quote:
Op zondag 19 oktober 2008 00:20 schreef baard8 het volgende:hoe zit het trouwens met de kaarten voor antwerpen... ik heb een bevestiging op de mail gekregen dat ik 2 kaarten besteld heb... heeft iemand er verder al meer van gehoord / gekregen?
Normaal heb je ook een mail ontvangen met login informatie (gebruikersnaam/wachtwoord).
Hiermee kan je inloggen op de teleticketservice website, en kan je doorklikken naar "ticket status" om te zien of je tickets op status "betaald" staan, als dat zo is dan krijg je de tickets binnenkort via email (pdf) aan.
Vandaag hoef je dat niet te proberen, want vandaag is de voorverkoop van Metallica begonnen. Dus die website ligt er weer makkelijk tot morgenmiddag uit.
Je kan ook altijd mailen naar info@teleticketservice.com om te vragen of alles in orde is, maar duurt wel paar dagen voor ze antwoorden.