Ik heb nu als indirecte vrije trappen :quote:Op zondag 2 november 2008 23:28 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
aha je houdt het dus niet echt bij.. dan zoek ik het zelf idd wel even op..
Maar ik denk dat dat nog te laag is om er echt iets van te merken. Mn keeper moet iig nog een stuk beter in worden want ik kreeg er (in mn onverdiende gewonnen wedstrijd) wel 1 tegen.quote:Verdediging goed (heel laag)
Aanval goed (heel laag)
Ben er nog niet uit of ik die wel prettig vind.. Je moet met truukjes werken om een stat onbeperkt te laten vinden en ik zoek ook graag in de leeftijd van 17 t/m 35.. Gewoon zien wat er komt.quote:Op maandag 3 november 2008 14:50 schreef rompompom het volgende:
De nieuwe TL!
Gisteren niet helemaal verdiend 3-4 gewonnen, maar dat compenseert eerdere zure verliezen behoorlijk. Fijn weg van een directe degradatieplek, komende week tegen een zware concurrent!
aha oke.. wat heeft je keeper dan momenteel op spelhervattingen? Wel vreemd eigenlijk dat je er bij Goed (laag) nog niks van merkt..quote:Op maandag 3 november 2008 16:06 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ik heb nu als indirecte vrije trappen :
[..]
Maar ik denk dat dat nog te laag is om er echt iets van te merken. Mn keeper moet iig nog een stuk beter in worden want ik kreeg er (in mn onverdiende gewonnen wedstrijd) wel 1 tegen.
Jah vind ik ook maar ja je zal t wel naar goddelijk kunnen krijgen en dan is goed natuurlijk nog erg laag. Ook raar dat mn tegenstander er wel 1 2 scored met :quote:Op maandag 3 november 2008 16:42 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
aha oke.. wat heeft je keeper dan momenteel op spelhervattingen? Wel vreemd eigenlijk dat je er bij Goed (laag) nog niks van merkt..
Dit is mn keeper. (Misschien komt t ook wel door zn vorm)quote:Indirecte vrije trappen
Verdediging zwak (zeer hoog)
Aanval matig (laag)
quote:Zefiros Fanariotis Voeg toe aan je bookmarks
TSI = 10 190, 26 jaar en 70 dagen, zwak in vorm
Heeft zwak ervaring en is een redelijk leider
Conditie: uitstekend Keepen: uitmuntend
Positiespel: rampzalig Passen: rampzalig
Vleugelspel: rampzalig Verdedigen: rampzalig
Scoren: rampzalig Spelhervatting: redelijk
Mijn mid die als enige goed in vorm is kreeg gisteren een doods trap en meteen +5quote:Op maandag 3 november 2008 17:11 schreef GeneraalUli het volgende:
6 officiële wedstrijden, 6 blessures..
Waarvan 1 speler 2 keer geblesseerd is geraakt (2x 2 weken).
Als je ff een openingsbod wil plaatsen op deze spelert (1.2 miljoen)quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 11:49 schreef -J-D- het volgende:
Nog iemand geinteresseerd in een bod van 24 miljoen of zo voor een speler?
Wat moet ik met dat geld?
Ik vind het niet echt beperkingen. Zelfs als ik een algemenere zoektocht doe, betrap ik mezelf er op dat ik uiteindelijk toch wat strengere criteria gaan hanteren bij het bekijken van de resultaten. En je hoeft nu tenminste niet meer de spelerspagina te openen om de belangrijke info te bekijken.quote:Op maandag 3 november 2008 16:10 schreef nicomart het volgende:
[..]
Ben er nog niet uit of ik die wel prettig vind.. Je moet met truukjes werken om een stat onbeperkt te laten vinden en ik zoek ook graag in de leeftijd van 17 t/m 35.. Gewoon zien wat er komt.
Heb je ook wel gelijk in.. Meestal laat ik de leeftijd buiten beschouwing, maar vind ik 28+ toch niet interessant. Verder is het zeker ok dat je niet elke zone apart af moet.quote:Op maandag 3 november 2008 18:16 schreef rompompom het volgende:
[..]
Ik vind het niet echt beperkingen. Zelfs als ik een algemenere zoektocht doe, betrap ik mezelf er op dat ik uiteindelijk toch wat strengere criteria gaan hanteren bij het bekijken van de resultaten. En je hoeft nu tenminste niet meer de spelerspagina te openen om de belangrijke info te bekijken.
Ik heb gelukkig nog geen zware gehad (+1, +2), maar het blijft kut.quote:Op maandag 3 november 2008 17:12 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Mijn mid die als enige goed in vorm is kreeg gisteren een doods trap en meteen +5![]()
hmmz.. ik zal het toch eens wat beter in de gaten houden... ben wel benieuwd.. anders moet ik toch maar ook spelhervattingen gaan trainen..quote:Op maandag 3 november 2008 17:04 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Jah vind ik ook maar ja je zal t wel naar goddelijk kunnen krijgen en dan is goed natuurlijk nog erg laag. Ook raar dat mn tegenstander er wel 1 2 scored met :
[..]
Dit is mn keeper. (Misschien komt t ook wel door zn vorm)
[..]
Ik hou je wel op de hoogte.quote:Op maandag 3 november 2008 19:45 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
hmmz.. ik zal het toch eens wat beter in de gaten houden... ben wel benieuwd.. anders moet ik toch maar ook spelhervattingen gaan trainen..
Op mijn spelert heeft ie niet ook gebodenquote:
quote:Tenzin Wassink 500 000 ¤
quote:Tenzin Wassink (223391644) [Staat op de transferlijst] Voeg toe aan je bookmarks Alltid!
18 jaar en 1 dagen, redelijk in vorm, gezond
Een controversieel persoon die temperamentvol en berucht is.
Heeft waardeloos ervaring en is een redelijk leider
Specialiteit: Krachtig
Volgende verjaardag: 22-02-2009
Nationaliteit: Nederland Nederland
Total Skill Index (TSI): 460
Loon: 355 ¤/week
Eigenaar: FC RKDEO
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: zwak Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: waardeloos
Vleugelspel: matig Verdedigen: redelijk
Scoren: zwak Spelhervatting: redelijk
ik heb 2 prutsers wereldkeepers te koop staan, mag je rustig effe op biedenquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 11:49 schreef -J-D- het volgende:
Nog iemand geinteresseerd in een bod van 24 miljoen of zo voor een speler?
Wat moet ik met dat geld?
Ik wil ook nog wel wat te koop zettenquote:Op maandag 3 november 2008 20:38 schreef -J-D- het volgende:
Graag gedaan allen
Heb nog maar 20 miljoen over nu
sinterklaas, wie kent hem niet, sinterklaas sinterklaas en natuurlijk zwarte pietquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |