Denk dat de credits meer bij GlowMouse thuis horen. Aangezien die er in beginsel niet akkoord mee ging.quote:Op woensdag 5 november 2008 19:34 schreef Omnifacer het volgende:
Bierie, briljant.
Pas bij het lezen van dit topic realiseer ik me pas dat het inderdaad erg krom is
Toch eens een balletje opgooien bij de werkgroep
Ow, credits naar GlowMouse danquote:Op woensdag 5 november 2008 20:55 schreef Bierie het volgende:
[..]
Denk dat de credits meer bij GlowMouse thuis horen. Aangezien die er in beginsel niet akkoord mee ging.
Mag ik vragen welke "werkgroep" je op doelt?
Om de pijn te verzachten wil ik best een certificaat maken met WordArtquote:Op woensdag 5 november 2008 19:32 schreef GlowMouse het volgende:
Nog geen diploma of uitnodiging gehad trouwens
Hoe weet ik zeker dat jij niet gewoon een echt diploma namaakt?quote:Op donderdag 6 november 2008 01:44 schreef DonPerignon het volgende:
[..]
Om de pijn te verzachten wil ik best een certificaat maken met WordArt![]()
Hebben ze bij jullie het checken op plagiaat helemaal afgeschafd? Welke faculteit?quote:Op zaterdag 8 november 2008 14:09 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Iedereen heeft het erover dat hij Ephorus moet gebruiken bij de UvA, maar ik heb er nog nooit van gehoord. Bij ons gebruikten ze vroeger "turnitin.com", maar nu helemaal niets meer. Ik vind het sowieso onzin, je kan toch wel zien of iets geplagieerd is of niet.
Gefeliciteerd, had geen zin om het hele topic te lezenquote:Op zondag 9 november 2008 20:44 schreef GlowMouse het volgende:
Die is al geweest: mijn beroep is gegrond. Motivering van de uitspraak komt binnen enkele weken.
Het zal je vast niet verrassend dat ik het oneens ben met je opmerking dat het uitvergroot is / wordt. Privacy schending is en blijft privacy schending. Komt nog eens mee dat er varierend van het soort onderwijs / opleiding wat je doet er wel degelijk dingen kunnen voorkomen die ik niet zo 1,2,3 aan derden beschikbaar wil stellen.quote:Op woensdag 26 november 2008 12:26 schreef Kikkerr het volgende:
Heb net even deel 1 en 2 doorgelezen en ik moet zeggen dat ik het een indrukwekkend topic vind
Ik vind wel dat de privacyschending wel erg uitvergroot wordt in jullie betoog. Het is 'maar' een scriptie die slechts dient voor het verkrijgen van je diploma's. Daarna begint het 'echte leven' pas imho... Ik zou er zelf niet mee zitten als iemand over 30 jaar mijn scriptie opnieuw uit de database vist. Wat is er dan nog relevant aan? En wat zou een bezwaar zijn om dit niet te willen?
Totaal mee eens. Het moet mogelijk blijven om kritiek te leveren op procedures in formele instuties, voor je het weet verandert een universiteit in een bureaucratische dictatuur ala Stasi-hoofdkwartier.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 08:15 schreef Dunckie het volgende:
Soms moet je ook gewoon principieel zijn, dat maakt je toch niet meteen verdacht?
Als je er goed over nadenkt eigenlijk ronduit asociaal van ze. Stel je voor dat je afhankelijk bent van je diploma voor een baan die je graag wilt of een vervolgopleiding.quote:Op woensdag 26 november 2008 18:50 schreef GlowMouse het volgende:
Nog geen diploma en nog geen motivering. Ik heb gisteren wel gebeld, en het zou binnen een weekje geregeld zijn. Dat wordt ook wel tijd, want de termijn waarbinnen uitspraak gedaan moet zijn bedraagt 10 weken.
Nee want ze hebben het recht om hem tegen te werken terwijl hij gelijk heeftquote:Op donderdag 27 november 2008 10:17 schreef L.Denninger het volgende:
Ja, vreemd is dat, je zou toch denken dat die mensen enorm veel zin hebben om moeite voor jou te doen
Er zijn weinig verzekeringen die je bijstaan bij een vordering uit onrechtmatige daad (net zoals bij echtscheiding).quote:Op donderdag 27 november 2008 11:56 schreef Bierie het volgende:
heb je geen rechtsbijstand verzekering?
Ik verwacht dat het alleen voor GlowMouse gaat gelden. Maar aangezien ik ook op de Universiteit van Tilburg zit ben ik wel benieuwd naar het resultaat. Misschien handig voor de toekomst.quote:Op donderdag 4 december 2008 10:36 schreef Wouser het volgende:
En dit gaat gelden voor de hele uni van Tilburg of enkel voor jou
Belachelijk....quote:Op woensdag 10 december 2008 10:53 schreef GlowMouse het volgende:
Nee, niks ondanks de belofte dat ik de uitspraak wel binnen een week zou krijgen. Zodra ik die brief heb, scan ik hem in en post ik hem.
Faculteit der Geesteswetenschappen.quote:Op zaterdag 8 november 2008 14:09 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Iedereen heeft het erover dat hij Ephorus moet gebruiken bij de UvA, maar ik heb er nog nooit van gehoord. Bij ons gebruikten ze vroeger "turnitin.com", maar nu helemaal niets meer. Ik vind het sowieso onzin, je kan toch wel zien of iets geplagieerd is of niet.
Kan me niet voorstellen.quote:Op donderdag 8 januari 2009 15:24 schreef AustralianKing het volgende:
Als je een Engelse tekst vertaal naar het Nederlands haalt Ephorus dat er dan ook uit? Ik heb namelijk veel Engelse bronnen gebruikt en ben benieuw of Ephorus dat dan ziet als plagiaat.
Tjah ze proberen het in de doofpot te stoppen hequote:Op donderdag 8 januari 2009 22:04 schreef GlowMouse het volgende:
De brief bleek te zijn verstuurd net nadat ik mijn post had gecheckt, en dat is alweer een tijdje geleden. Ondanks dat de termijn waarbinnen uitspraak was gedaan al ruim was overschreden, duurde het nou ook weer niet zo heel erg veel te lang.en
. Wel een diploma, geen principiële uitspraak.
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
quote:Helaas is het college niet ingegaan op mijn standpunt dat de eis voor medewerking aan een plagiaatcheck in strijd is met de WHW. Ik voorzie derhalve dezelfde problematiek bij mijn masterscriptie. Om dit voor te zijn wil ik voorstellen dat de examencommissie onafhankelijk juridisch advies inwint over de houdbaarheid van de eis. Dit zou voor mij, voor de faculteit, en voor andere faculteiten met een plagiaatcheck duidelijkheid bieden. Het gaat mij met name om strijd met art. 7.10 lid 1 WHW en strijd met het auteursrecht. Mocht u juridisch advies inwinnen dat op deze twee punten duidelijkheid verschaft, zal ik mij daar te zijner tijd bij neerleggen.
Ik bedoel: dan winnen ze ff juridisch advies in bij iemand die op hun hand is en dan moet jij het maar aannemen....quote:Mocht u juridisch advies inwinnen dat op deze twee punten duidelijkheid verschaft, zal ik mij daar te zijner tijd bij neerleggen.
quote:Op donderdag 8 januari 2009 22:58 schreef GlowMouse het volgende:
Vandaar ook het woordje onafhankelijk in de zin ervoor. Ik neem aan dat ze gewoon een advocatenkantoor om advies gaan vragen. Het moge duidelijk zijn dat ik met de in-house jurist geen genoegen neem
Niet helemaal hoor. De volgende keer geeft de universiteit gewoon niet het cijfer door aan de onderwijsadministratie voor de plagiaatcontrole gedaan is. Dan heb je geen poot om op te staan verder.quote:Op donderdag 8 januari 2009 22:19 schreef PietjePuk007 het volgende:
Oftewel jij "komt er mee weg" en de volgende moet precies dezelfde weg bewandelen om ook tot dit resultaat te komen. Dat doet geen mens, knap gespeeld van die lui.
Het is net klaar na een half jaarquote:Op vrijdag 9 januari 2009 05:07 schreef 3.14159 het volgende:
Ephorus.
Interessant, ik wil het volgen.
Ja ok, dus pas bij master thesis (als muis daar zin in heeft iigquote:Op vrijdag 9 januari 2009 05:25 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Niet helemaal hoor. De volgende keer geeft de universiteit gewoon niet het cijfer door aan de onderwijsadministratie voor de plagiaatcontrole gedaan is. Dan heb je geen poot om op te staan verder.
Hier heb ik net antwoord op gehad, wat neerkomt op 'geen strijd met WPB' (noemde ik die?), en 'voor de rest zoek je het zelf maar uit'. Ze denken wel vooruit daarquote:Op donderdag 8 januari 2009 22:24 schreef GlowMouse het volgende:
Voor de afhandeling van de verstrekking van mijn diploma moest ik de examencommissie nog mailen. Aan die mail heb ik het volgende stukje toegevoegd.
[..]
Ik denk voorlopig nietsquote:
quote:Op woensdag 28 januari 2009 13:01 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Hier heb ik net antwoord op gehad, wat neerkomt op 'geen strijd met WPB' (noemde ik die?), en 'voor de rest zoek je het zelf maar uit'. Ze denken wel vooruit daar
Heb je vergelijkbare ervaringen?quote:Op woensdag 28 januari 2009 17:36 schreef Dunckie het volgende:
[..]
Examencommissies zijn ook overal hetzelfde zeg....
Niet vergelijkbaar qua onderwerp, wel qua reacties van de examencommissie. Je krijgt het gevoel dat ze het niet zo serieus nemen. Ze lezen je mails slecht, je krijgt onduidelijke antwoorden, ze negeren gewoon bepaalde dingen, ze gaan niet op argumenten in. Ik heb niet het gevoel dat ze er onbevooroordeeld en objectief in staan.quote:Op woensdag 28 januari 2009 17:40 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Heb je vergelijkbare ervaringen?
Ik heb sowieso maar eens een e-mailtje teruggestuurd dat ik het betreur hoe slecht mijn mails gelezen worden, en dat ik het op prijs zou stellen wanneer zij alsnog een standpunt in zou nemen met betrekking tot de overige regelgeving.
En ik heb een advocatenkantoor gespecialiseerd in onderwijsrecht een vraag gesteld
De masterscriptie zit in Ephorus. Het eerdergenoemde advocatenkantoor twijfelde. Ik verwachtte niet dat het college zou besluiten Ephorus te verbieden, en de rechtbank is duur en onzeker.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 15:03 schreef eleusis het volgende:
Wat is hier eigenlijk van gekomen? Is de masterscriptie zonder meer geaccepteerd?
Of heeft GlowMouse uitloop
Heb je nou het idee dat je hebt verloren of heb je ergens iets gewonnen?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 19:18 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
De masterscriptie zit in Ephorus. Het eerdergenoemde advocatenkantoor twijfelde. Ik verwachtte niet dat het college zou besluiten Ephorus te verbieden, en de rechtbank is duur en onzeker.
niks gewonnen uiteindelijkquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 19:41 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Heb je nou het idee dat je hebt verloren of heb je ergens iets gewonnen?
Dat is droevig.quote:
dat is de uitspraak.quote:Op donderdag 8 januari 2009 22:04 schreef GlowMouse het volgende:
De brief bleek te zijn verstuurd net nadat ik mijn post had gecheckt, en dat is alweer een tijdje geleden. Ondanks dat de termijn waarbinnen uitspraak was gedaan al ruim was overschreden, duurde het nou ook weer niet zo heel erg veel te lang.en
. Wel een diploma, geen principiële uitspraak.
Pagina 1
Pagina 2
Pagina 3
Kreeg vandaag een mail van mijn opleiding (Hogeschool Utrecht) dat ze vanaf nu ook gebruik gaan maken van Ephorus.quote:Op zaterdag 9 april 2011 14:24 schreef RobertoCarlos het volgende:
Hier in Leiden wordt Ephorus in de master trouwens nauwelijks nog gebruikt.
net als een ander plagiaatprogramma trouwens
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |