bronquote:Primark ziet omzet fors toenemen
LONDEN – Het net in Nederland geopende Primark heeft een goed kwartaal achter de rug. Mede door de opening in Rotterdam steeg de omzet met 18 procent.
Dat heeft Associated British Foods, het moederbedrijf van Primark, bekendgemaakt. Het van oorsprong Ierse Primark heeft in totaal 187 winkels in de UK, Ierland, Spanje en Nederland. De komende periode opent ook de eerste winkel in Duitsland. De omzetgroei is vooral te danken aan de opening van nieuwe winkels. Autonoom was sprake van een plus van ongeveer 4 procent.
Illegale werknemers
Primark ligt op dit moment onder vuur in het Verenigd Koninkrijk omdat één van zijn leveranciers daar illegale werknemers zou hebben gebruikt die minder betaald kregen dan het minimumloon. AB Foods boekte zelf vooral door de goede prestaties van Primark een omzetstijging van 21 procent. Vooral de omzet rond de feestdagen stemde de organisatie tevreden. Daarmee is het bedrijf een uitzondering op de Britse High Street.
kom je dan meteen koffie drinken?quote:
Net te ver om ff heen en weer te lopenquote:Op vrijdag 27 maart 2009 23:58 schreef Maneki.Neko het volgende:
Is het vlakbij jou? Gaan we doen dan
bronquote:LONDEN – De resultaten van de eerste Primark-vestiging in Nederland zijn ‘zeer bemoedigend’. Er zijn echter voor dit jaar nog geen plannen om de keten in ons land verder vorm te geven.
Dat blijkt uit de presentatie van halfjaarcijfers door Primark. Het bedrijf heeft voor het eerst in een half jaar een omzet gedraaid van meer dan één miljard pond. In de 24 weken tot 28 februari nam de omzet met 18 procent toe tot 1,06 miljard pond, de winst steeg met 10 procent naar 122 miljoen pond. De autonome omzet steeg met 5 procent. Daarmee is Primark een zeldzaam succesverhaal in de non-food-retail in de UK.
Bremen
De modeketen waarschuwde wel voor lagere marges. Voor de rest van dit boekjaar heeft het bedrijf zeven winkelopeningen op het programma staan. Drie in het Verenigd Koninkrijk, twee in Spanje en de eerste winkels in Duitsland en Portugal. De eerste Duitse vestiging van Primark komt in Bremen.
30 euro voor een jurkje is toch niet duur?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:24 schreef Madsen het volgende:
Ik was er vorige week, twee volle tassen ingeslagen en ik ging de stad in maar vond alles zo duur ... Ik dacht waarom zou ik een jurkje van ¤30, -- kopen als ik bij Primakr een voor ¤13,00 kan kopen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |