Dat zijn geen HP personagesquote:Op woensdag 22 oktober 2008 19:55 schreef Samzz het volgende:
Meer een Speedy Gonzales
Maar ik denk dat ik ze Co, Teunis, Dries, Pim en Kees ga noemen
Noem je die naar dat snelle vliegende balletje uit dat spel met die bezems.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 19:49 schreef Samzz het volgende:
Hihihi een visje gaat echt als een gek heel het aquarium door
Hahaquote:Op woensdag 22 oktober 2008 19:58 schreef Samzz het volgende:
Weet ik. Maar dit zijn van die oerhollandse namen en dat past totaal net bij dat soort visjes en daarom vind ik het leuk
De snaaiquote:Op woensdag 22 oktober 2008 19:58 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Noem je die naar dat snelle vliegende balletje uit dat spel met die bezems.
ik vind het wel wat hebbenquote:Op woensdag 22 oktober 2008 20:02 schreef Samzz het volgende:
[..]
De snaai
Ik heb al besloten ze oerhollandse namen te gevenDat past totaal niet en dat vind ik leuk. Sowieso... een vis met de naam Teunis?
Doe dan Johan. Want phineas is geen nederlandse naamquote:Op woensdag 22 oktober 2008 20:04 schreef Samzz het volgende:
Ik ga de naam Kees veranderen in Phineas.
Pics or it didn't happen.quote:
Ben jij stiekem homo? Of hoop je dat zijn vriendin meegaat en ook op de plaat komt?quote:
Nou, Rudolf zet me wel aan het twijfelen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 20:21 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Nou, Rudolf zet me wel aan het twijfelen.
Okee, het is je vergevenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
What you forget, you are gonna repeat.
|| justdiggit.org ||
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |