En marokaanse meisjes met nederlandse jongens?quote:Op maandag 22 december 2008 14:46 schreef ShabNa3Na3 het volgende:
Gelukkig zijn Marokkanen in trek bij blonde mooie dames.
Ivm bloedwraak/eerwraak/terroristische aanslagen/een meute aggressieve scootersjappies zie je dat niet zo vaakquote:Op maandag 22 december 2008 18:30 schreef Menelikboy het volgende:
[..]
En marokaanse meisjes met nederlandse jongens?
whahahah..quote:Op dinsdag 23 december 2008 07:41 schreef Elegy het volgende:
[..]
Ivm bloedwraak/eerwraak/terroristische aanslagen/een meute aggressieve scootersjappies zie je dat niet zo vaak
Ja.. ik heb trouwens gedate met een irakeesje meisje. Heb gezoend met haar ik was voor haar de eerste jongen waar ze mee zoende ze had een hoofdoek op, ze dacht er over na om zich te bekeren tot het christendom. Ze vond de geheim houding ook maar niks vond ze zelf, haar broer die mocht meisjes mee nemen naar zijn huis en doen wat hij wilt maar zij mocht helemaal niks doen. Zelfs niet eens van haar eigen moeder. Maar vond de date wel interresant de arabische jongens keken wel naar mij op toen ik met haar in de stad liep.quote:Op woensdag 24 december 2008 12:53 schreef Elegy het volgende:
Weet ik dat, wat ik er van vernomen heb is dat de meisjes wat beschermder worden opgevoed, zogezegd.
Ik zou het zelf helemaal geen probleem vinden hoor, om te daten met een marokkaans of turks meisje. daar zitten ook hele mooie exemplaren tussenAlleen die geheimhouding, dat trek ik dan weer niet.
Zie ik zo vaak.quote:Op maandag 22 december 2008 18:30 schreef Menelikboy het volgende:
[..]
En marokaanse meisjes met nederlandse jongens?
dat zegt deze mocro zeker..quote:Op maandag 22 december 2008 14:46 schreef ShabNa3Na3 het volgende:
Gelukkig zijn Marokkanen in trek bij blonde mooie dames.
Het mooie is dat die Irakese meisje nog onervaren was. Ze was helemaal niet preuts ze was wild met mij hoor toen ik met haar zoende whahah, wel mooi om te zien eigenlijk. Ik zag mezelf in haar toen ik nog onervaren en nog aarzelde om een stapje te ondernemen.quote:Op woensdag 24 december 2008 14:03 schreef motherflocker het volgende:
Heb zelf nog een paar dates met een marokaans meisje gehad die helemaal niet preuts was , maar verder als pijpen wilde ze niet gaan..
hoezo is de nederlander te gereserveerd?quote:Op woensdag 24 december 2008 15:23 schreef CyclingGirl het volgende:
Spanjaard = huidige vriend
Italiaan = veel praatjes vullen weinig gaatjes
Nederlander = te gereserveerd
Belg = leuk taaltje maar that's it
Australier = was erg lekker
Portugees = snel en niet efficient
quote:Op woensdag 24 december 2008 15:23 schreef CyclingGirl het volgende:
Italiaan = veel praatjes vullen weinig gaatjes
ze heb gelijk nederlandse wijven zijn ook zo afwachtendquote:Op woensdag 24 december 2008 15:51 schreef Menelikboy het volgende:
[..]
hoezo is de nederlander te gereserveerd?
quote:Op woensdag 24 december 2008 16:45 schreef Menelikboy het volgende:
henkie benkie
is dat je hond? leuk hoor.
noobquote:geregistreerd op: dinsdag 23 september 2008 @ 23:11
nee ik gaap van jou, je bent pas net geregrisreerd en denkt nu al dat die pappie fok isquote:Op woensdag 24 december 2008 17:16 schreef Menelikboy het volgende:
[..]
wat bedoelje daarmee henkie? Ben je nou opeens moe? Moet je slapen ?
quote:Op woensdag 24 december 2008 17:22 schreef henkzijlstra het volgende:
[..]
nee ik gaap van jou, je bent pas net geregrisreerd en denkt nu al dat die pappie fok is
Negeer hem, hij is niet goed wijs.quote:Op woensdag 24 december 2008 17:24 schreef Menelikboy het volgende:
[..]
pappie fok is ? wat bedoelje daar nou mee ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |