quote:Vooral hun binding met Fortuyn was nogal minimaal kennelijk........
Op woensdag 08 mei 2002 03:00 schreef Hagelslag het volgende:Nederland Bekent Kleur is een onafhankelijke organisatie zonder binding met welke politieke of maatschappelijke organisatie dan ook.
Hoe haal je het in je botte hersens om een anti-racisme betoging aan Fortuyn ''op te dragen"''?
Waarom denk je dat de PvdA en het CDA niet mee wilden doen
quote:Dat die IS schorem is staat wel vast, nog zo'n triest voorbeeld:http://www.internationalesocialisten.org/commentaar/fortuyncomment.htm
Op woensdag 08 mei 2002 03:01 schreef R@b het volgende:[..]
Je verwart GroenLinks met dat schorem van de Internationale Socialisten.
quote:In 1923 begon Hitler, geďnspireerd door Mussolini, aan een mars op Berlijn. Zijn 'Bierkelderputch' werd een fiasco en Hitler ging de cel in waar hij rustig aan 'Mein Kampf' kon schrijven. Fortuyn zoekt, zoals elke fascist, keer op keer de grens tot waar hij kan gaan. Hij is nog geen Hitler, en Nederland nu is niet Duitsland in 1923. Dus hield Fortuyn het dit weekend bij Bierkeldertaal. Tijdelijk lijkt hij op weerstand te stuiten, maar zolang dit slechts de weerstand is vanuit de gevestigde politiek kan hij zijn spel spelen: als rebel van rechts tegen 'het establishment' trappen en daarmee de deur wagenwijd openzetten voor extreem-rechtse politiek. Zelfs als hij in de peilingen een dip doormaakt, blijft de voedingsbodem voor de 22 zetels die hem een week geleden beloofd werden bestaan.
Op woensdag 08 mei 2002 03:07 schreef Slam het volgende:[..]
Dat die IS schorem is staat wel vast, nog zo'n triest voorbeeld:http://www.internationalesocialisten.org/commentaar/fortuyncomment.htm
Pim Fortuyn moet gestopt worden, maar dat kan pas echt gebeuren als er een oplossing komt voor de frustraties waaruit hij put. Of Fortuyn met of zonder LN verder gaat, de noodzaak voor een tegencampagne blijft. De voorpagina van De Socialist is daarmee alleen maar actueler geworden: Geen stem voor deze racist - vecht voor een links alternatief.
11 februari 2002
==
Nee hoor, wij hebben Fortuyn niet gedemoniseert..........
quote:Dat zijn de IS, wie luistert daar nou naar
Op woensdag 08 mei 2002 03:11 schreef R@b het volgende:
In 1923 begon Hitler...
Geen stem voor deze racist - vecht voor een links alternatief.Nee hoor, wij hebben Fortuyn niet gedemoniseert..........
Maar serieus:
- Fortuyn demoniseerde net zo goed (spreken over 'puinhopen', 'achterlijke cultuur' e.d.)
- voor zover we het nu kunnen inschatten, is de moordenaar niet geinspireerd door het feit dat Fortuyn een 'demon' zou zijn, maar heeft hij hem gepakt omdat het een in het oog springende figuur was, die continu in the picture stond. En sowieso niet vanwege zijn vermeende 'racisme', maar waarschijnlijk om zijn plannen om het verbod op het fokken van pelsdieren op te heffen. Op dat punt heeft echt niemand hem gedemoniseerd hoor
Brrrr trouwens over die Pepijn van de rode fascisten, als je de ogen van die jongen zag kon je heel goed begrijpen waarom lui uit die kringen geneigd zijn tot het gebruik van geweld.
quote:Dat was die rode fascist Pepijn waar ik het over had.
Op woensdag 08 mei 2002 05:19 schreef Slam het volgende:
Ik zat vannacht naar een herhaling van NOVA te kijken en daar was een jongen aan het woord van deze Internationale Socialisten, het ging over die "Stop Fortuyn poster" natuurlijk nam hij geen enkel woord of iets terug. Neehoor we staan volledig achter onze eigen ideeen. Ik snap niet hoe die mensen achter hun eigen waan ideeen kunnen staan.
quote:Maar hij maakte nooit de vergelijking tussen de gevestigde orde en de meest WALGELIJKE politici, fascisten, rascisten en massa moordenaars!
Op woensdag 08 mei 2002 03:16 schreef Fogerty het volgende:[..]
Dat zijn de IS, wie luistert daar nou naar
Maar serieus:
- Fortuyn demoniseerde net zo goed (spreken over 'puinhopen', 'achterlijke cultuur' e.d.)
quote:Ach het is ook niet eenvoudig om de ene rode fascist van de andere te onderscheiden.
Op woensdag 08 mei 2002 03:01 schreef R@b het volgende:[..]
Je verwart GroenLinks met dat schorem van de Internationale Socialisten.
quote:Borst en Bin Laden toch? Of was dat iemand anders die dat zei?
Op woensdag 08 mei 2002 05:22 schreef Slam het volgende:
Maar hij maakte nooit de vergelijking tussen de gevestigde orde en de meest WALGELIJKE politici, fascisten, rascisten en massa moordenaars!
quote:<sarcasme modus>
Op woensdag 08 mei 2002 13:24 schreef Fogerty het volgende:[..]
Borst en Bin Laden toch? Of was dat iemand anders die dat zei?
quote:lekker generaliserend weer.
Op woensdag 08 mei 2002 21:53 schreef Toffe_Ellende het volgende:
goh..leeft dit topic nog?... als ik deze reacties zie moet ik toch concluderen dat de gemiddelde fortuynaanhanger niet helemaal spoort...[en gisteren bij de stille tocht, is me dat ook al duidelijk geworden... over een geweld gesproken]
quote:nogmaals, dat was 1 keertje!
Op woensdag 08 mei 2002 13:24 schreef Fogerty het volgende:[..]
Borst en Bin Laden toch? Of was dat iemand anders die dat zei?
niet het maandenlang systematisch proberen vernietigen van een mens en zijn ideeen.
overigens is je [strolie] ondertitel een misselijkmakend iets. GADVERDAMME! journalisten MOETEN ALTIJD KRITISCH ZIJN!... ongeacht hun kleur. En kom nu op, Pim Fortuyn is het product van de media en de allochtonen [zonder hen zou hij nooit ver zijn gekomen]... maar ja..
quote:Zijn de Internationale Socialisten ook al de gevestigde orde?
Op woensdag 08 mei 2002 05:10 schreef HiZ het volgende:
Voorbeelden van niks waar het het demoniseren van de gevestigde orde door Pim Fortuyn betreft.
quote:Wel eens een kritische noot over Rosenmuller gelezen?
Op woensdag 08 mei 2002 22:04 schreef Toffe_Ellende het volgende:
overigens is je [strolie] ondertitel een misselijkmakend iets. GADVERDAMME! journalisten MOETEN ALTIJD KRITISCH ZIJN!... ongeacht hun kleur.
quote:Ja. Zelfs ook over Melkert en Dijkstal.
Op donderdag 09 mei 2002 02:38 schreef Eggplant het volgende:[..]
Wel eens een kritische noot over Rosenmuller gelezen?
Of over Jan Marijnissen?
quote:Bronnetje..van dat eerste graag want kritische noten over Melkert heb ik ook wel gelezen, over Dijkstal ook...
Op vrijdag 10 mei 2002 00:38 schreef QBZZ het volgende:[..]
Ja. Zelfs ook over Melkert en Dijkstal.
quote:Ach ja.
Op vrijdag 10 mei 2002 00:36 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
De grootste grol is nog wel dat de Internationale Socialisten het opnemen voor Irak...
Mocht je in de gelegenheid zijn dat kun je ze zaterdag aan het werk zien:
STOP RACISME, STOP DE HAAT
bijeenkomsten in Amsterdam en Groningen
Met grote ontsteltenis hebben wij kennis genomen van de moord op Pim Fortuyn. Wij twijfelen er niet over onze principiele afkeer uit te spreken over deze afschuwelijke daad.
We hebben altijd campagne gevoerd tegen racisme, haat en intolerantie in de overtuiging dat massale en zo breed mogelijke mobilisatie de enige manier is om die te stoppen.
Ongetwijfeld zullen sommigen gebruik willen maken van de moord om het vuur van de haat nog verder op te stoken. Nu al zien we hoe de moord racisme in de kaart speelt; de racistische leuzen op Het Plein in Den Haag op 6 mei en de stroom bedreigingen aan het adres van linkse organisaties zijn daarvan het bewijs.
De demonstratie tegen racisme op 11 mei in Rotterdam is afgelast. Dit mag echter niet betekenen dat antiracistisch en links Nederland nu in zijn schulp kruipt. Met de verkiezingen in aantocht en de voorspelbare verdere polarisatie daarna is het des te belangrijker dat we op korte termijn bijeenkomen om onze gezamenlijke koers te bepalen.
Wij roepen op de krachten te bundelen en nodigen iedereen die verontrust is over het groeiende klimaat van de haat uit aanstaande zaterdag langs te komen.
Zaterdag 11 mei 2002 - 14.00 uur
Studentencentrum UvA Vendelstraat 2
Amsterdam
We vragen zoveel mogelijk organisaties en individuen deze oproep te ondertekenen.
Pepijn Brandon (Internationale Socialisten)
Rene Danen (Amsterdam Anders/De Groenen)
Jamal Ftieh (Komitee Marokkaanse Arbeiders in Nederland)
Joost Kircz (Socialistische Arbeiders Partij)
Meer informatie via: stopracismestopdehaat@yahoo.com
*****
Ook in Groningen wordt vanuit dezelfde verklaring opgeroepen om met zoveel mogelijk mensen bijeen te komen:
Maandag 13 mei 2002 - 20.00 uur
Buurthuis de Holm Folkingestraat 9b
Groningen
Voor meer informatie: stopracismegroningen@hotmail.com Of bel Jelle (06-15267322)
===
Grappig Quote: ''de racistische leuzen op Het Plein in Den Haag op 6 mei en de stroom bedreigingen aan het adres van linkse organisaties zijn daarvan het bewijs.''
En waarvan zijn die talloze bedreigingen aan het adres van Fortuyn en zijn medestanders dan het bewijs?
Arrogant extreem-links volk met oogkleppen van heb ik jou daar: Ze zijn a.s zaterdag in levende lijve te bezichtigen.
Dat clubjes staan er namelijk om bekend dat ze bijeenkomsten die hun niet aanstaan altijd verstoren...
quote:Ik ben niet zo voor verstoren. Dan verlaag je jezelf tot het zelfde bedenkelijke niveau als Pepijn en zijn m(st)akkers.
Op vrijdag 10 mei 2002 00:47 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Wordt er geen tegendemonstratie gehouden?Dat clubjes staan er namelijk om bekend dat ze bijeenkomsten die hun niet aanstaan altijd verstoren...
Dan kun je beter heengaan en de discussie met hen aangaan.
quote:wat vind die universiteit hier iegenlijk van?
Op vrijdag 10 mei 2002 00:45 schreef R@b het volgende:
Studentencentrum UvA Vendelstraat 2
en als er ergens een extreem-rechtse vergadering word gehouden is de politie meteen terplekke..
quote:Hm daaar zit wel wat in!
Op vrijdag 10 mei 2002 00:49 schreef R@b het volgende:[..]
Ik ben niet zo voor verstoren. Dan verlaag je jezelf tot het zelfde bedenkelijke niveau als Pepijn en zijn m(st)akkers.
Dan kun je beter heengaan en de discussie met hen aangaan.
Maar er heen gaan? Zit ik daar in m'n eentje mijn mening te verkondigen tussen al die krakers en zo...
Aangezien ze nogal losse handjes hebben denk ik niet dat ik daar ongeschonden uit het debat kom!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |