Thanks, nu werkt het wel. Dacht juist dat ik een normale SD kaart had... Werkt nu dus, echt vet. In hoeverre worden games eigenlijk gerenderd zoals vroegah op de snes? Het lijkt mij allemaal behoorlijk origneel maar ik heb al jaren geen snes meer aangeraakt en met zsnes op de computer had je altijd een hele lading filters die je er overheen kon gooien. Heb nu alleen de video filter op original gezet.
Mariokart is trouwens wel moeilijk geworden zeg, op de ds en wii is het een eitje maar op de snes is het echt weer inkomen.
Iemand trouwens enig idee of deze emu ooit online zal krijgen? dat vond ik altijd zo cool aan zsnes, gingen we gewoon online dbz hyper dimension spelen
Op zondag 21 oktober 2007 20:47 schreef StefanP het volgende:300PK is in de autowereld geen 300PK. Klaar.