarom uitermate ongeschikt als bondscoach.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 22:38 schreef tong80 het volgende:
[..]
Precies. Wie is die Maradona nou helemaal ?
Plus het feit dat niemand hem zal durven ontslaan lijkt mequote:Op dinsdag 28 oktober 2008 22:39 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Een van de beste voetballers die er ooit geweest zijn, maar ook een ordinaire pauper met het IQ van een garnaal en daarom uitermate ongeschikt als bondscoach.
Heb wel eens van hem gehoord.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 22:39 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Een van de beste voetballers die er ooit geweest zijn, maar ook een ordinaire pauper met het IQ van een garnaal en daarom uitermate ongeschikt als bondscoach.
quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 22:39 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Een van de beste voetballers die er ooit geweest zijn, maar ook een ordinaire pauper met het IQ van een garnaal en daarom uitermate ongeschikt als bondscoach.
Meerdere keren zelfs, waarbij de laatste keer zijn aureool voor de buitenwereld flinke schade opliep door met een doorgesnoven hoofd en bloeddoorlopen ogen een goal tegen Griekenland te vieren.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 22:42 schreef tong80 het volgende:
[..]
Heb wel eens van hem gehoord.
Speelde ie op een WK ? Volgens mij wel. Of heb ik het mis ?
Voor FOK! kan het inderdaad wel eens een zegen zijn.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 22:48 schreef sjimz het volgende:
Maar goed, DAM had toch tijd over dus dit baantje kon hij er wel bij nemen
Ik dacht al zoiets gelezen te hebben. Was dat in de finale waar Griekenland kampioen werd ?quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 22:47 schreef Prosac het volgende:
[..]
Meerdere keren zelfs, waarbij de laatste keer zijn aureool voor de buitenwereld flinke schade opliep door met een doorgesnoven hoofd en bloeddoorlopen ogen een goal tegen Griekenland te vieren.
Imho is het feit dat het een coke-head was/is de reden dat Pelé de beste ter wereld werd
Zou kunnen, speelde Maradona voor de Seychellen?quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 22:51 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik dacht al zoiets gelezen te hebben. Was dat in de finale waar Griekenland kampioen werd ?
Er is wel een scheidsrechter uit de Seychellen op het WK 2010quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 22:57 schreef Prosac het volgende:
[..]
Zou kunnen, speelde Maradona voor de Seychellen?
Logisch, de kans dat dit goed gaat is praktisch nul en afgezien daarvan zou ik er ook niks voor voelen om onder het regime van die doorgesnoven vette pad te moeten trainen.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 23:06 schreef Radegast het volgende:
Messi zal wel een beetje balen, die steunde opelijk een andere kandidaat en was Maradona een beetje beu dacht ik.
quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 22:09 schreef Kopbal het volgende:
Maradona mag de lijnen gaan uitzetten dus.
Happel en Beckenbauer waren het welquote:Op woensdag 29 oktober 2008 01:02 schreef golfer het volgende:
Bijna net zo dom als Van Basten ooit bondscoach maken.
Nog even en Zidane is coach van Frankrijk en Luis Figo van Portugal.
Wat een onzin om te denken dat de beste spelers ook goede bondscoaches kunnen zijn.
Ze hebben allebei een schoonzoon?quote:Op woensdag 29 oktober 2008 01:21 schreef TLC het volgende:
Quizvraag ; wat heeft Maradona nu met Bert van Marwijk gemeen ?
Samen een schoonzoon die international isquote:Op woensdag 29 oktober 2008 01:21 schreef TLC het volgende:
Quizvraag ; wat heeft Maradona nu met Bert van Marwijk gemeen ?
Beiden een tattoo van Ché Guevara op hun arm.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 01:21 schreef TLC het volgende:
Quizvraag ; wat heeft Maradona nu met Bert van Marwijk gemeen ?
En ook: Allebei kansloos als bondscoach?quote:Op woensdag 29 oktober 2008 01:21 schreef TLC het volgende:
Quizvraag ; wat heeft Maradona nu met Bert van Marwijk gemeen ?
Is toch geweldig ?quote:
Hiddink ook.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 01:16 schreef tong80 het volgende:
[..]
Happel en Beckenbauer waren het wel
Speelde Hiddink op en WK ?quote:
Als hij van onbesproken gedrag was, zou het geweldig zijn idd. Iemand die zijn hele carriere geleefd is door anderen, moet nu ineens de leider zijn van een voetballand, kom op zegquote:Op donderdag 30 oktober 2008 00:24 schreef tong80 het volgende:
Schiterend dat Maradona het doet.
Péle kreeg altijd commentaar dat ie als buitenstaander commentaaar had.
Cruijff wordt verweten dat ie nooit bondscoach werd.
Nu doet Maradona het wel en is het weer niet goed.
Onbesproken gedrag ?quote:Op donderdag 30 oktober 2008 00:33 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
Als hij van onbesproken gedrag was, zou het geweldig zijn idd. Iemand die zijn hele carriere geleefd is door anderen, moet nu ineens de leider zijn van een voetballand, kom op zeg
Maradona is al een jaar of twee op de goede weg hoor. Geen drugs, heel weinig drank. Is echt gekalmeerd.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 00:33 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
Als hij van onbesproken gedrag was, zou het geweldig zijn idd. Iemand die zijn hele carriere geleefd is door anderen, moet nu ineens de leider zijn van een voetballand, kom op zeg
11 februari in Marseille tegen Frankrijk las ik net.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 01:22 schreef reem het volgende:
de eerstvolgende vriendschappelijke wedstrijd spelen ze tegen Schotland, maar dan is Maradona er nog niet bij. De daaropvolgende wedstrijd, tegen een oostblokland (volgens mij hongarije), dan zit diego voor t eerst op de bank.
Na Rotterdam de grootste doorvoerhaven qua drugs.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 01:33 schreef Radegast het volgende:
[..]
11 februari in Marseille tegen Frankrijk las ik net.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |