Aangezien ik een aantal goedlopende sites heb met google adsense, kan mijn geluk niet meer opquote:Op maandag 20 oktober 2008 22:12 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Hm, jammer. Die 1,55 was zo gek nog niet (om in de USA te shoppen, that is).
quote:Op maandag 20 oktober 2008 22:14 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Aangezien ik een aantal goedlopende sites heb met google adsense, kan mijn geluk niet meer op
Nogal, +4,7%quote:
Ik heb wat orders voor turbo's long ingezet, even kijken of ze doorlopen aangezien ik er een redelijk strakke limiet op heb gezet...quote:Op maandag 20 oktober 2008 22:19 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Nogal, +4,7%dat wordt weer feest morgen. Goed want dan dienen zich wellicht wat shortkansen aan. Nog niet op dit soort niveaus denk ik trouwens
Treurig idd.:')quote:Op maandag 20 oktober 2008 19:18 schreef ItaloDancer het volgende:
Ook zo slecht op BNR vanmiddag:
ING was vrijdag met 27% gezakt, vandaag met 29% gestegen, dus dat verlies is weer helemaal goed gemaakt.
![]()
NEE!! Pak er een basisschoolwiskundeboek bij
Moest lachenquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 02:44 schreef star_gazer het volgende:
Om nog even door te gaan op Meki's request:
[ afbeelding ]
quote:Openingskoers 275,32
Denk ik ook. Ik vermoed dezelfde week als het vorige en met een bodem rond de 220. Daarna licht herstel tot 300 tot het einde van het jaar om in januari onder de 200 te duiken.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 09:23 schreef ijsblokjes het volgende:
Wat denken jullie dat de AEX vandaag gaat doen?
Ik denk -1%; ik heb het idee dat we deze week nog wel weer een stuk(je) naar beneden gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |